Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Sieciówki

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sieciówki
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co by dział trochę poruszyć, temat zbiorczy o wszelkiej maści sieciówkach. Od Hause'ów, do H&M'ów itd.
Dyskusja o jakości, wzorach i zakupach. Piszcie też o tym, co ostatnio widzieliście, może akurat będzie to coś, czego ktoś właśnie szuka w dobrej cenie.

Napisane Mar 29, 2012, 10:26 pm
Tigero

Tigero

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tigero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli chodzi o sieciówki to zaopatruje sie głównie w dwóch: H&M oraz Pull&Bear :) i czasem bershka xd, dobre stylowe rzeczy :)

Napisane Mar 29, 2012, 11:57 pm
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panFinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

h&m

Napisane Mar 30, 2012, 10:44 pm
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś w Cropie można było nabyć fajne rureczki w przystępnej cenie, teraz niestety ceny bardzo wygórowane, dlatego osobiście wolę kupować rzeczy jakiś firm deskorolkowych, bo i tak na to samo wyjdzie, a ty jeszcze będziesz miał + 50 do zajawki :D

Napisane Mar 31, 2012, 4:13 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W niektórych kupuje. Głównie spodnie bo w inne rzeczy zaopatruje się w necie. Kilka omijam z daleka bo jak widzę 20 typa w tych samych rzeczach z croppa to mnie mdli.

Napisane Mar 31, 2012, 7:47 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1adam1 powiedział(a):
bo jak widzę 20 typa w tych samych rzeczach z croppa to mnie mdli.

to jeden z tych dziecinnych argumentów, nie nie masz racji i nie są oni gorsi od ciebie.

Napisane Mar 31, 2012, 9:01 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A czy ja mówię, że są ode mnie gorsi? Rozumiem jakiś fit z fajną koszuleczką, nie przesadzoną ale np. butów z takiego croppa bym już nie założył. Ja nie lubię zbytniego mainstreamu i przy tym zostanę. :)

Napisane Mar 31, 2012, 10:21 pm
Nicoren

Nicoren

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nicoren zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1adam1 powiedział(a):
A czy ja mówię, że są ode mnie gorsi? Rozumiem jakiś fit z fajną koszuleczką, nie przesadzoną ale np. butów z takiego croppa bym już nie założył. Ja nie lubię zbytniego mainstreamu i przy tym zostanę. :)

mainstream jest chu*owy, bo to mainstream. proste  ^^) aczkolwiek podzielam, bo po zakupie koszulki w croppie mozna spotkac kogos w takiej samej, a reprezentujacego calkiem inny styl ubierania.

Napisane Mar 31, 2012, 10:53 pm Ostatnio edytowane Mar 31, 2012, 11:07 pm przez Nicoren
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

koszulowy powiedział(a):
osobiście wolę kupować rzeczy jakiś firm deskorolkowych, bo i tak na to samo wyjdzie, a ty jeszcze będziesz miał + 50 do zajawki :D

eeeee?

Napisane Apr 1, 2012, 11:52 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sergij powiedział(a):
1adam1 powiedział(a):
bo jak widzę 20 typa w tych samych rzeczach z croppa to mnie mdli.

to jeden z tych dziecinnych argumentów, nie nie masz racji i nie są oni gorsi od ciebie.

Kolega po prostu chce być oryginalny i wyróżniać się.

Napisane Apr 2, 2012, 3:35 pm
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciastuss powiedział(a):
koszulowy powiedział(a):
osobiście wolę kupować rzeczy jakiś firm deskorolkowych, bo i tak na to samo wyjdzie, a ty jeszcze będziesz miał + 50 do zajawki :D

eeeee?

Zajawka z tego, że wsparłeś jakąś firmę deskorolkową, że pomagasz jej w rozwijaniu się. Nie wiem jak was, ale mi taki zakup daję większą satysfakcję :] No chyba że ty nie w temacie ;) Ale czaję jak to odebrałaś, że jestem pozer itp.

Napisane Apr 9, 2012, 10:40 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od czasu do czasu odwiedzę Croppa a jeszcze rzadziej House'a.

Napisane Apr 9, 2012, 11:27 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

koszulowy powiedział(a):
ciastuss powiedział(a):
koszulowy powiedział(a):

eeeee?

Zajawka z tego, że wsparłeś jakąś firmę deskorolkową, że pomagasz jej w rozwijaniu się. Nie wiem jak was, ale mi taki zakup daję większą satysfakcję :] No chyba że ty nie w temacie ;) Ale czaję jak to odebrałaś, że jestem pozer itp.

Ubrania o których mowa są stylowe i dobre jakościowo dlatego również kupuje tego typu ubrania.

Napisane Apr 10, 2012, 2:40 pm
kmilkmil

kmilkmil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W H&M są fajne podkoszulki dobrej jakości i w niewielkiej cenie, można też zakupić skarpetki, Croppa nigdy nie lubiłem bo jest to firma która jakby nie potrafiła się określić, produkuje i różowe rurki i szerokie Jeansy, oraz dresy, jakby chciała złapać dwie sroki za ogon, w konsekwencji (moim zdaniem) doskonale spełnia się zasada 'Co do wszystkiego to do niczego'. Lubię oryginalność, ale szczerze? Dziś żeby być oryginalnym najlepiej założyć jednokolorową koszulkę bez nadruku  ^^) Kiedy wszyscy pobiegli po oryginalność w jednym kierunku, znów stali się tacy sami : )

Napisane Apr 18, 2012, 12:01 am
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kmilkmil powiedział(a):
Kiedy wszyscy pobiegli po oryginalność w jednym kierunku, znów stali się tacy sami : )

ziomek, propsy za te słowa ;)

Napisane Apr 20, 2012, 11:13 am
mcc

mcc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mcc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

H&M podobnież płaci biedakom dolara dniówki gdzieś w krajach 3-go świata:)

Napisane Nov 2, 2012, 9:01 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja