Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Czytacie cd-action ?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czytacie cd-action ?
apm

apm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to apm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

150 tys. ludzi czyta actiona , więc jacyś skaterzy też.
Podoba wam się (mi bardzo dali thps 2 i3 10:))?
To moje ulubione pisemko(No może drugie po A_zine :)).

150 000 to nakład, co wg. statystyk daje ok. 480 000 czytelników, jakby co. RadaZ

Napisane May 8, 2005, 8:02 pm Ostatnio edytowane May 11, 2005, 1:49 pm przez RadaZ
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś zbierałem ale teraz gry kompletnie mnie nie interesują. Mam ponad 50 numerów. Spoko gazeta, bardzo mi się podoba.

Napisane May 8, 2005, 8:22 pm
apm

apm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to apm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zbieram od 98 ale w2003 nie zbierałem bo zeszła na psy
teraz znowu zbieram i jest spoko

Napisane May 8, 2005, 8:24 pm
MiGi4

MiGi4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiGi4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NIe rozumiem co ma CD-Action do deskorolki, gdyby to bylo chociaz w hyde-parku...ale nie...a ja osobiscie bardzo lubielm action redaction..:P

Napisane May 8, 2005, 9:25 pm
pendzel

pendzel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pendzel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja raczej nie jestem za CDA

Napisane May 10, 2005, 5:54 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To jest hydepark i nijak moze sie miec do deski..;/ Wiec CDA jest boskie... ludzie.. czytajcie cda.;]

Napisane May 10, 2005, 9:00 pm
RadaZ

RadaZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RadaZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Punkd89 powiedział(a):
Kiedyś zbierałem (...) Spoko gazeta
To chyba nie czytałeś. Chyba każdy czytelnik wie, że to jest "pismo", a nie "gazeta". Nie przejmuj się. Pająk Walenty i Jego redakcyjna mafia w żółtych kaskach się Tobą zajmą.

Rysunki Marka Lenca rządzą! A jak Wam się podoba GW, a dokładniej "Wytypuj"? Jestem autorem nowej formy <szpaner>, choć nie moje pytania w bieżącym (czerwcowym) numerze.

Napisane May 11, 2005, 1:51 pm Ostatnio edytowane May 11, 2005, 1:52 pm przez RadaZ
pig

pig

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pig zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh... gazaeta mi sie nie podoba ale stronke mają spoko :]

Napisane May 11, 2005, 8:10 pm
owl

owl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to owl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no, ja to czytam, zajebiste pismo:D:D
grałem raz w ET z klanem Elda :D:D
(remis) :P

Napisane May 11, 2005, 8:53 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nawet 2 czy 3 razy były tam produkty z naszego sklepu :) kiedys czytałem ale teraz jakos nie mam na to czasu

żona dom dzieci praca piwo ..... ;)

Napisane May 12, 2005, 4:11 pm
shadow123

shadow123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shadow123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czasami sobie cda kupie jak cos ciekawego jest,a tak to nie kupujekazdego numeru bo za drogie!!!ale mam juz z 50 numerow ;)

Napisane May 14, 2005, 12:14 pm
jos

jos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja od 98 chyba mam wszystkie numery. wg mnie jest to najlepsze czasopismo (nie gazeta!  B) ).
no bo wsumie CDA jest najlepsze.

Napisane May 14, 2005, 1:10 pm
BadDog

BadDog

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BadDog zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no, pismo jest chyba najlepsze ze wszystkich pozostałych...

Napisane May 15, 2005, 10:28 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

makulatura ?

ale fane fane :P

*Napisane May 15, 2005, 11:39 am
mike12

mike12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mike12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kupuje... to pismo wymiata!!

Napisane May 15, 2005, 5:52 pm
jos

jos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RadaZ jest o tobie notka w nowym CDA B)

Tak, wiem - za 'Wytypuj'. Brawa niekonieczne. RadaZ

Napisane May 16, 2005, 12:07 pm Ostatnio edytowane May 16, 2005, 7:50 pm przez RadaZ
pooh

pooh

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pooh zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Action Redaction zawsze wymiatało !!!:dog:

*Napisane May 16, 2005, 1:25 pm
Pawlak

Pawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zbieram w pewnym sensie...
dostaję od qmpla taty(prowadzi kiosk)....yy...no i tak uzbieralem 10 numerów...
kasy by mi było szkoda...
a takto gazetka fajna........

Napisane May 18, 2005, 7:52 pm
jos

jos

Member
Wyświetl posty

jestem ciekawy kto znajduje cd-a u kumpla na śmietniku...:D

Napisane May 20, 2005, 7:29 pm
apm

apm

Member
Wyświetl posty

fajni są anty-fani.Nawet nie wiedzą że są durniami

Napisane May 22, 2005, 7:22 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja