Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Snow show alpy ?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Snow show alpy ?
michos

michos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Joł,
Możecie polecić jakiś zorganizowany wyjazd w Alpy w sezonie 2013 ? Ostatnio wpadła mi w oko oferta wyjazdów ze studenckim biurem podróży snow show. Czy był ktoś z nimi na wyjazdach? Warto z nimi jechać? (proszę o opinie osób obiektywnych).
Warunkiem jest zapewniony ski pass i śnieg z uwagi na termin w marcu.
termin- marzec, liczba osób- 4

Napisane Dec 5, 2012, 12:36 pm
babula

babula

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to babula zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

witam, podłączam się do wątku. Słyszałam o podobnych wyjazdach, podobno pozytywnie są nastawieni na studentów, ludzi młodych.

Napisane Dec 5, 2012, 3:58 pm
meskiwuju

meskiwuju

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to meskiwuju zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bylem na ss i kilku podobnych wyjazdach i podsumowujac ten ze ss jeden z najlepszych, ze wzgledu na duza ilosc atrakcji i klimat. jesli chcesz posmigac a na afterze poimprezowac to wyjazd nadaje sie. nie wiem jak tam sprawa ze szkoleniami bo nie uczestniczylem.  co do miejscowki to jedz do risoul. maja obstawione pubu i kluby gdzie wbijasz za free ze znizkami.
trasy, snowparki po prostu miod

Napisane Dec 6, 2012, 9:48 am
meskiwuju

meskiwuju

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to meskiwuju zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak masz pytania to pytaj,
pozdr

Napisane Dec 6, 2012, 12:08 pm Ostatnio edytowane Dec 6, 2012, 12:09 pm przez meskiwuju
michos

michos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzięki za szybką odpowiedź,
mam kilka pytań,
jaki wyjazd polecasz?
Jak organizator?
jak kwestie związane z organizacją, technicznymi sprawami?
jak podróż?
jakie atrakcje?

Napisane Dec 7, 2012, 1:26 pm
meskiwuju

meskiwuju

Member
Wyświetl posty

sory, że czekałeś, ale nie miałem przez weekend dostępu do pc,
z wyjazdów z nimi jedynie byłem w risoul, które zresztą wspominam pozytywnie. Ogólnie nie jest to metropolia, lecz mała alpejska miejscowość z kilkoma hotelami, pabami, klubami,
Organizator wypełnił swoje obowiązki wobec nas. Informował przed wyjazdem smsami, rozdawał plany zajęć, atrkacji, numery kontaktowe do opiekunów etc. Pod tym względem przebiegło dobrze. Mieliśmy niewielkie opóźnienie podczas wyjazdu z fr, ale myślę, że wobec całego wyjazdu to można im podarować.
Podróż długa, nieco męcząca, ale szybko zleciała. W autokarze integracja z innymi uczestnikami.
Podobno na wyjazdach atrakcji jest więcej, ja jedynie uczestniczyłem w warsztatach barmańskich, beatboxowych, grach na stoku w siatkę.
Jeśli chodzi o ogół wyjazdu to pozytywnie oceniam.

Napisane Dec 10, 2012, 10:32 am
Ziutek12

Ziutek12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ziutek12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ze swojej strony mogę polecić FeelTheFlow. Zawsze spora rzesza studentów jedzie. Wszystko odpowiednio nastawieni do wyjazdu, czyli nuda nie ma wstępu :D W ubiegłym roku byłem, w tym też zamierzam jechać.

Napisane Jan 31, 2013, 5:39 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja