Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Ściąganie

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ściąganie
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy ktoś z was ściąga  wszkole, ja na rusku ściągam psiząc ołówikiem po zeszycie ćwiczeń przepisuje odpoweidzi wycinam i daje pani i po teście (testy piszemy w zeszycie ćwiczeń tam są gotowe), ściągam jescze UV na kartkóakach gdzie się własną kartkę daję, ściągam zasady, pola, liczby itp. długopisme z 15 cm kartką  w długopisie (naklejam na obu stronach rzeczy potrzebne papierem samoprzylepnym ściągam odklejam i działa nadal). Pisze po dłoni oraz pisze po nogah, kostkach gdy jest sprawdzian drapie się po nodze mając ją na udzie (siedząc) i patrze na ściąge. Ale dziewczyny  zmojej klasy w 6 a to takie pojeby, skarżą ciągle i trzeba się chronić.

Napisane Jan 13, 2006, 8:01 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lol, ja juz bym wolala sie nauczyc niz bawic w jakies pisanie malych karteczek.
Ale sciagam tylko w prostszy sposob- otwieram zeszyt na sprawdzianie, a ja zauwazy to mowie "oo... otwart przepraaszam" albo zagladam zwyczajnie kolegom w sprawdziany;P
Oczywiscie nie na kazdej lekcji to dziala i wtedy musze polegac na swojej inteligencji.... :cyclops:

Napisane Jan 13, 2006, 8:03 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LOL nie bede sie cuzyl czegos co wiem na 100% że mi nie potrzebne w życiu....

Napisane Jan 13, 2006, 8:05 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja œciagać zaczšłem w I klasie gimnazjum")
mam œrednie pow. 5.1")
a jak œcišgam? nie wiem:P
ale zawsze mi sie udaje:P
normalnie karteczka napisana przed lekcjš na kolanie albo gdzieœ indziej i tylko lookam")

Napisane Jan 13, 2006, 8:47 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Tradycje moje przedstawiłem, tera pisze kartecski przyklejam na udo (spodnie) i jest git !

Napisane Jan 13, 2006, 9:34 pm
karrola

karrola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karrola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nooo jasne ;) Jak w 2 klasie mialam komorke z klapka to przyjklejalam w srodku koma sciage i prosze :D A jak kolesiowa sie pytala co robie to mowilam ze sparwdzam godzine ile jeszcze do dzwonka ;) Na fizie to chodzimy po sali i otwieramy podreczniki boo nauczyciel se wychodzi w ciagu sprawdzianu na 20 minut :D Kiedys mialam dlugopis UV i sparwdzal sie znakomicie ;) A teraz przezwaznie to otwieram zeszyty jak facetka nie widzi albo zapisuje wzory (matma) w komorce ;) W koncu jak ma sie kase na koncie to pisze sie smsy do najlepszej kolezanki z trescia "4 podaj mi pliss" hehe  ;) niezawodne zawsze byly karteczki :D na sprawdzianie poprostu lataja po sali :D az dziwo ze nauczycielka jeszcze niezauwazyla i ze nie uslyszala jak kazda dże swoje kartki ;) Kiedyś pisałam gotowce...albo sciagi na karteczkach i gdzies chowalam do rekawa albo kieszeni ;) Ściąganie to baaaaardzo dobra rzecz ;)

*Napisane Jan 13, 2006, 9:52 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Ale jebnięci są ci co to reklamują w TV, UV podróby też w to weszły i oryginały są już wykrywane prez nacuzycieli 9któzy odziwo mają kase na TV) reklamują, nikt nie kupuje więcej i znajduje się własny sposób

Napisane Jan 13, 2006, 9:57 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Pare domowych sposobów http://sciaga.interia.pl/id/bryk/techniki/www/bryk/techniki jest wiele takich porad ale te są chybna najfajnkieszje. Ale UV i karteczki w długopisach rząza no i ręce ~!

Napisane Jan 13, 2006, 9:59 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja dosyc czesto sciagam
ale kiedys mi ktos powiedział " ze niechciał by byc operowany przez hirurga który przez cała swoja nauke sciągał" i jest w tym tez trovhe prawdy

Napisane Jan 13, 2006, 10:03 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Tylko że na studiach już się uczy a nie ściąga więc jest dobrze. A chirurgiem nie zostane więc dobrze a wiedze mam ale jestem leniwy  :cyclops: :cyclops: :cyclops:za to...

Napisane Jan 13, 2006, 10:39 pm
patelnia88

patelnia88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patelnia88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ściagam......jak poprostu nak mam jakąś kartkówke abo spr to ide w czymś co ma długi rękaw i szerokie rękawy.
A ściage pisze zwyczajnie na kartece i daje do rękawa tak aby nie było jej widoczna dla nauczyciela.Według mnei to jest najlepszy sposób:)

Napisane Jan 13, 2006, 10:48 pm
Demore

Demore

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Demore zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ziomuś sciaga sie na kazdej lekcji inaczej nie przezyjesz. im jestes bardziej nieuczciwy podczas klasowek tym bardziej wychodzi ci to na dobre wiesz :P
I wali nas to ze nauczyciel mowi ze oszukujesz itd pieprzyc go

Napisane Jan 14, 2006, 8:57 am
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na każdym sprawdzianie mam sciąge :D Wkładam ją do bluzy , i wyjmuje i żynara  :cyclops:

Napisane Jan 14, 2006, 9:11 am
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no czasem ściągam a ściagi trzymam na kartce na jakiej pisze spr :P

Napisane Jan 14, 2006, 11:46 am
RedNinja

RedNinja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RedNinja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja komorka wysylam do kolezanek z innych klas smsy i dostaje odpowiedzi:) :cyclops:

Napisane Jan 14, 2006, 2:05 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No jak ja chodziłem do szkoły to ściągałem...

Pewnie gdyby nie ściągi to nigdy bym nie zakończył swojej edukacji w szkole.

Napisane Jan 14, 2006, 2:16 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakieś 90% uczniów ściąga

Napisane Jan 14, 2006, 2:55 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Małe karteczki schowane w długopisie przeźroczystym:) albo napisane ołówkiem na kartce na której pisze:)

A w Anglii prawie nikt nie ściąga, tak samo w niemczech, bo uważają że to nie wypada:P Polska to kraj cfaniaków:)

Napisane Jan 14, 2006, 8:04 pm Ostatnio edytowane Jan 14, 2006, 8:05 pm przez Karwan89
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o boze jakie wy wymyslacie skomplikowane metody..dlygopisy rekawy spodnie...ja pisze sciage zawsze czcionka nr 4 drujuke, wycinam, podkreslam to co trzeba, i pozniej trzymam ja w reku albo pod kartka..

Napisane Jan 14, 2006, 8:27 pm
arabFFL

arabFFL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arabFFL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sciaganie rlzzz!!! ja mam oceny kolo 5 ale z histy 4 :/ a i TAK TYLKO Z HISTY SCIAGAM

*Napisane Jan 14, 2006, 8:35 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja