Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Snow Woodcamp

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Snow Woodcamp, opinie
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Yo, sluchajcie wiem, ze jest temat o woodcampie, ale tylko na deske. Interesowalo mnie to, czy byl ktos z was na woodcampie zimowym, na snow, jakie macie opinie pod wzgledem organizacji, czy oplaca sie w ogole jechac i jak opiekunowie - luzik, czy raczej traktowani jestesmy bardzo rugorystycznie. No i przede wszystkim jak miejsce pobytu?
Prosilbym o opinie osob tylko tych, ktore mialy okazje jechac. Dzieki wielkie :)

Napisane Nov 3, 2012, 3:53 pm Ostatnio edytowane Nov 10, 2012, 10:42 pm przez Timonek
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam rozumiec, ze nikt z tego forum tam nie byl i nie ma nic do powiedzenia na ten temat? Szkoda.

Napisane Nov 10, 2012, 10:42 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja