Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Ciekawe decki

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ciekawe decki
totek12

totek12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to totek12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam!
Szukałem dzisiaj jakiegoś decku i trafiłem na takie oto blaciki:
klik

teraz pytanie, jeździł ktoś na takich, nadaje się to do jazdy czy szit, cena jest jak widać zachęcająca

Napisane Jul 15, 2012, 11:21 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nadaje się jedynie jako półka na ścianę... Shit przez duże S.

Napisane Jul 15, 2012, 11:25 pm
totek12

totek12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to totek12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czyli sprawdzałeś, w takim razie nie będę sobie zawracał tym głowy

Napisane Jul 15, 2012, 11:29 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wystarczy wnikliwie spojrzeć...

Napisane Jul 15, 2012, 11:36 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na nim jeżdze i jest bardzo spoko. Najciekawsze jest to, że mega ciężko go rozwarstwić. Ma dobry profil i concave. Jak nie masz hajsu to jest idealny. Ja już 3 decki pobrałem od tego typa.

Grip jest ok, nie jest to jakaś sraka ze sportowego - zwykła wodna 100 na papierze, podklejona jednym kawałkiem taśmy dwustronnej. Zdaje egzamin bardzo dobrze, nie widze wielkiej różnicy między Jessupem a tym gripem.

^ciekawi mnie twoja wnikliwość

Napisane Jul 15, 2012, 11:37 pm Ostatnio edytowane Jul 15, 2012, 11:40 pm przez RWTF
totek12

totek12

Member
Wyświetl posty

a tak porównując z amokami, jeżeli miałeś okazję sprawdzić, jak wypada ten blacik, ew. z innymi do 130 zł

Napisane Jul 15, 2012, 11:49 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Róbta co chceta. Moim zdaniem to śmieszny blat za jeszcze śmieszniejszą cenę. Over.

Napisane Jul 15, 2012, 11:50 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niestety amoków nie miałem. Ale porównujac je z innymi blatami które miałem jedyną ich wada jest to, ze sa troche miekkie. Jeżeli nie zaliczasz tryliona schodów to potrzyma ci zajebiscie długo - własnie ze wzgledu na to ze mega ciezko w tych deckach o czipsy i rozwarstwienia.

master - mam do ciebie zasadnicze pytanie: jeździłeś na nich?

Napisane Jul 15, 2012, 11:51 pm Ostatnio edytowane Jul 15, 2012, 11:51 pm przez RWTF
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Nie, ale jezdziłem na niejednym blacie za "okazyjną" cenę i nie potrzymał nawet miesiąca. Rewolucji w tym przypadku nie przewiduję.

Napisane Jul 15, 2012, 11:53 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

master9017 powiedział(a):
Nie

No i właśnie.
Trzeba dawać szanse takim blatom, bo akurat moga sie okazac dobre. Te sie własnie takie okazały.

Napisane Jul 15, 2012, 11:55 pm
totek12

totek12

Member
Wyświetl posty

Dobra, przestraszyło mnie słowo miękkie, mam nadzieję że nie gną się jak kupa. Chyba wypróbuję tego decka, jutro zapadnie decyzja. Może napiszę coś więcej po zakupie.

Napisane Jul 16, 2012, 12:05 am Ostatnio edytowane Jul 16, 2012, 12:05 am przez totek12
Goraloo

Goraloo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Goraloo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Obecnie posiadam blat od tego ziomka tylko inny rozmiar. Również polecam.

Napisane Jul 16, 2012, 12:59 am
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hm, ale nie napisali nawet jaki to klon, może być chiński, z chińskiego robią sportówki, gdzie płacisz 50 zł za komplet razem z truckami i kołami, może lepiej kup taki, ta sama cena, a na zapas będziesz miał osprzęt...

Napisane Jul 16, 2012, 10:46 am
luxoon

luxoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luxoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RWTF powiedział(a):
Ja na nim jeżdze i jest bardzo spoko. Najciekawsze jest to, że mega ciężko go rozwarstwić. Ma dobry profil i concave. Jak nie masz hajsu to jest idealny. Ja już 3 decki pobrałem od tego typa.

Grip jest ok, nie jest to jakaś sraka ze sportowego - zwykła wodna 100 na papierze, podklejona jednym kawałkiem taśmy dwustronnej. Zdaje egzamin bardzo dobrze, nie widze wielkiej różnicy między Jessupem a tym gripem.

^ciekawi mnie twoja wnikliwość

Pobrałeś 3 decki od tego typa a miałeś okazję jeździć na  jakichś profesjonalnych deckach? Bo jak nie to nie wiesz jaka jest różnica między marketówką a marką która się robi deski profesjonalnie. Jak dla mnie to ten deck to zwykłe gówno dla dzieciaków które nie patrzą na jakość tylko dają nabrać się na takie aukcje. Chociaż właściwie jak nie masz zamiaru nic robić oprócz jeżdżenia to może się okazać dobra. Ja bym radził jednak dozbierać kasy, bo można już za ok.110zł wychaczyć dobry deck, a przez takie coś później będziesz żałował. POZDRO

Napisane Jul 16, 2012, 12:03 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

[quote=luxoon]Pobrałeś 3 decki od tego typa a miałeś okazję jeździć na jakichś profesjonalnych deckach? Bo jak nie to nie wiesz jaka jest różnica między marketówką a marką która się robi deski profesjonalnie.[/quote]

Oczywiście, że miałem okazje jeździć na pro deckach. I tak, wiem jaka jest różnica między sraką a dobrą marką.
Wyraźnie zaznaczyłem, że decki nie są idealne, bo są troche miękkie. Flipy na nich bezproblemowo siadaja, ale tak jak mówie - na szczególnie hc jazde bym ich nie polecał. Chociaż to tez zależy od egzemplarza, bo wziałem od typa niewycięty wyprofilowany prostokąt i sam wyciałem z niego rybe i trzyma sie aż miło, sztywna jak trzeba. Jak kogoś ciekawi jak przebiegały prace to [url=http://www.facebook.com/media/set/?set=a.367403526635559.82423.100000977432296&type=3&l=aa88e2d84b]TUTAJ[/url] może sobie luknąć.

Napisane Jul 16, 2012, 12:28 pm Ostatnio edytowane Jul 16, 2012, 12:30 pm przez RWTF
curisco

curisco

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to curisco zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W zestawie grip krajowy -GRATIS !!!    hmmm.... grip krajowy ? okej

Napisane Jul 16, 2012, 1:34 pm
totek12

totek12

Member
Wyświetl posty

Deck przyjechał do mnie przed chwilą, jeszcze nie założyłem trucków.
na pierwszy rzut oka deck oceniam na dobry - przyjemny profil, trochę ciężki, profil nie jest idealnie równy, położony na podłodze deck, odstaje na jakies 2mm, z jednej strony, concave lekko nierówne. Za taką cenę spodziewałem się dużego rozczarowania, jednak jak na razie jestem w miarę zadowolony. Co do gripu dostaje dopa, zwykły papier na jakiejś dziwnej taśmie dwustronnej. Niemniej jednak nakleję go i zdam relację z jazdy.

No więc tak, grip jest zwykły ścierny z jakąś przezroczystą taśmą 2 stronną, widziałem dzisiaj w sklepie metalowym, jak kupowałem montażówkę. Generalnie w miarę miło się na tym jeździ, flipy się kręcą, jest dobry pop, generalnie polecam jak ktoś nie ma kasy, napiszę jeszcze jak pęknie ^^

Napisane Jul 18, 2012, 2:45 pm Ostatnio edytowane Jul 18, 2012, 9:24 pm przez totek12
totek12

totek12

Member
Wyświetl posty

Po miesiącu stwierdam, że jednak lepiej wydać kasę na coś lepszego, te 50 zł może być lepiej spożytkowane

Napisane Aug 21, 2012, 9:10 pm
kamil1920

kamil1920

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamil1920 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też uważam,  że lepiej stawiać na jakość. :)

Napisane Nov 22, 2012, 10:01 pm
max1993

max1993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to max1993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale pewnie wiele osób początkujących się na nie skusiło...

Napisane Feb 11, 2013, 2:44 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja