Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Wycena Grindboxa własnej ręki...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wycena Grindboxa własnej ręki !
BarcaCule

BarcaCule

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BarcaCule zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, jak pewnie nie jeden z Was chcę zrobić z kolegami własnego grindboxa, będzie on długości 2 palet i obok tego chcemy dołozyć wzdłuż 2 palety przecięte na pół, czyli wychodzi że wysokość 2 palet ale połowa szerokości ;)

I tu moje pytanie jest następujące : Czy wie ktoś w jakiej cenie są sklejki wymiarów mniej więcej 0,6-0,5m x 2,5m no i oczywiście kątowniki potrzebuje długości 2,5 m :) Najlepiej w jednym z tych sklepów : OBI , Leroy Merlin, Praktiker czy Castorama, oczywiście wyśmienicie byłoby w Praktikerze jakby się ktoś orientował bo mam najbliżej a nie chce przez cały Kraków jechać z tymi 'tobołami' . Palet nie potrzebuje bo owych na 2 budowach na osiedlu mam po dziurki w nosie :D I kulturalnie sobie 'pożyczę' z 4-5 ; D
Z góry wszystkim dzięki za odpowiedzii !!!

PS. Jakby ktoś mógł udzielić jakiejś rady w budowie tego grindboxa, jak lepiej, stabilniej szybciej coś przymocować, przybić bądź inne cenne info jestem męga wdzięczny !! :)

Pzdr 4 sk8 !! :P

*Napisane Mar 12, 2012, 7:18 pm Ostatnio edytowane Mar 12, 2012, 7:23 pm przez BarcaCule
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mleko_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Watpie zebys kupil sklejke dokladnie o takich wymiarach pewnie ze dwie plyty bedziesz musial nabyc. Tutaj masz przykladowe wymiary, grubosci i ceny SKLEJKI. Ja bym polecal sklejke o grubosci mniej wiecej 5mm+. I wazne jest zebys usunal szpary pomiedzy dechami z gornej warstwy boxa(np. jakas plyte pilsniowa na gore mozesz strzelic i na to sklejke) ja nie usunalem i bardzo szybko zrobily sie dziury w boxie. No chyba ze kupisz bardzo gruba sklejke ktora nie bedzie sie dziurawic ale to dosc drogo wyjdzie wiec te pierwsze rozwiazanie chyba lepsze. Co do katownika to sa rozne punkty sprzedazy stali tam najtaniej jest :) na obrzezach miasta najczesciej sie znajduja. A co do ceny to pewnie ze 30 zl cie to bedzie kosztowalo za jakeis 3 metry :). A teraz rady do katownika, gdy bedziesz wiercil dziury to nie zapomnij potem wiekszym wiertlem poszerzyc troche dziurki zeby glowki wkretow sie chowaly. Tyle ode mnie powodzenia.

Napisane Mar 13, 2012, 8:47 am
crisowy

crisowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crisowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

le[piorj jest zdbic do kupy takiego fajnego boxa z desek zwyklych obic go dykta a pozniej blache obic na kantach i tyle
ja tak zrobilłem i jest ok

Napisane Mar 24, 2012, 6:01 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja