Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Pytanie :D - obóz

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pytanie :D - obóz
Sheker

Sheker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sheker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka. Jestem gówniarzem mam 12 lat :D Na desce nie umiem do końca nawet Ollie ale nie chce kolejny rok z rzędu jechać na obóz sztuk walki mam dość wstawania o 7 ..

Moje pyt:

Co trzeba mieć żeby pojechać na obóz?
Czy są wymagania dot. trików że trzeba np. znać kilka itd. ?
Gdzie znajdę dodatkowe info. bo na www.woodcamp.pl prawie nic nie ma ;/ ?
Jaka jest tam atmosfera ze strony instruktorów?
O której jest "pobudka" ? :D

Napisane Mar 30, 2012, 4:55 pm
McSilverable

McSilverable

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McSilverable zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli chodzi o WoodCamp trzeba mieć przede wszystkim pieniądze bo obóz ten tani nie jest .
Jeśli chodzi o tricki to na WoodCamp'ie grupy na treningi są podzielone na 3 grupy :
-Początkująca
-Średniozaawansowana
-Zaawansowana
Instruktorzy według mnie są mili a atmosfera przyjemna .
Niektórzy instruktorzy napewno będą od ciebie wymagać pracy i skupienia , ponieważ chcą abyś się czegoś nauczył . Nie wiem dokładnie o której jest pobudka ale myślę że coś około 8:00 ale myśle że nie liczy się czas pobudki lecz miło spędzony czas z kolegami i rówieśnikami . Pozdrawiam :D

Napisane Mar 30, 2012, 5:29 pm
Sheker

Sheker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sheker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzięki ;D ale wiem jakie są grupy ale mi chodzi o to czy tam są naprawde podst. ?

Napisane Mar 30, 2012, 6:23 pm
luxoon

luxoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luxoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podstawa grupa to słyszałem,ze na serio o wszystkim uczycie sie od całkowitych podstaw (Np: Budowa deskorolkii). Jak masz wątpliwości to po prostu skontakuj sie z organizatorami.

Napisane Apr 2, 2012, 4:51 pm
wul

wul

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wul zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie byłem na woodcampie nigdy (według mnie to jakaś porażka i ogólnie starta kasy). Z tego co słyszałem to za te tysiąc z kawałkiem dostajesz wyżywienie "z obozu harcerskiego", zatłoczony park i nie mówiąc o tym, że w grupie "początkujący" za te niecałe 2 tysiące uczysz się budowy  deskorolki. :) Ale to nie ja wybieram kto na co przeznacza kasę. Jak ktoś ma nadmiar kasy, jedzie tam z kolegami, lubi tamtejsze obiadki :D et cetera et cetera to ja w to nie wnikam. :D Pozdro. :D

Napisane Apr 4, 2012, 5:25 pm
Sheker

Sheker

Member
Wyświetl posty

Pierdziele nie jadę tam po tym co poczytałem to tam instruktorzy to masakra spięci a pełno osób myślących że mają conajmniej umiejętności Sheckler'a .. Temat do CLOSE :) Dzięki za wypowiedzi!

*Napisane Apr 4, 2012, 7:32 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja