Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Podróż samolotem z deskorolką.

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Podróż samolotem z deskorolką.
MasterMichal

MasterMichal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MasterMichal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, mam do was pytanie. Jak wygląda sprawa z przewozem deskorolki samolotem ? Lecę na wakacje i coś trzeba będzie robić ;p Wiadomo, pokrowiec się kupi ale czy mogę wziąć ją jako bagaż podręczny czy nie ?

Napisane Jun 26, 2012, 3:25 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

musisz zobaczyc u swojego przewoznika na stronie jakie wymiary moze miec bagaz podreczny, jesli miesci sie wymiarowo to mozesz wziasc jako podreczny, jesli nie to musisz dac jako zwykly bagaz i doplacac.

Napisane Jun 27, 2012, 11:42 am
ludzikbudzik

ludzikbudzik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ludzikbudzik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak jak kolega wyżej pisał: musisz zobaczyć na stronce linii lotniczych jakie wymiary i waga podręcznego. możesz ją włożyć do nadawanego bagażu i wtedy nic nie dopłacasz... jeśli nie zmieści Ci się do torby i nie możesz wziąć jej jako podręczny, musisz ją nadać jako dodatkowy sprzęt tzw ,,sprtowy'' a tu już wszystko zależy od linii lotniczych...
mam nadzieję, że pomogłem  ;)

Napisane Jun 27, 2012, 2:20 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

UP.

zapewne nie wejdzie mu secik w torbe dlatego chcial jako podreczny, wagowo wyrobisz napewno z deska jako podreczny, szerokosc tez ale dlugosc to chyba jest 55-65 cm, zalezy tez od przewoznika. Jak pisalem wczesniej, zadzwon/net i dowiedz sie konkretow.

Napisane Jun 28, 2012, 7:24 am
MasterMichal

MasterMichal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MasterMichal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzięki wam za odpowiedzi :)

Napisane Jun 28, 2012, 2:47 pm
marus_14

marus_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marus_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zawsze dawalem deske plus ewentualnie drugi blat na wszelki wypadek do glownego bagazu. Pani przynosila skrzyneczke ktora przy mnie zamykala i obklejala jakas tasma. Zadnej doplaty nie bylo a sprzet zabezpieczony bo rozne rzeczy dzieja sie z bagazami podczas pakowania.

Napisane Jun 28, 2012, 5:30 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja