Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Trafny/Nie trafny prezent

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Trafny/Nie trafny prezent, Prezent...
becool1997

becool1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to becool1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam!
Jakiś tydzień temu dostałem deseczke :DESKA 

Nie wiem czy był on trafny czy nie ponieważ nie wiem ile na niej pośmigam ...
Więc proszę o pomoc !
(Moja waga 65 kg / 178 cm)

Napisane May 3, 2012, 9:00 pm
piredele

piredele

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piredele zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no za taką cenę :/

To też zależy :D

Jak zaawansowany jestes :D

Napisane May 3, 2012, 9:28 pm
Tymbark1

Tymbark1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tymbark1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak chcesz naprawdę jeździć na desce, to wyrzuć tą do rzeki i kup coś normalnego. Na przykład komplet World Industries.

Napisane May 3, 2012, 9:52 pm
becool1997

becool1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to becool1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak bym miał kase to OK. Tylko że rodzice nie kupią mi deski za posprzątanie pokoju -.- Musze sam sobie na nia zasluzyc ... Zycie .

Napisane May 3, 2012, 10:16 pm
becool1997

becool1997

Member
Wyświetl posty

260 zł drogą nie chodzi .

Napisane May 3, 2012, 10:18 pm
piredele

piredele

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piredele zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pośmigaj na niej i uzbieraj sobie na lepszą :D

Ja zaczynałem na desce za 50 czy 70 zł :D

Narazie Ci starczy :) Grunt ze jakąś masz :)  A potem sobie co lepszego kupisz np ze speed demons albo darkstar bo są tanie komplety a bardzo dobre bo brat mój ma ze speed demons komplecik i jest zawalisty :)

Śmigaj na tej a jak się złamie tro przynajmniej nie będzie szkoda :)

Bo do deski nie można mieć sentymentów a ja niestety mam bo blat sobie kupiłem za 2 stówy i teraz sie boje ze zaraz gdzies złamię :D

------------

Jeździj uzbieraj kup i sie ciesz :D

Narazie ;)

Napisane May 4, 2012, 9:11 am
Wojtys1997

Wojtys1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtys1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bym ci radzil wes i kup sobie deske crezy crack czy cos takiego 120 zl
Doplacisz 30 zl i masz nawet .
moj kolega mial jak jak jeszcze nie umial ollie i wszytko mu sie trzymalo wiec doklac to 30 zl i kupuj ta albo jak u was nie ma to przez neta a jak nie chcesz to juz bardziej smj ;D

Napisane May 4, 2012, 10:00 am
becool1997

becool1997

Member
Wyświetl posty

Te deska nils jakoś trzyma tylko się rozwarstwia szybko ;/ Dzieki za pomoc . TEMAT DO ZAMKNIĘCIA.

Napisane May 4, 2012, 11:29 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja