Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » Habakuk

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Habakuk, Słyszeliscie kawałki Habakuka?!
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Słyszeliscie moze kawałki Habakuka ?! wypasss xD

Napisane Jan 17, 2006, 3:57 pm
silverssj

silverssj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to silverssj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oczywiście, tylko kilka slyszałem ale bardzo mi się podobają piosenki Habakuka. Najbardziej "Wolny od ja" oraz "Rasta trans" :] Dobre jest też "Rozczochrany łeb" ;) pozdrawiam.

Napisane Jan 17, 2006, 7:59 pm
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

noo "Rozczochrany łeb" jest moim zdaniem najlepszą jego piosenka ;) wypasiona jest ;) pzdr

Napisane Jan 17, 2006, 9:04 pm
massurek

massurek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massurek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

słyszałem zajebista ``ambitna`` muza, z dobrymi tekstami
fajne regge =]

Napisane Jan 19, 2006, 9:21 am
remi180

remi180

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to remi180 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

habakuk daje rady a kawalek jaki mi najsilniej utkwil w pamieci to JAH :rolleyes: chocia nie wieze w zadnego JAH ani w inego BOGa to kawalek rewelacyjny i wielki szacuneczek dla wyznawców JAH ;)

Napisane Jan 22, 2006, 5:27 pm
stasiu

stasiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stasiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Habakuk to jeden z moich ulubionych zespołów.
Naprawde dobra muzyka.
pozdro

Napisane Jan 30, 2006, 6:56 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HABAKUK   :P

Bez słów (Kolejny raz)
Dzień w którym przywitałem życie
Fari wave
Inity
Jach
Jedność
Mit ukuty
Muzyka słowo liczba kolor
Och darling
Out of Babylon
Pra - ład
Rasta trans
Rege tonite
Rozczochrany łeb
Rub ritual
Serce
Soul fire
Soul food
Sunny lion
Takie jest życie w miejskiej dżungli
Ucieczka
Wake up
When is no music
Wolny od ja
Wrażenia
Żywe drzewo
Żywy anioł

Habakuk: KLIK 
Habakuk respect ale i tak VAVAMUFFIN gnieeecie  :P
co do vavamuffina to dla zainteresowanych:
Mp3 z albumu vabang! : KLIK
I strona zespołu: KLIK
POLECAM  :P
...Rasta pozytyv  ;)

Napisane Jan 31, 2006, 9:08 am Ostatnio edytowane Jan 31, 2006, 9:09 am przez wRiTer_Ka
gorgo2

gorgo2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gorgo2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Habakuk jest zajebi***, najlepszy kawałek moim zdaniem to "rozczochrany łeb"; fajny też mają teledysk do piosenki "polityk" z kolesiem na bmx'ie

muzyka słowo liczba kolor

Napisane Jan 31, 2006, 1:29 pm
Asiulek

Asiulek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Asiulek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zgadzam sie z wRiTer Ka ;) Tak samo mysle i szczegolnie polecam VAVAMUFFIN-wypasiona muza.... :) :P Ja uwielbiam tak szczegolnie "Bless" , "Jah jest prezydentem" i "Smoking;) klimacik the best:);)

Napisane Feb 10, 2006, 10:54 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Asiulek powiedział(a):
zgadzam sie z wRiTer Ka ;) Tak samo mysle i szczegolnie polecam VAVAMUFFIN-wypasiona muza.... :) :P Ja uwielbiam tak szczegolnie "Bless" , "Jah jest prezydentem" i "Smoking;) klimacik the best:);)

no baaaaaa....
Nie potrzeba nam ni sterbra ni złota pogina przez mistro Trój-kolorowa chołota

Napisane Feb 11, 2006, 10:20 am
greg666

greg666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to greg666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Habakuk... hmm pamiętam jak pare lat temu na juwenaliach w Szczecinie grali przed T.Love. Wcześniej ich nagrań nie słyszałem ale bardzo miło wspominam ten koncercik. Pozytywne fale emanuja chłpaki.

Napisane Feb 11, 2006, 10:48 am
kochamZyge

kochamZyge

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kochamZyge zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne fajne kiedyś słuchałam teraz juz mniej

*Napisane Feb 12, 2006, 5:33 pm
Psychic

Psychic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Psychic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm...zajebisty!
...Księże proboszczu i panie policjancie, może zapalicie dzisiaj po blancie.....  :rolleyes:

*Napisane Mar 5, 2006, 5:23 pm
BK

BK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Muzyka jest ok,teksty nie wszystkie,a wokal mnie drazni.Moze nie jestem jakims znawca reggae, ale slyszalem wiele lepiej grajacych kapel od Habakuka np.Daab, Izrael,Tabu reage mission i kilka innych.Habakuk jest przereklamowany:P pozdro!

Napisane Mar 7, 2006, 2:53 pm
Krysiu

Krysiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krysiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie slyszalem <jeszcze> ale sciagam :)

Napisane Mar 7, 2006, 6:51 pm
TorpedoS

TorpedoS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TorpedoS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Są ok, ale wole klimaty roots reggae.
Problem jest jeszcze w tym, że do polskich zespołów grających w tych klimatach - nie bardzo mam dostęp. Podobnie jest z zagranicznymi wykonawcami :p

Napisane Apr 19, 2006, 6:54 pm
jaaa

jaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

yeaaaaaaaaa ;] habakuk. coś wspaniałego... ahhh ten zepoł.. jeszce Vavamufin i Natural Dread Killaz xD niach niach! ;]

Napisane Apr 19, 2006, 7:04 pm
ziomal501

ziomal501

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomal501 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajebiści są, fajna muzyka, fajne teksty

Napisane Apr 22, 2006, 1:59 pm
GRAFIT

GRAFIT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRAFIT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko zespoł,nie nażekam,ale najlepsza piosenka to "rozczochrany  łeb"Moim zdaniem wymiata :)

Napisane May 11, 2006, 10:27 pm
wrack2

wrack2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrack2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przekonkretny zespół!! z nim zaczynałem moją przygodę z reggae :D PEACE!! polecam!! bo świetny zespół!!

Napisane May 28, 2006, 1:02 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja