Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » potrzebuje życzenia na 18 dla...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
potrzebuje życzenia na 18 dla kumpla
exsilun

exsilun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to exsilun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema. u mnie ciężko z tworzeniem nowych zdań, więc proszę Was o pomoc. Potrzebuje jakieś luźne, śmieszne, rymowane życzenia na 18 urodziny kumpla. NIE MOGĄ BYĆ JUŻ W NECIE !. potrzebuje coś oryginalnego bo jest to najlepszy kumpel. z neta to takie oklepane. kupił ostatnio auto, więc też coś może być z autem w życzeniach ;p. liczę na pomoc bo ja siedzę od godziny i mi nie idzie. ;)

Napisane Sep 19, 2012, 11:03 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niekwestionowany mistrz.

Napisane Sep 19, 2012, 11:25 pm Ostatnio edytowane Sep 19, 2012, 11:26 pm przez Karas93
wul

wul

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wul zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zamiast znaleźć życzenia na necie dodajesz temat na forum i myślisz że jesteś prawdziwym przyjacielem tak czy siak będą to życzenia z neta tylko nie takie oklepane jak te znalezione w google w 2 minuty :-) jeśli byłbyś jego prawdziwym przyjacielem powinieneś sam się wysilić...

Napisane Sep 24, 2012, 6:12 pm
Tajlor

Tajlor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajlor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Wszystkiego najlepszego, chodź na wódkę". Jest to wersja optymalna.

Napisane Sep 25, 2012, 1:29 pm Ostatnio edytowane Sep 25, 2012, 1:30 pm przez Tajlor
kmilkmil

kmilkmil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystkiego najlepszego, kochany mój kolego,
Masz dziś swoje urodziny, nie rób proszę takiej miny,
Tekstu sama nie pisałam, lecz dla Ciebie radę dałam!
Masz tu taki dowód przecie, nie ma go na internecie.
Fiołki są niebieskie, a maki czerwone,
Wódka przezroczysta, a jointy spalone,
Życzę Ci spełnienia marzeń, dziś w nocy przygodnych wrażeń (Możesz dodać że z tobą jeśli uważasz  ^^) )
Żadnych nieszczęśliwych zdarzeń, wygranej w loterii,
szczęścia na zawsze, miłości, przyjaźni, dużo igraszek,
I choć samochód masz piękny, to nigdy nie zapominaj,
Lakier może zostać zdarty, przyjaźń nie przemija .

Trzymaj, jak się nie podoba pozmieniaj coś po swojemu

Napisane Sep 26, 2012, 7:11 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja