Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Dodatki » Coś na długie włosy.

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Coś na długie włosy., Oprócz czapki.
dirtfa

dirtfa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dirtfa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam,
nadchodzi powoli wiosna, czas zacząć sezon, rok, dwa lata temu nie było problemu z tym jak utrzymać włosy aby nie wbijały na pole widzenia, lecz teraz urosły, są już dość długie, full capy itp nie pomagają bo po prostu zsuwają się bo mam 'za dużo' włosów..
Macie jakieś inne sprawdzone metody na pozbycie się włosów z przodu oprócz czapki? No i oprócz gumki..
Pozdro ;)

Napisane Mar 7, 2012, 7:25 pm
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak długie włosy?
Jak sprecyzujesz, to będzie można więcej powiedzieć

Napisane Mar 10, 2012, 11:00 pm
dirtfa

dirtfa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dirtfa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyrwitrzew powiedział(a):
Jak długie włosy?

Właściwie to do ramion, lub inaczej - około 25/30cm :)

Napisane Mar 10, 2012, 11:26 pm
mizO

mizO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mizO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

polecam czapke jakiegos takiego 'kondoma' spiac wlosy i wsadzic pod wlosy pod czapke^^

Napisane Mar 17, 2012, 12:59 pm
dogslide

dogslide

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dogslide zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyrżnij boki.

Napisane Mar 18, 2012, 5:02 pm
fingerFB

fingerFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingerFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kup czapkę na dready ;p

Napisane Mar 18, 2012, 5:15 pm
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też mam ten problem, a 'mężczyźni", którzy twierdzą, że długowłosy chłop to baba, niech wysapią do Lorda Starka, Spartacusa albo do innego typu kolesi, tzn - Lizard King, Erik Elington, Kevin Long, Don Nyugen, Aleks Żerwe ipt itd... Ja osobiście polecam ci gumkę do włosów, bo chyba nic innego nie pomaga, wiem z doświadczenia. Czapka gówno daje, chyba że zwiążesz włosy w takiego 'koka" i założysz na to czapkę, to też jest dobra opcja :D Ewentualnie jest jeszcze bandama, ale i ona zawodzi przy dłuższych włoskach :D

Napisane Mar 20, 2012, 5:43 pm
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dirtfa powiedział(a):
Wyrwitrzew powiedział(a):
Jak długie włosy?

Właściwie to do ramion, lub inaczej - około 25/30cm :)

Jak mialem wlosy mnie wiecej odrobine za lopatki bardzo dobrze sluzylo mi zrzucenie ich na "tyl" i zawiazanie na glowie zwyklej bandany ;)

Napisane Mar 22, 2012, 5:57 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dogslide powiedział(a):
Wyrżnij boki.

oraz grzywkę

Napisane Mar 24, 2012, 1:10 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja