Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Techniczne » [korba] przeróbka korby

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[korba] przeróbka korby
szczepanb98

szczepanb98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szczepanb98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobry ,czy opłaca się przerabiać tą korbę na bardziej wyczynową ,ponieważ mam zamiar zacząć jazdę na rowerze. myślę ,że na początek będzie dobra

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Napisane Mar 26, 2012, 7:17 pm Ostatnio edytowane Mar 26, 2012, 10:05 pm przez szczepanb98
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przerabiać na co, na stojak do kwiatków? Może jakieś konkrety?

Napisane Mar 26, 2012, 7:41 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak, przerób ją na parówki. Powiedz jeszcze, że do X'a chcesz ją wrzucić:rolleyes:
Jak chcesz ją przerobić i do czego? Mimo, że informacji zero to ja już odpowiem - Nie, nie przerobisz jej na korbę ''wyczynową''.

Napisane Mar 27, 2012, 12:13 am Ostatnio edytowane Mar 27, 2012, 12:14 am przez Grucha12
lumix13

lumix13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lumix13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

noo przerób ją na ISIS :D

Napisane Mar 28, 2012, 5:04 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja