Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Pomóż mi Uciec na Pitcairn

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pomóż mi Uciec na Pitcairn, fajne movie przyjemne dla oka
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jo, sto lat nie pisałem na forum. Wiem że nikt nie lubi próśb o lajki ale wrzucam tutaj krótki myśle przyjemnie zrobiony film w którym wszystko wyjaśniam. Jęśli w leniwy wakacyjny dzień poświęcicie chwilę na zlajkowanie strony i wysłanie filmu znajomemu możecie mi bardzo pomóć. Chodzi o dalekomorską podróż. Każdy lajk więcej zbliża nas o mały kroczek do naszej wyprawy.

TORALOOO

Napisane Jul 10, 2012, 4:53 pm Ostatnio edytowane Jul 10, 2012, 4:53 pm przez rychu911
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale dziewczyna z 3:53 Wam się udała. Za to jak na Ciebie patrzyła ja bym ją spakował ze sobą ;) .

Napisane Jul 11, 2012, 11:53 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To tzw cukierasy, ale dziadek w karmelowej kamizelce był tez jupczy ale trzeba było jego całej rozkminy posłuchać.

Nie wiem czy ktoś z andegrandowiczów mnie wspomógł ale my jedziemy grubo ogarnęlo nas w skromnym materiale tvp w 13 minucie

BOGACTWO CZĘŚĆ GŁÓWNA

Teraz się z TVNem rozgadujemyo herbaatke w JOŁtvn BOGACTWO

Lajkiem na fb na naszym fanpage też bardzo pomożecie LAJKNIJ

Informujemy na bieżąco o naszych postępach i uzupełniamy sponsorów, jak ktos ma podróżniczo-filmową naturę zapraszam do śledzenia naszych starań.

Napisane Jul 13, 2012, 2:32 am Ostatnio edytowane Jul 13, 2012, 2:39 am przez rychu911
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Modnom bym jom nie nazwał jup thats me

Napisane Jul 13, 2012, 4:26 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Projekt zajebisty, naprawdę trzymam kciuki, zawsze żałuję, że brakuje mi cohones, żeby podjąć się czegoś takiego

Napisane Jul 15, 2012, 12:05 am
mac1000

mac1000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mac1000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na kinckstartera z tym : ) tylko po angielsku byście musieli to nagrać i bardziej profesjonalnie

Napisane Jul 21, 2012, 4:00 am
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Czekamy na hajs z unii za który kupimy lepszy sprzęt z małpą tam nie pojedziemy. Mamy już efekty naszej roboty, dostalismy troche siana już a największa bomba czeka na nas w tym tygdoniu także, istota filmiku i praca obeszła sie bez profesjonalnego sprzętu. Jesteśmy teraz w trakcie drugeigo filmu na któym opowiadamy o efektach naszej pracy, dziękujemy sponsorom etc i jedziemy dalej z koksem!

Jeśli ktoś nas lubnął przesłał filmik to dołozył małą cegiełkę i mu dziękuje bo ruszylismy ostro ale to nie koniec walki. Na fanpageu wszystko opisane

Napisane Jul 23, 2012, 8:34 pm Ostatnio edytowane Jul 23, 2012, 8:36 pm przez rychu911
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Powiedziałem A to i B

LITERA B

Napisane Jul 25, 2012, 9:59 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zazdroszcze rychu i zycze powodzenia!

Napisane Jul 28, 2012, 8:02 pm Ostatnio edytowane Jul 28, 2012, 8:02 pm przez danlancher
Quba007

Quba007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Quba007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Słabo z dykcją i tembrem głosu, wiem że nie wydział aktorski ale jednak szkoła zobowiązuje Rychu.  :P
Sama idea oczywiście zalajkowana i udostępniona, popieram, szanuje, trzymam kciuki!

Napisane Sep 11, 2012, 11:59 pm Ostatnio edytowane Sep 11, 2012, 11:59 pm przez Quba007
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

No my śmigamy ostro z projektem, tutaj część dalsza Californi.... PITCAIRNICATION!
Wiem seplemie jak niemowle, dzięki wielkie, doceniam. Lajknijcie filmik, bo jakieś gnoje mi minusy wrzuciły, nie wiem dlaczego.

PITCAIRNICATION

Napisane Sep 12, 2012, 3:02 am Ostatnio edytowane Sep 12, 2012, 3:03 am przez rychu911
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Jestesmy bardzo bliski otrzymania całej kasy. Ale bardzo potrzebujemy lajków na fanpageu, chciałbym prosić o wasze drobne zaangażowanie i lajk, pomoże nam to w nakręceniu

Pierwszego dokumentu o Pitcairn
Pierwszego dokumentu współfinansowanego przez fanów
Filmu kręconego przez marzycieli, dla marzycieli
Prawdziwej ucieczki na koniec świata

LAJK!

Napisane Sep 13, 2012, 9:05 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A po co te lajki ryszard? Bez nich nici z planu?

Napisane Sep 14, 2012, 6:11 am
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Przed wyjazdem zrobimy parę interaktywnych akcji z fanami, fb jest naszym nośnikiem i na razie największym narzędziem reklamowym, jak go dobrze nie nakręcimy, nie wzbudzi zainteresowania jak pójdziemy do mediów jeszcze raz przed wyjazdem. Zresztą chcemy parę rzeczy ustalić z ludźmi żeby czuli się częścią, wielu z nich dało nam swoje pieniądze. Zaufanie staroświeckie słowo.

Napisane Sep 14, 2012, 12:53 pm
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak tam popłyniecie to szacuneczek :D

Napisane Sep 15, 2012, 7:48 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie dam wam lajka bo film kręcony telefonem nie przejdzie. Sorry bro :(

edit: dobra wyjaśnię bo zaraz się zleci szanowne grono...

Era 360p i 480p przeminęła z wiatrem. Panowie! Jeśli chcecie robić furorę to nie możecie sobie pozwolić na reportaże w jakości, która istniała przeszło 10 lat temu :(

Napisane Sep 16, 2012, 10:42 am Ostatnio edytowane Sep 16, 2012, 10:49 am przez Wojtass
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
Nie dam wam lajka bo film kręcony telefonem nie przejdzie. Sorry bro :(

edit: dobra wyjaśnię bo zaraz się zleci szanowne grono...

Era 360p i 480p przeminęła z wiatrem. Panowie! Jeśli chcecie robić furorę to nie możecie sobie pozwolić na reportaże w jakości, która istniała przeszło 10 lat temu :(

Dude, na drugim filmie masz 720p

Napisane Sep 16, 2012, 1:07 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Zazdrosc musiala jakos sie objawic...

Napisane Sep 16, 2012, 1:47 pm Ostatnio edytowane Sep 16, 2012, 1:48 pm przez danlancher
Jedrass

Jedrass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedrass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak ktoś wyrywa się za zwykły margines i robi krok do przodu to potem tak jest ;d dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy robią to co chcą i realizują cele.

Nie wiem o co chodzi Wojtass, weź sprostuj, bo jak faktycznie specjalnie to napisałeś to... ;x Aaa jeżeli to zwykłe trollowanie to też słabo. Bez obrazy ;p

Napisane Sep 16, 2012, 3:07 pm Ostatnio edytowane Sep 16, 2012, 3:11 pm przez Jedrass
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Wojtass, tak zdaje sobie sprawę, ktoś już zwracał mi na to uwage na forum, jasna sprawa. Ale wiesz, chcieliśmy bardzo, nie mieliśmy akurat jak, impuls. A jak pokazuje całość naszego projektu, najlepsze co można zrobić, to się mniej zastanawiać a więcej działać. Może nawet lepiej, bo wyszliśmy na totalnych biedaków, ale filmik i tak dał radę, tam gdzie miał się spełnić.

Moc serduszkowych uścisków rysiu

Napisane Sep 16, 2012, 8:51 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja