Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Co to za trick ??

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co to za trick ??
marcinXD

marcinXD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinXD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

witam nauczyłem sie dzisiaj jednego tricku i tu moje pytanie jak sie nazywa bo robie popa i tylną nogą kopie w grafike flipa to jest jakiś varial underflip czy jak ?? bo nie używam do tego przedniej nogi

Napisane Aug 21, 2012, 3:33 pm
piredele

piredele

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piredele zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pfff... chyba latwiej bedzie jak to nagrasz :) Nic nie rozumiem ... albo jakis nie czajacy dzisiaJ JESTEM :)

Napisane Aug 22, 2012, 9:56 pm
techbox

techbox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to techbox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pop shovit underflip. Temat do zamknięcia

Napisane Aug 22, 2012, 10:17 pm
Damianowski0

Damianowski0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Damianowski0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To nie jest Pop Underflip, tylko Pop late kickflip.
Mój kolega tak robi tylko że nie robi late kick tylko heel. Teraz temat do zamknięcia.

Napisane Aug 23, 2012, 1:50 pm
marcinXD

marcinXD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinXD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no techbox ma racje nawet na yt już to znalazłem

Napisane Aug 23, 2012, 6:10 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja