Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Dodatki » prezent :)

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
prezent :)
fifa984

fifa984

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fifa984 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do usuniecia

Napisane Nov 3, 2012, 12:28 pm Ostatnio edytowane Nov 4, 2012, 9:44 am przez fifa984
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fifa984 powiedział(a):
Siema juz nie dlugo i bede miał urodziny i nie wiem jaki prezent kupić.Polecicie coś? jestem skaterem wiec coś w tym stylu . z góry dzieki . a i prezent tak do 120zł
sam sobie kupujesz prezent ? Bo chyba nie ogarniam...

Napisane Nov 3, 2012, 2:42 pm
fifa984

fifa984

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fifa984 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

znaczy mam powiedzieć rodzicom co chce dostać wiec wsumie wychodzi na to ze tak jakby sam sobie prezent robie tylko rodzice płacą

Napisane Nov 3, 2012, 2:59 pm
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiedz, że nie chcesz niczego, tylko że WOLISZ KASE :P ( Nie wiem czy Ci którzy są nie za długo na portalu załapią o co c'mon :P )

A tak serio, to czasami mam wrażenie, że ludzie będą zadawać na forum pytanie, że zaraz idą do ubikacji i którą ręką mają zadek wyczyścić.
Jak można nie wiedzieć co się chce samemu, że trzeba się pytać zupełnie obcych ludzi...

Napisane Nov 3, 2012, 3:12 pm
fifa984

fifa984

Member
Wyświetl posty

poprostu np.widziałeś coś ciekawego i mozesz komuś o tym powiedzieć i ktoś sobie to kupi na uro np

Napisane Nov 3, 2012, 3:27 pm
luxoon

luxoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luxoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Możesz np. wysłać hajs dla mnie

Napisane Nov 3, 2012, 5:04 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hm...za 120zł to ani słuchawek, ani innego sprzętu audio bym sobie nie kupił. Pewnie skończyło by się na kilku albumach ulubionej muzyki.

Odpowiedź szczera, a jakże zupełnie nieprzydatna :) Współczuję, jeśli nie wiesz czego chcesz. Mimo to być może jesteś ciekawym człowiekiem (znam takich, co myślą tylko o innych...), ale tamtym też współczuję ;)

Napisane Nov 3, 2012, 6:04 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skoro sam nie wiesz, co chcesz, to skąd my mamy wiedzieć?

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/175/315/PicardDoubleFacepalm-1.jpg?1316330080

Napisane Nov 6, 2012, 7:21 am Ostatnio edytowane Nov 6, 2012, 7:21 am przez Karas93
mac1000

mac1000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mac1000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahaha, beka, nie wiedzieć na co wydać 120 zł. Jak nie wiesz na co. to powiedz by Ci przetrzymali kase, nie wyrzucaj w błoto

Napisane Nov 6, 2012, 2:51 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja