Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Techniczne » Pedaly w ruchu :D

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pedaly w ruchu :D, jestem głąbem i nie znam regulaminu
BartekPlayer

BartekPlayer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BartekPlayer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam.Jak zapewnie wiecie robiac fakie,lub pchajac rower do tylu :D pedaly sie kreca.Problem u mnie jest taki ze gdy prowadze normalnie rower do przodu to pedaly tez sie kreca,przy jezdzie jak zdejme nogi z pedalow to jest to samo.Denerwujace jest to gdyz ciezko jest zrobic footjam tailwhipa bo ciezko jest trafic nogami w pedala bo sa caly czas w ruchu.Wie czym to moze byc spowodowane ? Dodam tylko ze rower jest swiezo po wymianie lozysk supportu.Z gory dzieki

Napisane Jul 29, 2012, 8:38 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Załóż dobry temat, albo najlepiej użyj opcji szukaj.

A tak na szybko, Opik sie nie obrazi pewnie - na 99% masz za mocno naciągnięty łańcuch i to będzie powodem.

Napisane Jul 29, 2012, 11:34 pm
BartekPlayer

BartekPlayer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BartekPlayer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sory ze zle zalozylem temat,jestem nowy.

Faktycznie kilka dni temu skracalem lancuch

Napisane Jul 30, 2012, 11:11 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja