Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » variat hil i hard

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
variat hil i hard, yyyyyyyyy wtf?
SebaSkat

SebaSkat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SebaSkat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak robie varial heelflipa nie moge wgl tylnej wsadzić, jak to zrobic?

przy hardzie nie wiem jak skoczyc za deską, kreci sie ale łapie na 1 noge i tak dziwnie wychodzi jak bym odjezdzał do tyłu, albo jakies fs flip, albo jakies dziwne uczucie jak by to było switch. o co chodzi jak skakac?

Napisane Jul 7, 2012, 10:56 pm
wycior1515

wycior1515

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wycior1515 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przeczytałem. przeczytałem jeszcze raz. niestety, nadal nie moge zrocumieć o co chodzi

Napisane Jul 7, 2012, 11:01 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wycior1515 powiedział(a):
przeczytałem. przeczytałem jeszcze raz. niestety, nadal nie moge zrocumieć o co chodzi

watpie zeby ktos Ci tu pomogl.Napisz konkretniej, bo nie idzie zrozumiec,pozatym cwicz i wkoncu sie uda...

Napisane Jul 8, 2012, 11:54 am
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wedle świeckiej zasady tego forum słowo-porada "ćwicz" znaczy że nie ma innego rozwiązania czyli zamykam ;)

Napisane Jul 8, 2012, 3:17 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja