Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » FingerPACK

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
FingerPACK
Alwa

Alwa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alwa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam,chcę się upewnić czy byście chcieli kupywać Transport Packi Fingerboard TPF
Zdjęcie dodam za 2dni:)
A to troszku opiszę ile ma przegródek co się zmieści i tp:)
Więc tak przegródek są 5 jedna długa na 3blaty a 2 fingerboard
druga to na piny montażówki gumki,śrubki,podkladki.
3 to na śrubokręty
4 na trucki,koła
Cena 20zł z wliczoną przesyłeczką
Również będzie gratis w postaci Rip Tape GRANDFINGERS:)
SERDECZNIE ZAPRASZAM DO KUPNA JEŻELI CHCECIE KUPYWAĆ PISZCIE NA DOLE KTO JEST CHĘTNY.ZDJĘCIA DODAM W ŚRODĘ:)

Napisane Mar 26, 2012, 6:10 pm
wtfogar

wtfogar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wtfogar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rip tape grand fingers ? Nie znam

Napisane Mar 26, 2012, 6:18 pm
Alwa

Alwa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alwa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sorry TAPE

Napisane Mar 26, 2012, 6:24 pm
cody456

cody456

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cody456 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestem zainteresowany daj foty teraz ok?

Napisane Mar 26, 2012, 6:32 pm
Alwa

Alwa

Member
Wyświetl posty

Przepraszam,bardzo ale foty będą dopiero w ŚRODĘ
Z powodu aparatu.
Niestety to nie jest mój aparat tylko RODZICÓW .
Więc dopiero dadzą w środę.

Napisane Mar 26, 2012, 6:40 pm
cody456

cody456

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cody456 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a moze telefon bo zalezy mi na fotce
Ps:nic nie szkoczi zdj. moze byc troche niewyrazne

Napisane Mar 26, 2012, 7:41 pm Ostatnio edytowane Mar 26, 2012, 7:42 pm przez cody456
ddominikk

ddominikk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddominikk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KUPOWAĆ NIE KUPYWAĆ

Napisane Mar 27, 2012, 3:42 pm
Kacper3341

Kacper3341

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kacper3341 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym kupił najlepiej jakby foty były :D

Napisane Mar 27, 2012, 6:53 pm
polish944

polish944

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to polish944 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez byłbym chętny

Napisane Mar 27, 2012, 8:30 pm
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panFinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za drogo.

Napisane Mar 27, 2012, 11:31 pm
sandbox38

sandbox38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sandbox38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

panFinger powiedział(a):
za drogo.

W sumie nie mamy jeszcze zdjęć. :D
Będą zdjęcia ,zobaczymy. Choć w sumie ja mam TP z wędkarskiego za 14zł z przekładanymi przegródkami.
Więc nie wiem co będzie z tego jak to jest/ma być po 20zł :)

Napisane Mar 28, 2012, 11:13 am
MrNajtek

MrNajtek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrNajtek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W wedkarskim na splawiki itd. z tego co wiem bo niedawno kupowalem (nie na fb tylko splawiki, olow itd.) to dalem 13zl za takie duze chyba 30cm na 30cm. Dosyc fajne, wyciagane przegrodki wiec tutaj zdecydowanie przesadzil z cena.

Napisane Mar 28, 2012, 1:32 pm
sandbox38

sandbox38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sandbox38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MrNajtek powiedział(a):
W wedkarskim na splawiki itd. z tego co wiem bo niedawno kupowalem (nie na fb tylko splawiki, olow itd.) to dalem 13zl za takie duze chyba 30cm na 30cm. Dosyc fajne, wyciagane przegrodki wiec tutaj zdecydowanie przesadzil z cena.

Ja też tak uważam. Z ceną trochę przesadzone ,bo na przesyłkę to jeszcze trzeba czekać ,a jak to większość by wolała mieć od razu ,więc pobiegnie sobie po coś do wędkarskiego. Ale zobaczymy co to jest ,bo na razie jeszcze nie ma fotek. (Choć ja osobiście nie spodziewam się czegoś superowego)

Napisane Mar 28, 2012, 3:02 pm
IWEB

IWEB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IWEB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kupiłem za 5 zeta w praktikerze i jestem zadowolony :)

Napisane Mar 28, 2012, 7:14 pm
cody456

cody456

Member
Wyświetl posty

i gdzie te foty?

Napisane Mar 29, 2012, 6:12 pm
sandbox38

sandbox38

Member
Wyświetl posty

cody456 powiedział(a):
i gdzie te foty?

Ukradli :D

Napisane Mar 30, 2012, 1:46 pm
kuubaa

kuubaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuubaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dawaj foty to moze kupie ale rusz te 4 litery

Napisane Mar 30, 2012, 5:03 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja