Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Pomóż wygrać ,czyli chcesz na...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pomóż wygrać ,czyli chcesz naszej pomocy w słusznej sprawie? Pisz śmiało!;)
haxigi

haxigi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to haxigi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema, pomóz mi jak możesz wygrać gitarkę: wejdź na http://def-tag.com/?r=0009560 i wciśnij connect with facebook (aplikacja nic nie udostepnia na tablicy i mozna ja zaraz wyjebać). z góry dzięki i lecę żulić dalej elo

Jestem na 119 pozycji, każda osoba to 5 pozycji wyżej. Jeżeli uda się wbić mi 1 miejsce to dla osób które tutaj napiszą, ufunduję coś ze sklepu za 50 pinionżków (losowanie spośród wszyskich zgłodzeń) :)

Napisane Nov 16, 2012, 12:28 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wy i te wasze wiązanie życia z facebookiem. Pomógłbym ci gdyby nie to, że nie mam tam konta.

Napisane Nov 16, 2012, 12:59 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sergij powiedział(a):
Wy i te wasze wiązanie życia z facebookiem. Pomógłbym ci gdyby nie to, że nie mam tam konta.

Jesteś taki inny  :rolleyes:

Matko, Sergij - jak można się przy każdej okazji chwalić, że nie masz tam konta.
Każdy tutaj już to wie.

Nie bd Ci pomagał, bo to z zasady oszustwo.
W regulaminach często jest, żeby nie spamować tym nigdzie, a wrzuacnie na forum tego, to po części spam. Ponadto 9/10 takich ,,akcji'' jest ustawionych, wygrywa nikt, a raczej osoba znajoma, która dostanie na browara.

Napisane Nov 16, 2012, 1:12 pm Ostatnio edytowane Nov 16, 2012, 1:13 pm przez Karas93
haxigi

haxigi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to haxigi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@up
większość w stylu wygraj i udostępnij aby zgarnąć IPHONA 5 za darmo!!! a tutaj sprawa jest o tyle inna, że organizowana jest przez zespół (deftones) i jest wiarygodna. Podobne akcje ma KoRn, sam zdobyłem koszulkę z podpisami w ten sposób :)

Napisane Nov 16, 2012, 1:23 pm
Jedrass

Jedrass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedrass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dawać, pomagać. Podbijam, bo ziomka dobrze znam ! Więc do roboty kto może !

*Napisane Nov 16, 2012, 1:35 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):
Sergij powiedział(a):

Matko, Sergij - jak można się przy każdej okazji chwalić, że nie masz tam konta.
Każdy tutaj już to wie.

Pomyślmy, hmmmm, może tyle razy będę się chwalił na ile będę miał ochotę?

Napisane Nov 16, 2012, 2:43 pm Ostatnio edytowane Nov 16, 2012, 3:47 pm przez Sergij
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pomagać pomagać. Ja tego nie zrobię bo nie trawię takiego żebrania...

Karas93 powiedział(a):
Sergij powiedział(a):

Każdy tutaj już to wie.

Nie bd Ci pomagał, bo to z zasady oszustwo.
W regulaminach często jest, żeby nie spamować tym nigdzie, a wrzuacnie na forum tego, to po części spam. Ponadto 9/10 takich ,,akcji'' jest ustawionych, wygrywa nikt, a raczej osoba znajoma, która dostanie na browara.

A z Tobą się zgadzam w pełni ale cóż...  Było polecenie wygrzebać z kosza ^^

Napisane Nov 17, 2012, 6:37 pm Ostatnio edytowane Nov 17, 2012, 6:42 pm przez master9017
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Chyba raczej chodziło o przygotowanie dobrej podpory pod następne takie tematy a nie zwykłe wywalenie śmieci pod śmietnik.
Istnieje naprawianie problemów i ich ignorowanie.

Napisane Nov 18, 2012, 5:51 pm
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sprawa jest taka:
startuje w konkursie, do wygrania wesele,kapela, sesja foto,suknia slubna,wystarczy kliknac i oddac swoj glos na mnie i mojego narzeczonego

Oto link:

https://apps.facebook.com/wgs_konkurs/campaigns/A04NrUpE1z4b/entries/24819

Kazdy kto ma konto na Facebooku moze pomoc

Polecam i dziekuje!

Napisane Jan 8, 2013, 10:58 am
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie mam zamiaru nikomu z Was pomagac. Radzcie sobie sami. o!

Napisane Jan 14, 2013, 8:44 am
mateos

mateos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mateos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam.
Nie chodzi tutaj o lajki do konkursów, itp, tylko o pomoc!.

Proszę o udostępnianie i lajkowanie strony na facebooku, jest to strona poświęcona aukcji na rzecz chorej dziewczyny na SM(stwardnienie rozsiane), aby pomóc w leczeniu wystarczy tylko udostępnić, polubić profil. Same lajki profilu wystarczą. Dla nas to nic nie kosztuje, a dla niej jest to bardzo przydatne. Więcej informacji na temat projektu znajdziecie w linku na FB: AukcjaNaRzeczKlaudii

Z góry dziękuje w imieniu swoim i Klaudii, wszystkim osobom które przyłączą się do akcji.

Pozdrawiam.

Napisane Feb 19, 2013, 1:39 pm Ostatnio edytowane Feb 22, 2013, 8:47 am przez Zyga
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W sumie temat służy pomocą ogłaszającym konkurs, ja jednak chcę pomóc Wam ;) Wygrać 150zł

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=541248565932120&set=a.145354542188193.28346.129267337130247&type=1&theater

albo najlepiej od razu link do aplikacji:
http://on.fb.me/ZoEpgx

do wygrania 150zł, wystarczy się pokazać

Napisane May 29, 2013, 6:33 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemano, jestem tu już długo i (chyba) nigdy o nic nie prosiłem :D
sprawa wygląda tak że mój ziomek tańczy breaka i ma szanse wygrać wyjazd na obóz  catch the flava wart 2 klocki, o dziwo nie jest to żadną ściemą.
Jeśli macie facebooka, wejdźcie i zalajkujcie co trzeba(opis pod zdjęciem)
Z góry dzięki :D
KLIK

Napisane Jun 11, 2013, 11:50 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak potrzebujecie lajków skupujemy wszystkie tego typu projekty

TU

Napisane Jun 12, 2013, 1:45 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja