Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Meetingi » Meeting Warszawa-round 2

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Meeting Warszawa-round 2
fingersphere

fingersphere

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingersphere zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, organizuję meeting w Warszawie, który odbędzie się 28.04.12 w McDonaldzie koło statoila przy arkadii.

Gry:
-GoS
-Best Trick

Spotykamy się o godz 12.20 przy fontannach przy arkadii

Uczestnicy:
-mój kolega
-jasofb
-extrazar
-Zjawisk0
-ja

Plan:
12:00-12:45: Chwila na zapoznanie się, wolną jazdę i handel oczywiśćie ;)
13:00- game of skate
13:45- best trick
14:20-wolna jazda i jedzenie
15:00-outdoor
15:45- rozdanie nagród
16:00-18:00-Wolna jazda, nagrywki.
18:10-zakończenie

Bierzcie stuff na sell, trochę kasy i oczywiście ZAJAWE!
Pozdrawiam :).

Edit:Uwaga, jeśli pogoda będzie ładna, będzie jakaś konkurencja outdoor :).

Napisane Apr 15, 2012, 1:22 pm Ostatnio edytowane Apr 27, 2012, 10:34 am przez fingersphere
annasienic

annasienic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to annasienic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

byłes wczoraj na Meetingu?

Napisane Apr 15, 2012, 2:36 pm
fingersphere

fingersphere

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingersphere zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

byłem, byłem :)

Napisane Apr 15, 2012, 2:38 pm
annasienic

annasienic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to annasienic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

który to ty? xD

Napisane Apr 15, 2012, 2:42 pm
fingersphere

fingersphere

Member
Wyświetl posty

Jgor XD

Napisane Apr 15, 2012, 2:45 pm
annasienic

annasienic

Member
Wyświetl posty

chill ;d bedzie jakis sponsor?
czy na zajawie?

Napisane Apr 15, 2012, 2:56 pm
fingersphere

fingersphere

Member
Wyświetl posty

Postaram się zdobyć jakiś sponsorów :)

Napisane Apr 15, 2012, 3:05 pm
annasienic

annasienic

Member
Wyświetl posty

Chill

Napisane Apr 15, 2012, 3:10 pm
PabloSK82011

PabloSK82011

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PabloSK82011 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bede z kolega

Napisane Apr 15, 2012, 3:31 pm
fingersphere

fingersphere

Member
Wyświetl posty

A ty wbijesz annasienic?

Napisane Apr 15, 2012, 4:22 pm
annasienic

annasienic

Member
Wyświetl posty

Nie wiem zobacze, i Oskar jestem :)

Napisane Apr 15, 2012, 5:38 pm
fingersphere

fingersphere

Member
Wyświetl posty

Dobra, wysłałem maila do fingerboard-ramps i mitta. Trzymam kciuki żeby zasponsorowali meeting :).

Napisane Apr 15, 2012, 10:24 pm
fingersphere

fingersphere

Member
Wyświetl posty

Dobra, zgłosiłem się do hero factory, capera i mitta. Fingerboard ramps niestety odmówili. Zobaczymy co z innymi :)

Napisane Apr 16, 2012, 2:23 pm
extrazar

extrazar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to extrazar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wbije ;) napisz do skate-europe.com

Napisane Apr 16, 2012, 4:27 pm
fingersphere

fingersphere

Member
Wyświetl posty

Uwaga, dwie informacje:
1- napisałem do skate-europe, mam nadzieje żę się uda.
2- Biercie na meeting swoje miejscówki :)

Napisane Apr 16, 2012, 6:34 pm
PabloSK82011

PabloSK82011

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PabloSK82011 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ku**@ pojeb@łoo cie chcesz robic meeting co 2 tyg i co nawet jesli nic z tego nie masz nie rob co tyle meetków.!!!!

Napisane Apr 16, 2012, 11:55 pm Ostatnio edytowane Apr 16, 2012, 11:55 pm przez PabloSK82011
fingersphere

fingersphere

Member
Wyświetl posty

Chill. Wiem że zrobiłem go trochę za wcześnie, i już noe będe robił meetków co 2tyg. Ale już ten niech się odbędzie ^^)

Napisane Apr 17, 2012, 8:18 am
fingersphere

fingersphere

Member
Wyświetl posty

Uwaga, andergrand zaoferowało mi patronat medialny :)!

Napisane Apr 17, 2012, 2:06 pm
annasienic

annasienic

Member
Wyświetl posty

no i co to daje? :)

Napisane Apr 17, 2012, 3:53 pm
fingersphere

fingersphere

Member
Wyświetl posty

Np. meeting będzie reklamowany na głównej stronie z newsami, dzięki czemu dużo osób się o nim dowie :)

Napisane Apr 17, 2012, 8:27 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja