Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Co sądzicie o firmie Zero ????

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co sądzicie o firmie Zero ????
heniu13

heniu13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to heniu13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy sądzicie że ZERO to dobra marka ?????.Moim zdaniem tak ponieważ ma SUPER team,ma zarabiste stylowe ciuchy i produkuje calkiem niezły sprzęt do deski...

Dodany

Napisane Jan 11, 2006, 11:15 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 9:52 am przez bydlak
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ta firma ma kozacki wizerunek i riderów takich mrocznych.

Napisane Jan 16, 2006, 2:18 pm
Michaaal

Michaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Obejrzyj se Zero- new blood o ile nie ogladales, zajefajny film i zajefajny team:P

Napisane Jan 21, 2006, 9:08 am
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jasne że dobra firma. Ma dobry team i świetne deski, miałem jedną i była ekstra.

Napisane Jan 21, 2006, 9:09 am
Robels

Robels

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robels zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie lubie jej nie wiem czemu ale nie lubie moze dla tego ze ma samych metalów w swoim teamie nie przepadam za tym teamem

Napisane Jan 25, 2006, 11:38 am
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
to jest najlepsza firma, team, logo i ogolenie jest debesciak...

A czy to ważne? Logiem nie bedziesz jeździł chyba, nie?

Napisane Jan 25, 2006, 6:34 pm
armen

armen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to armen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy sie komus podoba czy nie...to i tak jedna z najlepszych

Napisane Jan 25, 2006, 6:44 pm
repcak

repcak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to repcak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heniu13 powiedział(a):
Czy sądzicie że ZERO to dobra marka ?????.Moim zdaniem tak ponieważ ma SUPER team,ma zarabiste stylowe ciuchy i produkuje calkiem niezły sprzęt do deski...

właśnie sam sobie odpowiedziałes na to pytanie

Napisane Jan 26, 2006, 7:05 pm
Johson

Johson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Johson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powiem  wyjechana firma i dobry film maja

Napisane Jan 27, 2006, 7:29 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajebista firma
thomas i cole wymatają
a najlepsze sa grafiki punk(mi sie podoba green punk), chyba se ta deske kupie nie zwazajac na jakosc :cyclops:...bjutiful

Napisane Feb 6, 2006, 2:43 pm Ostatnio edytowane Feb 6, 2006, 2:44 pm przez mmatt
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mmatt powiedział(a):
zajebista firma
thomas i cole wymatają
a najlepsze sa grafiki punk(mi sie podoba green punk), chyba se ta deske kupie nie zwazajac na jakosc :cyclops:...bjutiful

Green Punk kupił sobie mój kolezka, pojezdził na niej sobie 2 miechy bo mu sie złamała na wysokości traka przy tailu, a nic hardcorowego na niej nie robił... A co do firmy to czysty hardcore i wypuszczaja super filmy

Napisane Feb 6, 2006, 10:44 pm
mareczek127

mareczek127

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mareczek127 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nooo.... firma zajebista... mam blat tej firmy:D boo Zero szczyci sie swoimi zajebistymi blatami:D

Napisane Feb 7, 2006, 12:11 am
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no mają niezle hardcorowy team,
ciuchy tez spoko, kilka zaje.bistych filmów,
jest to jedna z najstarszych firm skateboardowych wiec marka musi byc dobra!!

Napisane Feb 7, 2006, 9:44 am
kuba450

kuba450

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuba450 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Masz racje ta firma ma zajebisty TEAM i zajebiste akcesoria
ALE JEDNO WIEM NA PEWNO DESKI ZERO SĄ BARDZO KIEPSKIE (Strasznie szybko pękają) 

Napisane Feb 14, 2006, 2:29 pm
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zero. Po prostu zajawa. Wiadomo, wykomercjalizowało się troszkę loegiem, bo każdy mały dzieciak w thps zobaczy i się jara bo czaszka jest, oł aa!
Moim zdaniem przede wszystkim filmy są spoko, najfajniejsze, mogę oglądać cały czas.
Nie mam pewności co do sprztętu. Słyszałem różne opinie. Mimo tego uważam to zjawisko całe za mistrzostwo. Co tu pisac..

Napisane Feb 14, 2006, 9:35 pm
apm

apm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to apm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deski z ZERO są lekkie ale łamliwe.Ja jestem małolat(15)
to dla mnie spoko

Napisane Feb 14, 2006, 9:42 pm
Skate_Piotrek

Skate_Piotrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skate_Piotrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko firma mają swietne ciuchy i blaty ponoc też. Poza tym maja swietny team

Napisane Feb 15, 2006, 9:05 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DECKI JAK DECKI, CIUCHY FAJNE

Napisane Feb 15, 2006, 9:51 pm
maska8

maska8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maska8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zobacz na filmach co z tymi deskami robi thomas i reszta, takie tricki i deski się od razu nie łamią więc są dobre hehe...

Napisane Feb 15, 2006, 10:36 pm
kub@

kub@

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kub@ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moze i zero jest dobre ale z tego co widziałem to mój kumpel pojeździł se dwa miechy, a cisnął, maltretował i skakał ze schodów takich że sie zesrać można było i sądze że to dobry zakup B)

*Napisane Mar 10, 2006, 5:27 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja