Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Wybór deski

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wybór deski
shoveit

shoveit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shoveit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam . Więc mam 15 lat i 178cm wzrostu i oto pytanie jaka deska + wiązania w komplecie będzie dla mnie najlepsza ? Jeździłem już w zeszłą zimę na sprzęcie z wypożyczalni więc ogarnąłem jazdę .

Ps. Ten komplet tak do 600 zł

Napisane Aug 6, 2012, 3:18 pm
HarryKurt

HarryKurt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HarryKurt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, ważna jest waga, a jeśli chcesz coś kupić to mam do sprzedania deskę Burton Custom z wiązaniami Burton Triad i w gratisie kask Giro za 650 zł. Jak coś to pisz konrad.harciarek@gmail.com

Napisane Oct 7, 2012, 12:17 pm
michasz123

michasz123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michasz123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

osobiście  proponował bym ci deseczkę NITRO Haze  do 500 zł  ją na pewno znajdziesz na allegro jest bardzo  miękka co jest atutem  bo wybacza wiele błedów i nawet można  pokatować coś na snowparku i  do tego wiązania nitro raiden wizzard a masz naprawdę fajną (nową deske i wiażania) za około 800 zł warto dołożyć te 200 zł i mieć nowe nieśmigane  pozdrawiam ;)

Napisane Jan 27, 2013, 8:28 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja