Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » es game of skate 2012 Kraków

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
es game of skate 2012 Kraków
sk8er16

sk8er16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8er16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema :D.
Nie wie ktoś czy jest lub był już es game of skate 2012 w Krakowie?

Napisane Aug 21, 2012, 10:29 pm
techbox

techbox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to techbox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie

Napisane Aug 22, 2012, 12:31 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie ma i nie będzie. Firma eS już nie istnieje.
PEACE

Napisane Aug 22, 2012, 1:08 pm
forseti

forseti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to forseti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A będą jakieś podobne konkursy organizowane w całej polsce? Chciałem się wybrać.
Coś bardzo podobne do es game

Napisane Aug 25, 2012, 1:40 pm Ostatnio edytowane Aug 25, 2012, 3:15 pm przez forseti
piredele

piredele

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piredele zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakim cudem eS nie istnieje co :)

Napisane Aug 26, 2012, 7:56 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od ponad roku nie istnieje ale powodu nie pamiętam :)

Napisane Aug 26, 2012, 9:57 pm
techbox

techbox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to techbox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

stwierdzili, że powoli bankrutują gdy dostrzegli w jak bardzo zastraszającym tempie skubałem ich z ich produktów, więc woleli się wycofać niż dać mi kolejna parę butów :(

Napisane Aug 27, 2012, 1:10 am
piredele

piredele

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piredele zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aha to dobrze ze kupilem jeszcze buciki tej firmy ! :D

Napisane Aug 31, 2012, 8:11 pm
szyszuner

szyszuner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szyszuner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

techbox powiedział(a):
stwierdzili, że powoli bankrutują gdy dostrzegli w jak bardzo zastraszającym tempie skubałem ich z ich produktów, więc woleli się wycofać niż dać mi kolejna parę butów :(

Niesamowite...

Napisane Sep 1, 2012, 10:17 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja