Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Grind

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Grind
BaRRy

BaRRy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BaRRy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piszcie czy oglądaliście ten film , jak tak to jesli wam sie chce przedstawcie swoją opinię na jego temat.( jęsli nie to sobie ściągnijcie film ma bodajże równe 700 mb i jest jako avi.)
Moim zdaniem jest to napewno najlepszy fabularny film jaki nakręcono o skateboardingu.
Pozdro

/edit Karwan89: Dodane do spisu

*Napisane Jan 12, 2006, 7:50 pm Ostatnio edytowane Feb 16, 2008, 2:13 pm przez Karwan89
pawlakzpm

pawlakzpm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawlakzpm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zacheciles mnie wlasnie go sobie sciagam :) i czekam...:P

Napisane Jan 12, 2006, 8:14 pm
silverssj

silverssj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to silverssj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oglądałem już dość dawno, nawet kilka razy i muszę powiedzieć, że całkiem przyjemnie się ogląda. Nie mam złego zdania o tym filmie, jak dla mnie spoko ;) oglądnijcie nawet z ciekawości, bo to film fabularny. Pozdrawiam.

Napisane Jan 23, 2006, 3:28 pm
Kopez

Kopez

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kopez zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

B.DOBRY miło sie oglada... (widizałem kilka razy) :d

Napisane Jan 23, 2006, 5:50 pm
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nawet spoko film;] odladalem go kilka razy i jeszcze raz bym chcial ale juz go nie moge znalezc :( pzdr :)

Napisane Jan 23, 2006, 5:54 pm
djmc60

djmc60

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to djmc60 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

super naprawde fajny film

Napisane Jan 24, 2006, 1:42 pm
juli0

juli0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juli0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no fajny film też go oglądałem kilka razy i chyba go nawet jeszcze mam

Napisane Jan 24, 2006, 1:45 pm
stasiu

stasiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stasiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogladałem go juz bardzo dawno. To był mój pierwszy obejzany film związany z deseczką. Naprawde kozacki film-zachęcam do obejzenia , kto nie oglądał.
pozdro

Napisane Jan 24, 2006, 1:45 pm
Antekk

Antekk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Antekk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajny film.... motywujacy

*Napisane Jan 24, 2006, 1:52 pm
Mutt

Mutt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mutt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oglądałem;]
i mi sie strasznie podobał;] heeh
hej mistrer riwers;] ślimol;]

Napisane Jan 24, 2006, 1:52 pm
Peace_Maker

Peace_Maker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Peace_Maker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie podobal tylko dlatego, bo bam w nim jest... niestety bardzo go tam malo ;)
wole Haggard! to jest film!! :))))

Napisane Jan 24, 2006, 3:18 pm
Bortx

Bortx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bortx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grind nie jest SkateVideo. To typowa Hollywood'zka produkcja z tym, że o deskorolce. Moim zdaniem przedstawia ona mało realistyczny scenariusz (nie chodzi mi o dziewczyne czy czyszczenie basaenu). Wątpie żeby ktoś miał takiego farta nawet w USA ;]. No ale jak już napisałem to Hollywood.
pozdro

Napisane Jan 24, 2006, 4:02 pm
massurek

massurek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massurek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soundtucki byly wręcz DO DUPY!

Napisane Jan 24, 2006, 4:59 pm
kajtek5

kajtek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajtek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film bardzo fajny...
"nie lubie claunów..."

Napisane Jan 25, 2006, 10:24 am
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zarąbisty, mi też się podobał. Kozackiego trkika pod koniec wykręcił.

Napisane Jan 25, 2006, 10:30 am
Erbix

Erbix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Erbix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzisiaj na HBO to lecialo to ogladalem 1 raz i sadze ze swietny film ;]

przemsk8 powiedział(a):

to na rampie? ze takiego jakiegos flipa z grabem co perfidnie jak gleba wygladal ? :P

Napisane Apr 8, 2006, 7:54 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Erbix powiedział(a):
dzisiaj na HBO to lecialo to ogladalem 1 raz i sadze ze swietny film ;]

przemsk8 powiedział(a):

to na rampie? ze takiego jakiegos flipa z grabem co perfidnie jak gleba wygladal ? :P

Też muszę go na HBo obejrzeć, nawet nie wiedziałem, że leci (premiera), ale dziękiuję Ci za to!

A gazecie telewizyjnej to napisali, że to komedia i dali temu filmowi jedną gwiazdkę ;P Pozdrawiam.

Napisane Apr 8, 2006, 8:08 pm
Erbix

Erbix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Erbix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ehe ja mam 2 gwiazdki bo ja mam telegazete z gazety wyborczej ;] ale zobaczylem tytul grind to pomyslalem ze moze byc jakis skateowy film i super sie okazal fajne haselka byly ^^ nawet chyba sheckler tam byl ;]

Napisane Apr 8, 2006, 10:06 pm
Willq

Willq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Willq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oglądałem ten film z 10 razy naprawde polecam fajny filmik

Napisane Apr 10, 2006, 8:21 pm
Leon

Leon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Leon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogólnie to teraz leci na HBO i jak dla mnie jakis taki nierealny...ale obejrzec mozna , nic specjalnego

Napisane Apr 10, 2006, 8:37 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja