Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » Kto robi biciwa

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kto robi biciwa, ???
majkiqp

majkiqp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to majkiqp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kto robi biciwa ??

Kto by mi jakieś na zasadzie współpracy użyczył <- aby poznać moja twórczość obadajcie eM Pe Trójki moje...

Napisane Jan 15, 2006, 10:14 am
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ale beat do "Czas zmienia" nie jest taki zły ;]  tylko ze ja wole takie bardziej true schoolowe.... wiesz, mocną perkusje lubie ;] pzdR!

Napisane Jan 18, 2006, 9:38 am
D4n93r

D4n93r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to D4n93r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja cos probuje... ale nic nie wychodzi... nie wiem jakim programem najlepiej

*Napisane Jan 18, 2006, 3:34 pm
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

popróbuj na Fruicie ;]

Napisane Jan 18, 2006, 3:41 pm
majkiqp

majkiqp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to majkiqp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

t2k mógłbyś podbić na gg 6949227 ?? zapraszam hehe pozdro

Napisane Jan 24, 2006, 9:19 am
davco

davco

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davco zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dancer: Zgodnie z przedmówcą polecam ci Fruity Loops - dla początkujących jest to bardzo dobry kombajn do robienia bitów. Odradzam ci wszelkiej maści E-Jay'e, Music Makery działające na zasadzie drag'n'drop (każdy kto w tym robi muze jest lamerem!). Jeżeli się już dobrze wyszkolisz na Fruity Loops'ie wtedy albo zostaniesz przy nim albo przerzucisz się na trackery ;)

Ja osobiście pracuję na Skale Tracker (Kiedyś Fast Tracker 2). Nie ma rzeczy, których się nie da zrobić na trackerach :)

Napisane Jan 27, 2006, 12:05 pm Ostatnio edytowane Jan 27, 2006, 12:06 pm przez davco
majkiWezu

majkiWezu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to majkiWezu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ejay jest dobry na jeden dzień żeby sobie poćwiczyć łączenie sampli a potem na drugi dzien odrazu na FL  B) B) :rolleyes: :rolleyes:

Napisane Jan 28, 2006, 3:43 pm
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

jak sie robi na tych truckerach ?! xD bo ja jeszcze nigdy nie prógowałem .. Ej DAVCO, jesli mozesz napisz mi na PM ;d

*Napisane Jan 28, 2006, 10:19 pm
dcmen14

dcmen14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dcmen14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja robilem !:D na COOL EDIT PRO BARDZO DOBRY PROGRAM A NA EJAY tez fajne Ale nmało jest SAMPLI

Napisane Aug 23, 2006, 1:34 pm
mjfoto

mjfoto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mjfoto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wam polecam fruity loops, acid pro, sound forge

Napisane Aug 23, 2006, 1:40 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja