Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Przyjemnośc z jazdy?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Przyjemnośc z jazdy?
wszyszka

wszyszka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wszyszka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam pytanie co uważacie o osobach które jeżdżą sobie na desce dla relaksu tzn nie robią oli nic poprostu jeżdżą sobie rekracyjnie bo lubia?? czy nazywacie ich pozerami czy poprostu nic do nich nie macie?? ja osobiście uważam że każdy jeździ tak jak lubi
pozdro

Napisane Jan 19, 2006, 5:54 pm
Michaaal

Michaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja niemam nic do takich ludzi, ale nie wiem z kad oni czerpa przyjemnosc, pzeciez jezdzenie w kolko to zadna satysfakcja.

Napisane Jan 19, 2006, 5:56 pm
berti

berti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To troche dziwne tylko jeździc?Ale nie śmiał bym się z takiego kolesia.

Napisane Jan 31, 2006, 10:23 pm
phlo

phlo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phlo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wedlug mnie to jest nudne ale niemam nic do nich :D

Napisane Jan 31, 2006, 10:46 pm
Floow

Floow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Floow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
nie znam takich

dokładnie, ja też takich nieznam  :P

Napisane Jan 31, 2006, 10:51 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszyszka czy jak ci tam sory ale jestem pewien ze nie jezdzisz
i pytasz sie co o tym ludzie mysla ale jezdzij jesli ktos nie chce sie porozbijac jesgo sprawa

Napisane Feb 2, 2006, 9:06 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ej spoko sa ja np nie lubie poreczy i bardzo lubie spobie jakies freestylowe tricki poccwiczyc i flipy itp a kumple co jezdza na railach sie smieja ze nic nie robie tylko jezdze po płaskim. A ja to lubie a oni nawet porzadnego kicka nie umieja. Ja bym sie nie smiał z takich ludzi. SZACUNEK DLA KAŻDEGO SKATERA!!
PoZdRo

Napisane Feb 2, 2006, 9:12 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja czerpalem z tego przyjemność jak miałem 6 lat i na desce jeździłem na kolanie:P Do takich osób nic nie mam. Każdy robi to co lubi:king::smurf::king:

Napisane Feb 2, 2006, 9:16 pm
marcin1991

marcin1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcin1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
nie znam takich
Ja też takich osób nie znam

Napisane Feb 2, 2006, 9:25 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam... o ile nie umieja sie odpychac, a maja najlepszy sprzecik...

Napisane Feb 3, 2006, 3:02 pm
cezus

cezus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cezus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja czasem widze takich kolesi ... nie wkurza mnie to ze se jezdza tylko, ale czesto jest tak ze oni chodza poprostu z decha w rece- dla mnie to jest lansowanie pozerow. gosciu zalozy dobre ciuchy, deseczka zajebista, nic nie sciuchana, i se jezdzi...albo chodzi.  wszystko bylo spoko dopuki ich blizej nie spotkalem... spotkalismy sie na jednej miejscowce... ja bylem tam pierwszy z kumplem, a oni nawet nie podeszli sie przywitac albo cus... tylko stali i co jakis czas kturys odepchnal sie kilka razy...o rany az mnie glowa boli... niestety w dzisiejszych czasach skate jest bardzo czesto mylony ze skaterem , a pozerstwo tiz zaczelo sie rozwijac..
:thinking:

*Napisane May 14, 2006, 7:57 pm
karolek68

karolek68

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolek68 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cezus powiedział(a):
ja czasem widze takich kolesi ... nie wkurza mnie to ze se jezdza tylko, ale czesto jest tak ze oni chodza poprostu z decha w rece- dla mnie to jest lansowanie pozerow. gosciu zalozy dobre ciuchy, deseczka zajebista, nic nie sciuchana, i se jezdzi...albo chodzi.
:thinking:
dokładnie tak jest. nowiutka deska w ręce zeby sie pokazac. jak czasem taki stanie na desce i kawałek się przejedzie to zaraz z niej zchodzi bo nie umie wjechac pod krawężniek i musi ją podiesc :thinking: to wszystko tylko dla szpanu :mad: dla nich to nie przyjemność tylko tak jak mówiłem okazja do pokazania że sie ma kase :thinking: ale są też tacy, którzy tak jerzdżą bo tak lubią i nic do nich nie mam ;)

Napisane May 14, 2006, 8:15 pm
TeX

TeX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widziałem takiego jednego ;) nic nie mam do takich osob nawet papieru z Gripa nie zdarł <lol2> smieszne mi so to wydało

Napisane May 14, 2006, 8:18 pm
Wito93

Wito93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wito93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Michaaal powiedział(a):
Ja niemam nic do takich ludzi, ale nie wiem z kad oni czerpa przyjemnosc, pzeciez jezdzenie w kolko to zadna satysfakcja.

dokladnie ja do nich nic nie mam, ale nie znam takich ludzi  :P

Napisane May 14, 2006, 8:18 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no własnie troche dziwne tylko sobie jeździc :P ale nie śmiałbym sie ;)

Napisane May 15, 2006, 9:45 am
Dziewier65

Dziewier65

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziewier65 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u początkujących to nic dziwnego że na początku tylko jeżdżą i nic więcej nie robią. Da sie to zrozumieć. Gorzej jeśli ktoś tylko jeździ po ziemi kupe czasu i nadal nie czuje potrzeby zrobienia jakiegoś konkternego tricku. Ja też jeździłem na tajwanie jak miałem 12 lat ale przyszedł czas poważnej jazdy. Nie rozumiem ludzi którzy kupują profesjonalny sprzęt po to zeby jeździć tylko po ziemii, bezsens, tajwan do tego wystarcza.

Napisane May 17, 2006, 6:41 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla czego pozerami jak oni nic nie udaja, w supermarkecie możecie kupić deskorolki rekracyjne...

Napisane May 17, 2006, 6:45 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja lubie sobie tak o pojezdzic.
do sklepu jezdze
do kolegow
a skacze sobie jak mi sie chce

Napisane May 17, 2006, 7:23 pm
MrPolman

MrPolman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrPolman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

takim gościem jest narrazie mój brat. ale on ma dopiero 7 lat!

*Napisane May 17, 2006, 7:23 pm
Daniel880

Daniel880

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniel880 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niewidziałem nikogo takiego nigdy a jak ktoś lubvi jezdić tylko to niech jezdzi co mnie to obchodzi ja jezdze i robie triki i z tego mam przyjemność a nie z jazdy

Napisane May 17, 2006, 7:43 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja