Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Game Of S.K.A.T.E

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Game Of S.K.A.T.E
maniek11x

maniek11x

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maniek11x zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam .
Mam zamiar sie wybrac na zawody GAME OF S.K.A.T.E do 16 lat i nie wiem jakich tricków sie spodziewac więc pytam sie was jakie wy umiecie tricki w wieku do 16 lat .

Napisane Mar 12, 2012, 8:05 pm
KrytyKrytyk

KrytyKrytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KrytyKrytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

noli 540 inward hel fs rewert;o i sw triple hel frontflip na flacie w miejscu

Napisane Mar 12, 2012, 8:39 pm
dominik9999

dominik9999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dominik9999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

360flip,frontside flip,varial flip,fakie bigspin flip,fakie frontside flip,fakie 540 big spin i big flip itp.

Napisane Mar 12, 2012, 9:26 pm
konop22

konop22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konop22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Takie najlepsze, które zadaję w skate to: Fullcab flip, inward heelflip, fakie varial flip, bs flip, bs heelflip, half cab heel, cabalerial, 360 flip, czasami wejdzie hardflip

Napisane Mar 13, 2012, 12:31 pm
bober0700

bober0700

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bober0700 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

konop22 powiedział(a):
Takie najlepsze, które zadaję w skate to: Fullcab flip, inward heelflip, fakie varial flip, bs flip, bs heelflip, half cab heel, cabalerial, 360 flip, czasami wejdzie hardflip

co to fullcab flip ?

Napisane Mar 13, 2012, 4:48 pm
michiDSK

michiDSK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michiDSK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bober0700 powiedział(a):
konop22 powiedział(a):

co to fullcab flip ?

fakie bs 360 kickflip

Napisane Mar 13, 2012, 6:30 pm
SebMic12

SebMic12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SebMic12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a więc:
flip, heel, varial, trója, big spin itp.

Napisane Mar 13, 2012, 8:28 pm Ostatnio edytowane Mar 13, 2012, 8:36 pm przez SebMic12
Tymbark1

Tymbark1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tymbark1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michiDSK powiedział(a):
bober0700 powiedział(a):
konop22 powiedział(a):

co to fullcab flip ?

fakie bs 360 kickflip

albo fs

Napisane Mar 13, 2012, 10:23 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja slyszalem tylko o halfcab flip oraz cab flip, coz, widocznie 5 lat zylem w niewiedzy

Napisane Mar 14, 2012, 9:11 am
Tiger97

Tiger97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tiger97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KrytyKrytyk powiedział(a):

mistrzu, tricki w miejscu w skejcie nie są zaliczane...

Napisane Mar 14, 2012, 9:50 am
KrytyKrytyk

KrytyKrytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KrytyKrytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tiger97 powiedział(a):

mi sie zalicza bo jestem stizi

Napisane Mar 14, 2012, 6:53 pm
Tymbark1

Tymbark1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tymbark1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tiger97 powiedział(a):

mi sie zalicza bo jestem stizi

Ja wjeżdżam zawsze z nollie laser noseblunt nollie bigspin hardflip out, bo tylko frajerzy grają na flacie.

Napisane Mar 14, 2012, 8:52 pm
exsilun

exsilun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to exsilun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tymbark1 powiedział(a):
michiDSK powiedział(a):
bober0700 powiedział(a):
konop22 powiedział(a):

co to fullcab flip ?

fakie bs 360 kickflip

albo fs

fullcab, half cab to tylko bs.

Napisane Apr 24, 2012, 10:08 pm
Ceraj

Ceraj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ceraj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam 14 umiem bs i fs ollie 180 a czasem gdy lepszy dzień walne boned ollie 360 ale rzadko oczywiscie heel- i kick- flipy shov it i shov it 360 dotego bigspin i ale raz jak próbuje jakąś godzine to wyjdzie nollie cup

Napisane Aug 16, 2012, 12:12 pm
techbox

techbox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to techbox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ceraj powiedział(a):
jak próbuje jakąś godzine to wyjdzie nollie cup

cup?

Napisane Aug 16, 2012, 9:24 pm Ostatnio edytowane Aug 16, 2012, 9:24 pm przez techbox
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja