Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Dodatki » Czapka - Pomocy :)

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czapka - Pomocy :)
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Słuchajcie chłopaki & lejdis. Ostatnio po pijaku zajebałem swoją new erką w jakiś kant (tzn zajebałem banią ale czapce się oberwało) i zgubiłem gdzieś to:

http://www.picshot.pl/pthumbs/small/114780/12752719941073182610atlanta%20braves-hi.png

Jak przetrzeźwiałem to ogarnąłem że to jest jakby doczepiane (?) czy coś, i teraz tak, nie wiecie może gdzie coś takiego można dostać? Zależy mi mocno. Z góry dziękówa, joł!

Napisane May 19, 2012, 3:45 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup jakąś czapę za grosze i po robocie :)

Napisane May 19, 2012, 10:30 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dokładnie. Wybierz się do jakiegoś Carrefour'a, albo innego Auchana. Tam teraz sprzedają letnie akcesoria, to coś na pewno znajdziesz.

Napisane May 20, 2012, 12:06 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no i tak też uczynię. Dzięki wielkie : ) Wpadajcie na piwo, ale bez czapek, bo można części pogubić, haha ;d

Napisane May 20, 2012, 2:43 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja