Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Najlepsza przeszkoda

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Najlepsza przeszkoda
rogal1234

rogal1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rogal1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema chce sie od was dowiedziec jaka jest wasza najlepsza przeszkoda i ile za nia daliscie? ;) :cyclops:

*Napisane Mar 17, 2012, 7:28 pm
JasoFB

JasoFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JasoFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja to Boxik Mitta i pełno naklejek na niej :)

Napisane Mar 17, 2012, 7:35 pm
spear2

spear2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to spear2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jay Ramp +Blackriver-Ramps+ 119 zł ^^) Meeega  :cyclops:

Napisane Mar 17, 2012, 9:17 pm
sandbox38

sandbox38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sandbox38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja ulubiona miejscówka to bench własnej roboty :)

Pozdro all!

Napisane Mar 18, 2012, 11:43 am
piernikspoty

piernikspoty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piernikspoty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rurka 10 cm wysoka i 40 cm długa

Napisane Mar 18, 2012, 12:15 pm
fingeralex

fingeralex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingeralex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

vista ledge od Turasa i Bikerack od Siala

Napisane Mar 18, 2012, 3:27 pm
koza710

koza710

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koza710 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Quater Barrier WhiteWave

Napisane Mar 18, 2012, 3:37 pm
IWEB

IWEB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IWEB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Murek granitowy.

Napisane Mar 18, 2012, 3:37 pm
WrysiekFB

WrysiekFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to WrysiekFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Box Maniak spoko

Napisane Apr 6, 2012, 5:32 pm
curisco

curisco

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to curisco zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

barrier

Napisane Apr 7, 2012, 10:46 am
GustawFB

GustawFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GustawFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

endless plaza 70 zł

Napisane Apr 7, 2012, 11:00 am
DeckSk8

DeckSk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DeckSk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czasami jak patrze na to forum to aż płakać się chce jaki tu jest śmietnik. Ludzie jak coś piszecie to uzasadniajcie to a w tym przypadku jest pytanie jak jest wasza najlepsze przeszkoda i ile za nią zapłaciliście? A odp. to barrier no to po prostu aż krew zalewa.

Żeby nie było off'u to moją ulubioną  przeszkodą jest box 4 reoalded zapłaciłem chyba 85 zł  :rolleyes:

Napisane Apr 7, 2012, 11:03 am
curisco

curisco

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to curisco zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DeckSk8 powiedział(a):
Czasami jak patrze na to forum to aż płakać się chce jaki tu jest śmietnik. Ludzie jak coś piszecie to uzasadniajcie to a w tym przypadku jest pytanie jak jest wasza najlepsze przeszkoda i ile za nią zapłaciliście? A odp. to barrier no to po prostu aż krew zalewa.

Żeby nie było off'u to moją ulubioną  przeszkodą jest box 4 reoalded zapłaciłem chyba 85 zł  :rolleyes:

ziomek, ja robie barriery, czyli koszt 0 ziko nie licząc kosztów produkcji

Napisane Apr 7, 2012, 9:43 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Half-pipe -5 zł . od kumpla ;)

Napisane Nov 29, 2012, 9:30 pm
kajtek11

kajtek11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajtek11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ławeczka mitt ok.30 zł

Napisane Nov 30, 2012, 4:09 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja