Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Dryblasy kradnący deski ;/

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dryblasy kradnący deski ;/, Złodziejstwo...;/
Krux

Krux

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krux zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo!
Czy spotkaliscie sie z osiłkami, ktorzy kradną deski?? Ja juz miałem z nimi do czynienia, ale ostatecznie deskorolki nie straciłem. Zaczęło sie to tak: w biały dzien, po burzy wracając mokrzy z kolega z deski przechodzilismy obok parq. Napotkalismy 2 frajerow, ok. 16 lat, ja mam 12, a moj kolega ktory byl tam ze mna 13 wiec kto starszy by sie nas bał. jeden z  frajerow do mojego kolegi: młody pokaz deske, on odrzekł, ze to nie jego. To typ utrzepił się mnie, ja głupi nie pomyslalem i tez powiedzialem ze to nie moja. Wziałem zrobilem krok w tyl, typek podszedl do mojego kolegi i zaczal sie niebezpiecznie przybliazac poczym zaje*** mu w pysk, chciał mu wyrwac deske, ale moj kolega bylk zwinniejszy. Zaczelismy uciekac-ja w strone miasta, a moj kolega zachował sie glupio i pobiegł do parku. Ja uciekłem, mojego kolege pierw goniło 2 chu**w, ale uciekł bo wiadomo ze ze strachu sił brzybywa:P Tak więć udało sie nam i deske nie stracilismy. Wyobrazcie se 10-latka z deska elementa, trucki Tensor, kolko Zero, lozyska Element i jakis 16-latek zabiera mu deske.  Takiego co ukradł deske powinni pod mor i rozstrzelac raz, dwa i jednego sqrwiela mniej. A wy sie z takim czyms spotkaliscie?? - PISZCIE!!  :stare:

Napisane Jan 17, 2006, 6:33 pm Ostatnio edytowane Jan 17, 2006, 6:35 pm przez Krux
massurek

massurek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massurek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi zajebali telefon kom. i grozili norzem pedały smierdzące...
a mojemu kumplowi podupili deske i wpier..
A POLICJA NA TO LEJE
=|

Napisane Jan 17, 2006, 6:46 pm
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kiedys byłem z 2 kolegami na desce. Wracamy ze sklepu na deskach i widzimy jakichś 2 starszych od nas typów przed nami. Jedziemy i nagle jeden z nich chwycił mojego kolege. Wziął mu deske dał drugiemu typowi i nie chcieli oddać. Potem jeszcze kase nam wzieli choć dobrze że duzo nie mieliśmy. Ale niestety kolega deske stracił. A miał ją jakieś 2 miechy.

Napisane Jan 17, 2006, 6:57 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do mnie na szczescie nikt sie nie doczepił
ale jak by była taka sytuacja to teksty typu to nie moja deska albo mama mi nie pozwala nic nie dadza
wiec zostaje albo spier.dalanie przez pół miasta albo zacząc sie napier.dalacn (łatwo deski nie oddam)
ja mam ten plus ze mam 18 lat a nie 13 -15

Napisane Jan 18, 2006, 9:25 pm
Krux

Krux

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krux zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No Guliwer szczesciarz z Ciebie, mnie-12-latka kazdy starszy sie uczepi.

Napisane Jan 18, 2006, 9:52 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też mam 12 lat, ale mam nadzieję, że nikt się mnie nie uczepi, mieszkam w Łodzi, w Śródmieściu, i dużo dresów chodzi... Ale wieczorem raczej. Pozdrawiam.

Napisane Jan 18, 2006, 10:02 pm
spawczyk

spawczyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to spawczyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam na szczescie zadnych takich problemow nie mialem

Napisane Jan 18, 2006, 10:12 pm
soulu

soulu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja smigam na rolkach i kiedys w skateparku dwoch frajerow chcialo lepkow wykroic z desek ja wiem moze mieli wlasnie z 15 - 16 lat no to wiadomo sport deska czy nie deska ale szacunek mam dla wszystkich wiec musialem ich zbic zeby zostawili mlodziakow wkoncu co taki lepek moze zrobic dostaje powiedzmy deske na urodziny a takie skurwysynstwo mu ja kroi dlatego zawsze sie wstawie obojetne czy ktos bedzie mial 20 lat czy iles

Napisane Jan 18, 2006, 10:26 pm
soulu

soulu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zreszta z rolek jeszcze nie chcieli mnie stuknac moze dlatego ze jestem pelnoletni i inaczej sie na takich patrzy ? :mad:

Napisane Jan 19, 2006, 6:59 am
Michaaal

Michaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mialem praktycznie identyczna sytuacje jak ta ktora zaszła u Ciebie Krux. Tępić złodzieji!!

Napisane Jan 19, 2006, 6:03 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh... zamontujcie sobie pod deską nadajnik GPS :P - wtedy dorwiecie drani ;p

Napisane Jan 19, 2006, 7:32 pm Ostatnio edytowane Jan 19, 2006, 7:33 pm przez Kroolik182
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak jesteście we dwóch i zaczepi was nie więcej jak dwóch w zbliżonym wieku do waszego to można się napierdalać a jak są starsi to trzeba spierdalać

Napisane Jan 19, 2006, 8:46 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie miałem z takim czymś doczynienia :P

Napisane Jan 20, 2006, 3:55 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do auscwitz ze scierwem nastepnym razem leccie na policje kuc zelazo puki gorace

Napisane Jan 21, 2006, 12:12 pm
b@d

b@d

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to b@d zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdarzały sie takie przykre wypadki ale jakos nigdy nic nie straciłem na prawde... Ale jeden taki wypadek był śmieszny... Idę sobie z Damianem (pozdrowienia!) w Ostrowcu ze skateparku i nagle podbija do nas taki dresik, wyglądał na kibica... "Jaki masz telefon?" a Damian do niego "fajny" chwila ciszy... "nara" ten koleś chyba myslał ze nas przestarszy (nas było dwóch a on jeden) i że mu odrazu damy telefony hahahahaha niedzielny złodziej

Napisane Jan 21, 2006, 12:36 pm
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

frajery zeby krasc deski

Napisane Jan 21, 2006, 12:54 pm
Kowal411

Kowal411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kowal411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeździłem z kolegą i mi jakieś dres deske chciał zabrac, zaczełem sie z nim szarpac, w koncu doszło do bujki kolega podbiegł zaje*** dresowi deską aż sie zgią zasraniec, i poszliśmy dalej jeżdzic

Napisane Feb 14, 2006, 1:41 pm
Tuniol

Tuniol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tuniol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie tez nigdy taka sytuacja nie przytrafila ale zanajac zycie kiedys sie taki debil znadzie co bedzie chcial mi zaje**c deske. Ja mam 15lat i jak by ktos chcial mi zabrac to bym sie z nim bil, a ja nigdy sam nie jezdze to zawsze kumpel tez moze pomudz, w ostatecznosci mozna z deski wyje**c i wtedy zwinie sie nawet taki 20 latek ;d

Napisane Feb 14, 2006, 1:57 pm
niko

niko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam szczescie i nieszczescie. Mieszkam w małym miescie i nikt sie nie czepa(mam 15lat). A nieszczescie jest takie ze jest mało miejscowek :(

Napisane Feb 14, 2006, 3:18 pm
zajactomek

zajactomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zajactomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie parę razy prosili, ja dałem i mi nie zaje***i:)
[quoteb@d]zdarzały sie takie przykre wypadki ale jakos nigdy nic nie straciłem na prawde... Ale jeden taki wypadek był śmieszny... Idę sobie z Damianem (pozdrowienia!) w Ostrowcu ze skateparku i nagle podbija do nas taki dresik, wyglądał na kibica... "Jaki masz telefon?" a Damian do niego "fajny" chwila ciszy... "nara" ten koleś chyba myslał ze nas przestarszy (nas było dwóch a on jeden) i że mu odrazu damy telefony hahahahaha niedzielny złodziej[/quote] Ty debilu przecież ci przy mnie telefon zaje***i jak go położyłeś na trawie na obozie:). Ale to jakiś mały wieśniak był a nie osiłek...

Napisane Feb 14, 2006, 3:56 pm Ostatnio edytowane Feb 14, 2006, 3:59 pm przez zajactomek
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja