Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Giełda » Kupię » Deskorolkę kompletną

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Deskorolkę kompletną
Gregi666

Gregi666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gregi666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam,
z powodu połamania mojej super deski chciałbym kupić nową. Nie posiadam zbyt wiele funduszy 250 zł max z przesyłką. Deska musi być kompletna, może być uzywana ,lecz nie zjechana. Mogę także się zamienić posiadam rośliny owadożerne :)
Pozdro

Napisane Apr 1, 2012, 10:18 pm
RayBourn

RayBourn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RayBourn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam trucki independent za 80 zl sa twoje gg 10787313

Napisane Apr 2, 2012, 11:01 am
extreme2000

extreme2000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to extreme2000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja moge dać tech decka bo narazie moja nowa deska nieprzyszła

*Napisane Apr 2, 2012, 1:59 pm
Gregi666

Gregi666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gregi666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

'Deskorolkę kompletną'
Pozdrawiam

Napisane Apr 2, 2012, 8:18 pm
Kemesz

Kemesz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kemesz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czesc Kolego. Krotko.250 zl Nowe Trucki Venture Pj Ladd (maja 5 dni), Kolka Amok (prawie nowe), Blat Creature Horde.

Napisane Apr 12, 2012, 10:17 pm Ostatnio edytowane May 23, 2012, 7:11 am przez Kemesz
patryk427

patryk427

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patryk427 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam dla ciebie deske almost z truckami destructo kołami spitfire......

Napisane Apr 16, 2012, 3:09 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam wszystko oprocz decka, moze bylbys zainteresowany bo spokojnie zmiescisz sie z kupnem nowego decka do 250zl

- trucki grind king(juz troche zjechane ale spokojnie wytrzymaja jeszcze dlugo jesli nie szalejesz na murkach)
- kolka pogo pomaranczowe z lozyskami nervous abec7(rowniez troche starte ale starcza jeszcze na jakies 2 sezony, lozysko jedno sie rozlecialo i jest wymienione na jakies inne)
- montazowki na imbus
- podkladki pod trucki pig
- grip jessup

cena za wszystko 100zl(lub bez gripa za 90 bo w wiekszosci sklepow grip i tak jest gratis) + 10zl wysylka paczka priorytetowa, oczywiscie wystawiam na allegro, jesli jestes zainteresowany to daj znac i porobie zdjecia.

Napisane Apr 16, 2012, 4:59 pm Ostatnio edytowane Apr 16, 2012, 5:01 pm przez michal92
amok9494

amok9494

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to amok9494 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak chcesz mam do zaoferowania blat cliche mode lux z papierem grafika leciutko starta ma 3 tygodnie za 100 do lekkiej negocjacji moge sprzedac lub do tego trucki venture tez nie sa zryte grindowane po kontownikach oraz lozyska juz niepamietam ale napewno abec7 oraz jakies dosc starte kolka calosc za 250 + wys jak cos to pisz gg 6897526 (czesto niewidok)

Napisane Apr 21, 2012, 10:13 pm
amok9494

amok9494

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to amok9494 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sory juz z wliczona odezwij sie na gg to ci dam zdjecia

Napisane Apr 21, 2012, 11:00 pm
pawcio22

pawcio22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawcio22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema !

Ja mam fajną deseczke kompletną na sprzedaż na allegro :D Zobacz czy ci się podoba, tylko jeden dzien jezdziłem ale nie tak zeby katować ;d nie zjechana prawie nowa, sam składałem :

Blat : GoodWood
Trucki : Roman Empire
Koła : Amok
Łożyska : wolne troche ;/ Ale za tą cenę to się opłaca !

http://allegro.pl/show_item.php?item=2405836129

Napisane Jun 13, 2012, 10:56 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja