Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Obóz deskorolkowy Niechorze 2...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Obóz deskorolkowy Niechorze 2012, Wybiera się ktoś?
CampeR25

CampeR25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CampeR25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Był ktoś tam ? Wybiera się ktoś w tym roku? Na który termin?

http://www.ecotravel.pl/oferta,45890386,polska,niechorze,osrodek-wypoczynkowy-liwia-niechorzepomorze-zachodnie,oboz-skate-deskorolka.html

Ja tam jadę z dwoma kumplami. Ale interesuje nas wasza opinia :D

Napisane Mar 20, 2012, 7:45 am
konop22

konop22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konop22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sądzę, że lepiej zainwestować w woodcamp.

Napisane Mar 20, 2012, 8:25 am Ostatnio edytowane Apr 27, 2013, 9:44 am przez konop22
CampeR25

CampeR25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CampeR25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

konop22 powiedział(a):
Sądzę, że lepiej zainwestować w woodcamp, to mi się jakoś nie podoba ;/

Jestem już zapisany a poza tym nie ode mnie zależy gdzie pojadę tylko od rodziców :P

Napisane Mar 20, 2012, 3:14 pm
luxoon

luxoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luxoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rodzice Cie powinni raczej na Woodcamp zapisać bo to bardziej zaufane

Napisane Mar 20, 2012, 3:39 pm
kosmiczna008

kosmiczna008

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kosmiczna008 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A mnie się podoba program tego obozu, nie jestem ( jeszcze :P) alfą i omegą, więc jak dla mnie jest w sam raz.

Napisane Mar 29, 2012, 9:59 pm
flatface98

flatface98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flatface98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CampeR25 powiedział(a):
konop22 powiedział(a):

Jestem już zapisany a poza tym nie ode mnie zależy gdzie pojadę tylko od rodziców :P

ja i szczerbolek tez sie zapisalismy.  I zobaczysz kto tu lepiej kata na fb ty czy szczerbolek bo mi sie zdaje ze on

Napisane Mar 30, 2012, 1:20 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Flatface czy ty odróżniasz obóz deskorolkowy od palcodeski?

Napisane Mar 30, 2012, 1:56 pm
MMary

MMary

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MMary zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja byłam (nie na obozie deskorolkowym tylko tak po prostu na koloniach) w Niechorzu w tym ośrodku.
Ośrodek spoko skatepark tez fajny
^^)

Napisane Mar 30, 2012, 2:12 pm Ostatnio edytowane Apr 1, 2012, 3:01 pm przez MMary
flatface98

flatface98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flatface98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

master9017 powiedział(a):
Flatface czy ty odróżniasz obóz deskorolkowy od palcodeski?

tak ale on sie za bardzo do szczerbolka kozaczy ze jest lepszy na fb to na skatecampie pokaze co umie

Napisane Mar 30, 2012, 2:22 pm
CampeR25

CampeR25

Member
Wyświetl posty

flatface98 powiedział(a):
CampeR25 powiedział(a):
konop22 powiedział(a):

ja i szczerbolek tez sie zapisalismy.  I zobaczysz kto tu lepiej kata na fb ty czy szczerbolek bo mi sie zdaje ze on

To fajnie nie będe jedynym "dziwakiem" na palco desce ;D

A który turnus?

Napisane Apr 1, 2012, 7:19 pm Ostatnio edytowane Apr 1, 2012, 7:20 pm przez CampeR25
flatface98

flatface98

Member
Wyświetl posty

CampeR25 powiedział(a):
flatface98 powiedział(a):
CampeR25 powiedział(a):
konop22 powiedział(a):

To fajnie nie będe jedynym "dziwakiem" na palco desce ;D

A który turnus?

1

Napisane Apr 2, 2012, 2:51 pm
Hideko

Hideko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hideko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja prawdopodobnie też z ziomkiem wpadne, nie jestesmy jeszcze mistrzami ,więc warto się doszkolic. Nie jade na woodcamp dlatego ze 1/4 ceny obozu będzie dojazd :x No nie powiem nie jestem jakims bogaczem.

Napisane Apr 7, 2012, 4:36 pm
CampeR25

CampeR25

Member
Wyświetl posty

Hideko powiedział(a):
Ja prawdopodobnie też z ziomkiem wpadne, nie jestesmy jeszcze mistrzami ,więc warto się doszkolic. Nie jade na woodcamp dlatego ze 1/4 ceny obozu będzie dojazd :x No nie powiem nie jestem jakims bogaczem.

Mam tak samo i słabo jeżdżę dopiero w tym roku zacząłem.

Napisane Apr 12, 2012, 8:32 am
mowmikarola

mowmikarola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mowmikarola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja też jestem słaba , niedawno zaczęłam , warto spróbowac :--)

Napisane Apr 17, 2012, 4:43 pm
CampeR25

CampeR25

Member
Wyświetl posty

Odświeżam już nie długo do obozu pisać :D

Napisane Jun 28, 2012, 6:49 pm
janniem2

janniem2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to janniem2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trafiliście na Krzyśka? ( instruktor) ?? Zaje isty jest :D

Napisane Sep 15, 2012, 8:19 pm
MikeV

MikeV

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MikeV zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Troche temat starawy ale idą wakacje wiec warto go odświeżyć :)

Miałem okazje w tamtym roku być i na skatecampie (na samym początku wakacji) i na woodcampie (na samym końcu wakacji). No i Woodcamp kompletnie rządzi. 

Nie jestem mistrzem deskorolki, w sumie w tamtym roku dopiero zaczynałem jeździć. Kilka osób mi mówiło że nie ma co jechać na Woodcamp jak się jest początkującym. Jak już pojechałem to się okazało że Ci co to mówili nigdy nie byli na Woodcamp :D

Tak żeby się nie rozpisywać na 100 stron to przede wszystkim Woodcamp bardziej mi się podobał bo mają dużo lepsze skateparki, super trenerów i wychowawców i bardzo dużo dni sponsorowanych gdzie firmy deskorolkowe robią konkursy z nagrodami - wygrałem buty DC :) Mega zajawą było oglądanie Harrego z team'u Volcoma - w życiu nie widziałem żeby ktoś tak wymiatał - a do tego był super gościem i gadał z wszystkimi obozowiczami.

Byłem tam 12 dni i ani przez chwilę się nie nudziłem - to było super.

Wiadomo że cena jest ważna ale Woodcamp jest jak deskorolkowy Disneyland, a Skatecamp jak cyrk pod miastem :D Warto wydać trochę więcej kasy bo jest co wspominać. W tym roku znowu jadę - tym razem dwa razy na Woodcamp ;)

Napisane Mar 25, 2014, 4:40 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja