Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » Donatan

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Donatan, Opinie i dyskusje
rosek17

rosek17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosek17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Donatan - utalentowany producent. Działa już kilka lat, robi świetne bity. Temat zakładam głównie ze względu na wydaną przez niego parę dni temu płytę "Równonoc".
Samej płyty nikomu nie trzeba przedstawiać. Album łączący tradycyjną polską muzykę ludową z rapem.

Moich słów kilka o płycie. Szczerze mówiąc oczekiwałem czegoś więcej, a przynajmniej innego doboru gości. Coś nie bardzo mi to ze sobą współgra. Nie pasują mi tu na przykład tacy raperzy jak Chada, Słoń czy Sheller. Bity same w sobie są świetne, nie brakuje im niczego, same brzmią o wiele lepiej niż w niektórych kawałkach. Całokształt ratują zdecydowanie takie kawałki jak "jestem stąd, jestem sobą", "z samym sobą" i "będą cie nienawidzić". Odsłuch całej płyty z reguły ograniczam do tych trzech kawałków. No  i jeszcze "budź się" ale poza zwrotką Piha, która mi tu najzwyczajniej nie pasuje.

Napisane Oct 31, 2012, 11:11 am
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rosek17 powiedział(a):
Nie pasują mi tu na przykład tacy raperzy jak Chada, Słoń czy Sheller.

Póki co to jest zajebiście wielki powód, który mnie od płyty odrzuca. Podobnie jak wielcy tru fani, dla których Słoń jest legendą polskiego rapu, u których co drugi dzień widzę na FB z jakimś kawałkiem z tej płyty.

Ale mam zamiar się przemóc i sprawdzić, czy coś z tego wyszło.

Napisane Nov 1, 2012, 12:05 am Ostatnio edytowane Nov 1, 2012, 12:05 am przez orson91
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie pasują także Tedas i Sobota, który zepsuł całkiem dobry singiel. Numery, które najmocniej rozpieprzyły album to "Z samym sobą" Sokoła i "Niech obdarzy, niech obrodzi" Hukosa i Ciry. "Nie lubimy robić" to syty, słowiański benger, którego oczywiście trzeba słuchać z przymrużeniem oka. Mes również w dobrej formie. Ogólnie spodziewałem się czegoś więcej, ale sporo gości nie sprostało zadaniu, bo Donatan baaardzo dobrze sobie poradził.

Napisane Nov 1, 2012, 9:55 am
koszula

koszula

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszula zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zgodzę się z tym, że Percival gra muzykę ludową, ale nie polską...

Napisane Nov 25, 2012, 3:00 pm
emteh

emteh

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emteh zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Płytka Donatana zarówno muzycznie jak i wizualnie wykonana estetycznie dźwięki uformowane plastycznie,chłopaki mieli wytyczne by pokazać życie autentyczne...przodków naszych i nas samych...bo jesteśmy Słowianami...pokój...a  tak na serio to warto kupić tą płytkę oryginalną...no i featuringi zajebiste...Borixon masakra...i każdy kawałek tu jest na poziomie

Napisane Aug 31, 2013, 1:09 pm Ostatnio edytowane Aug 31, 2013, 1:14 pm przez emteh
jestememil

jestememil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jestememil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogólnie gimbo-krul

Napisane Nov 14, 2013, 10:30 am
Rubini

Rubini

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rubini zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie trafia to w mój gust, ale doceniam włożoną pracę i fejm. A to że gimbokról...no cóż - hajs się zgadza.

Napisane Dec 5, 2013, 12:40 am
jasia22

jasia22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jasia22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

według mnie każdy słucha czego chce a mi się podoba :)

Napisane Jan 15, 2014, 8:48 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poprzednią płytę przesłuchałem wręcz na siłę zobaczymy co będzie na następnej.

Napisane Jan 21, 2014, 9:32 am
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A mi się totalnie nie podoba. Nie wiem jak można tego słuchać...

Napisane Jan 29, 2014, 12:50 pm
ASSka

ASSka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ASSka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tanie chwyty...

Napisane Jun 17, 2014, 10:36 am
GlumCrMo

GlumCrMo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GlumCrMo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sprzedany

Napisane Dec 3, 2014, 12:12 pm
RZA88

RZA88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RZA88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mi się podoba, i jeszcze to:
https://www.youtube.com/watch?v=lOcoHIzhOCs
mega życiowe hehehehe

Napisane Dec 8, 2014, 4:57 pm
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harnasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

donatan szit

Napisane Dec 13, 2014, 6:23 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja