Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Buty Cormax'a

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Buty Cormax'a, Co o nich myslicie..??
repcak

repcak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to repcak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem w posiadaniu butów firmy cormax i poprostu chciałem wiedziec co myslicie o ich butach moze ktos z was je posiada i powie jak mu się sprawują.... :)

Dodany

Napisane Jan 18, 2006, 4:41 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:22 am przez bydlak
insadzin

insadzin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to insadzin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam takie buty model z taką rzepa nie pamietam numerku:P buty mam od listopada moim zdaniem są tanie prezętują sie dobrze na desce niestety nie jeździlem na nich jeszcze bo zima i nie mam gdzie ale z tego co gdzieś czytałem wytrzymują około  4 miechy  jak na 140 zł to długi czas. :)

Napisane Jan 18, 2006, 6:47 pm
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ich osobiśie nigdy nie miałem ale oglądałem je w skateshopie i nawet dobrze wyglądały.

Napisane Jan 21, 2006, 10:46 am
cezus

cezus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cezus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o kurwa...ludzie nie kupujcie kormaxow. Sa tanie i ladne...tez sie an to nabralem. normalne buty dobrej firmy wytzymaja z chodzeniem i z jazda z rok.. czasem dluzej.. a mialem dwie pary cormaxow...i pierwsze co mialem rozlecialy mi sie po tygodniu ( myslalem - niefart) zaryzykowalem znow..i po 2 tygodniach sie rozjebaly.  beznadziejna dziwna podeszfa - peka jakby byle strasznie twarda i krucha, a wyglada ladnie. Ja polecal Falleny i Osyryski. wiecej kasy ale i wiecej przyjemnosci...a na te szmaty to tylko sie wkurwisz ze hajs psu w dupe wsadziles..

Napisane May 14, 2006, 8:04 pm
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja je mialem i nie bardzo sie sprawily bo podeszwa sie polamala i oddawalem je do reklamacji 2 razy az wkoncu sie wkurzyli i dali mi inne buty za ta cene

Napisane May 15, 2006, 10:02 am
Michi

Michi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Osobiście  jeździłem w tych butkach i powiem szczerze że są dobre na deseczke :D:D polecam :D

*Napisane May 23, 2006, 9:31 pm
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Daniel880 powiedział(a):
Michaaal powiedział(a):
Krux powiedział(a):
nie miałem ich nigdy.

ja tez
ja tez:) ale wygląd fajny i wyglądają na mocne

pozory mogą mylić  :P

Napisane May 24, 2006, 4:07 pm
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

obecnie uzywam nutow cormax i jestem z nich zadowolony, dorze sie jezdzi, fajnie chodzi, sa wygodne i wogole spox, to juz moja druga para tych butow i nie nazekam, oby bylo tak dalej  :rolleyes:

ema...

Napisane May 24, 2006, 4:19 pm
bor0wqas

bor0wqas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bor0wqas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam buty CORMAX'a i jestem z nich bardzo zadowolony..... uwarzam  ze to bardzo dobra firma. POLECAM!!

Napisane May 26, 2006, 11:35 pm
PeRsiL

PeRsiL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PeRsiL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm ja osobiście miałem 6 par cormaxów ... choć ostatnio troche zwątpiłem bo po godzinie chodzenia rozwaliła mi się część trzymająca rzepę ... 3 tyg. czekania ale ogólnie lubie te buty może nie są doskonałe ale widać że chłopaki starają się i robią coraz lepsze buty za naprawdę fajną kaskę ;)

Napisane May 27, 2006, 2:13 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne buty :D super się w nich jeździ na desce:D

Napisane Jun 15, 2006, 10:24 am
krystek44

krystek44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystek44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

butki są dobre, chodzilem w nich ponad rok byłem na obozie żeglarskim przez 3 tygodnie (nie raz wpadły do wody) a potem jeszcze pośmigałem z pól roku na desce w tych samych butach. fakt musialem je w chuj razy podklejać i zaklejać dziury, ale butki są świetne. osobiście polecam  :P

Napisane Jun 15, 2006, 10:48 am
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Buy zajebiste tylko już po paru miechach miałem taką dziure od robienia flipów że odrazu na śmietnik poszły.Ale warto w nie zainwestować

Napisane Jun 15, 2006, 10:59 am
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moj qmpel ma cormaxy z pare miesiecy i dobrzze sie trzymaja

Napisane Jun 15, 2006, 11:31 am
criteria

criteria

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to criteria zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem jak za taką cene to są lajtowe, fajne modele , fajna cena , wmiare wytrzymałe...

Napisane Jun 15, 2006, 12:12 pm
PlCrEw

PlCrEw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PlCrEw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na deske chala moj kumpel je mial przez 3 tyg hahaha

Napisane Aug 20, 2006, 10:43 pm
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie mam nic do cormaxów. Ta nowa seria jest bardzo wytrzymała. Miałem Circi, po jednym dniu sie lekko wytarł materiał na nosku, a w cormaxach po jednym dniu nic. Zobaczymy jak dalej. Na razie chodziłem w nich długi czas, i trzymały się idealnie.
Na chwile obecną moge je gorąco polecić do chodzenia!

Napisane Aug 20, 2006, 10:50 pm
Skate_Piotrek

Skate_Piotrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skate_Piotrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jezeli chodzi o jazde w nich to moim zdaniem do bani, lepiej kupic vansy z promocji już, a jeżeli do chodzenia do moga być :)

Napisane Aug 22, 2006, 4:44 pm
Kulaksk8

Kulaksk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kulaksk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te stare serje to niezabardzo były,strasznie szybko się podeszwa psuła,ale ta nowa serja  nwet daje rade,wiem co mówie bo mam nowe cormaxy i jak narazie sprawują się dobrze

Napisane Aug 22, 2006, 9:20 pm
larrysk8

larrysk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to larrysk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja miałem  cormax code rok jeździłem w nich NA DECKU NIE OSZCZęDZAłEM  i jeszcze mam i dopiero sie zrobiły dziury w podeszwie
nie wiem mi jakoś długo starczyły może miałem jakiegoś fuksa i trafiłem na jakąs dobra partie

Napisane Aug 23, 2006, 12:23 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja