Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » Jaką muzykę lubicie?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jaką muzykę lubicie?, Rap, rock, metal czy szanty?
Julita123

Julita123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julita123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaką lubicie muze Hip-Hop Rock czy Metal??napiszcie w komentarzach ;) ^^) :P :rolleyes:

rosek - jako, że temat dotyczy muzyki ogólnie a nie jednego konkretnego jej gatunku to temat przenoszę do działu "pozostałe" tak będzie najlepiej

*Napisane Apr 13, 2012, 9:31 pm Ostatnio edytowane Apr 16, 2012, 9:14 am przez rosek17
fingerFB

fingerFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingerFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Metal,rock i nieśmiertelne lata 80

Napisane Apr 14, 2012, 12:57 pm
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panFinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fingerFB powiedział(a):
Metal,rock i nieśmiertelne lata 80

To samo i jeszcze troszkę starego popu, Mj itp..

Napisane Apr 14, 2012, 1:26 pm
nelly1

nelly1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nelly1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja słucham głównie rocka alternatywnego. Mam kilka swoich ulubionych zespołów - wśród nich Franz Ferdinand i Vampire Weekend - stworzyłem sobie z nich ostatnio playlisty na Deezerze i muszę przyznać, że fajna sprawa ;) Kolega mi polecił ten serwis - mnóstwo dobrej muzy i bardzo duży wybór różnych utworów.

Napisane Aug 28, 2013, 6:10 pm
cruelSky

cruelSky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cruelSky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja lubie mocniejsze kawałki jak na przykład to: http://www.ilovemotiondesign.com/portfolio/dweller/

Napisane Jan 8, 2014, 10:47 am Ostatnio edytowane Jan 8, 2014, 10:47 am przez cruelSky
bajcik

bajcik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bajcik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja lubię rocka i glam rocka :)

Napisane Sep 17, 2014, 11:11 pm
firdaus

firdaus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to firdaus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobry stary rock, czasem trochę jazz fusion i uwaga uwaga bo rozwalam system - muzyka klasyczna!  Bo nikt mi nie będzie zabraniał słuchać opery i już!

Napisane Feb 11, 2015, 12:51 pm
grando

grando

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grando zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rock i techno.

Napisane Apr 17, 2015, 1:49 am
ubanes

ubanes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ubanes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobry Polski rap.  B) B)

Napisane Dec 20, 2017, 11:25 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja