Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Hero Factory konkurs, 5 dech ...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Hero Factory konkurs, 5 dech do zgarnięcia
olaf

olaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak w opisie ,od dzisiaj  startuje konkurs na najlepszy unboxing w nietypowym miejscu. Wszystkie pieniadze zebrane z konkursu idą na forme i promocje najnowszej metalowej formy oznakowanej wersja V5, profil miedzy średnim a niskim, podgięcia średnie, śmigam już 9 lat i wybrałem najlepszy profil jaki mi i wielu innym osoba odpowiada, w wersji 5 zmieniam klej, przy którym czas  trzymania w formie wynosi maksymalnie 1,5 h, nowy lakier, nowe opakowania, cienszy fornir i dużo innych niespodzianek.  Do wygrania 5 desek HF w tym 1 full setup, te 5 osób beda pierwszymi które bedą mieli okazje  testować najnowszą wersje desek ( mam nadzieje ze najlepsze w PL). , z nowymi profesjonalnymi graficzkami. Mam nadzieje ze dzieki wam zdobęde swój cel w tym roku, a mianowicie, zarejestruje swoja działalnośc ,i udostepnie wam sklep internetowy wraz z betonowymi,marmurowymi i drewnianymi przeszkodami które bedą upodabniane do najlepszych miejscówek SB na swiecie.

http://zapodaj.net/images/eddcb73d17cf.jpg

Regulamin na herofactory.eu

Napisane Apr 1, 2012, 5:59 pm Ostatnio edytowane Apr 2, 2012, 9:38 am przez olaf
samaf

samaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to samaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o nieee... czemu jak już kupiłem i nie nagrałem unboxa to teraz tego żałuję ? :C

Napisane Apr 1, 2012, 6:09 pm
Sheker

Sheker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sheker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fak akurat mi kasa wyszła bo zamówiłem Endless Ramps ale człowieku uzbieram 25 zł i biore!
:cyclops: Mam takie miejsce że :D

Napisane Apr 1, 2012, 8:03 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja