Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Kraków drukarnie - robienie n...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kraków drukarnie - robienie naklejek
exsilun

exsilun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to exsilun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemaneczko, wie ktoś może czy w krakowie w jakiejś drukarni można zrobić sticker bomba, lub po prostu kupić tak z 30 naklejek takich jakich się chce? ile hajsu wyniosła by tak jedna wlepka około 5cm x 5cm i taka około 25 cm x 25 cm (dość duża). planowałem zakupić tak właśnie z 20-30 naklejek z tym że nie wiem ile wyniesie koszt. jak ktoś był, wie niech powie.

Napisane Dec 19, 2012, 4:46 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ojciec ma agencję reklamową, jeśli się ogarniesz z dobrej jakości jpg, lub jeśli moje wzory by Ci podpasowały, to możesz się odezwać. Zrobie Ci to po cenie hurtowej, boś z forum.

Wal wiadomość ;)

Napisane Dec 19, 2012, 7:09 pm
exsilun

exsilun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to exsilun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi chodzi o wlepki typu Burton, DC,  Es i tak dalej, te znane marki skate/snow. jak bym ich mial ze 20, to bym sobie obkleił snowboard. a powesz mi ile kosztuje taka jedna wlepka, jezeli bym chcial kupić normlanie gdzieś w drukarni?

Napisane Dec 19, 2012, 9:13 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Drukarnie się tym nie zajmują, musiałbyś szukać firmy zajmującej się wydrukami na foliach samoprzylepnych. To jest tak, jakbyś poszedł do fotografa, żeby Ci obraz namalował.

Podeślij mi dobrej jakości zdjęcia, to Ci bez problemu mogę zrobic co chcesz.

Musisz przyjąć, że średnio za 0,5m kwadratowego, z laminatem (bez laminatu nawet nie myśl, farba zejdzie Ci po kilku godzinach, może dniach) - jakieś 25-30zł.

Edit : A skoro jesteś tak zawzięty na Kraków (co wydaje mi się dziwne, bo w dzisiejszych czasach masz poczty/kurierów i dla pewności allegro) - szukaj w google, a nie na anderze.

Napisane Dec 19, 2012, 10:41 pm Ostatnio edytowane Dec 19, 2012, 10:46 pm przez Karas93
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bądź znajomego z drukarką laserową. Takie formaty jak potrzebujesz bez problemu wydrukujesz w domu. Musiałbyś kupić folie samoprzylepną białą i przezroczystą. Arkusze A4 raczej bez problemu dostępne w lepiej zaopatrzonym sklepie papierniczym. Drukujesz kilka wlepek (ile wejdzie na A4) potem na wydrukowaną powierzchnię nalepiasz folię przezroczystą (laminujesz) i gotowe. Wyjdzie taniej niż w drukarni, a co do trwałości również nie masz się co martwić. W moim przypadku nie jedna nalepka/okleina trzyma się już ponad 2 lata bez jakichkolwiek oznak zniszczenia. A nalepione są na quada gdzie mają styczność z każdymi warunkami atmosferycznymi oraz czynnikami jak woda, błoto, piasek, kurz, itd.

Napisane Dec 20, 2012, 5:49 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Nie wyjdzie to taniej, chyba, że faktycznie będziesz dorywał wszystko po kosztach i znajomości, albo masz coś w domu.

Weź jeszcze na alledrogo popatrz, tam ludzie to robią za koszt produkcji + kilka groszy na górkę, więc zysk mają zerowy, ale lecą w ilość  ;)

Napisane Dec 20, 2012, 6:34 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sorry za offtop ;)
Mam trochę materiału w domu, a ogólnie to mam znajomą hurtownię gdzie za 1m. kw. folii Oracal płacę 6zł. Generalnie to większość rzeczy robię dla siebie, ale jak jakiś znajomy coś potrzebuje to za drobną opłatą też zrobię.

Napisane Dec 20, 2012, 7:48 pm
exsilun

exsilun

Member
Wyświetl posty

a, czyli mówicie że laserówka i papier samo przylepny + ten przezroczysty zalatwi sprawę? jeżeli tak to super ;)

Napisane Dec 20, 2012, 7:53 pm Ostatnio edytowane Dec 20, 2012, 7:54 pm przez exsilun
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Boro92 powiedział(a):
Sorry za offtop ;)
Mam trochę materiału w domu, a ogólnie to mam znajomą hurtownię gdzie za 1m. kw. folii Oracal płacę 6zł. Generalnie to większość rzeczy robię dla siebie, ale jak jakiś znajomy coś potrzebuje to za drobną opłatą też zrobię.

Dobrze, że nie napisałeś zaprzyjaźnionej hurtowni - to normalna cena za Oracal, bynajmniej w Poznaniu.

Napisane Dec 20, 2012, 10:24 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

U nas w detalu normalnie trzeba dać w granicach 8-9zł... Tylko co tu porównywać okolice Częstochowy do Poznania.

Napisane Dec 21, 2012, 8:51 am
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

I co do pytania wcześniej - zwykły papier samoprzylepny, to nie to samo co folia.

Tak jak kolega Boro pisał - jak już chcesz to sam robić, żeby zaoszczędzić kilka groszy, chociaż może jest w tym element zajawki, bo ja sobie sam robiłem Stickerbomb na samochód, z tym, że na ploterze drukującym, to oglądaj folie Oracal, bo one niszczą jakością inne.

Napisane Dec 21, 2012, 2:02 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Ooo... :O Userzy reklamodawcy weszli na nowy poziom. Nie zakładają już nowych tematów, a odgrzebują stare, fatygując się używaniem wyszukiwarki. Brawo  :P

Napisane Jan 16, 2017, 12:21 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boro92 powiedział(a):
Ooo... :O Userzy reklamodawcy weszli na nowy poziom. Nie zakładają już nowych tematów, a odgrzebują stare, fatygując się używaniem wyszukiwarki. Brawo  :P

Szkoda ich "pracy". Posty kasujemy, a konta są blokowane.

Napisane Jan 16, 2017, 2:18 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja