Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » kumple

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
kumple, czy wasi kumple....
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy wasi kumple od decka ciesza sie z waszych postepow aczy szkolni nabijaja sie zwas

Napisane Jan 21, 2006, 12:28 pm
Michaaal

Michaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moi koledzy sie cieszą gdy ja zrobie jakis nowy trick, chociaz u nas jest rywalizacja o to kto jest najlepszy. A co do szkoly to sie ze mnie i moich kolegów nie śmieją.

Napisane Jan 21, 2006, 3:30 pm Ostatnio edytowane Jan 21, 2006, 3:31 pm przez Michaaal
b@d

b@d

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to b@d zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z deski cieszą sie jak sie nauczę jakiegos nowego tricku, ale jest tez swego rodzaju rywalizacja, bez nie j nie było by postepów...... :) A w szkole nikt sie nie smieje raczej.....

Napisane Jan 21, 2006, 3:56 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podobnie jest u mnie tylko, że jeżeli chodzi o budę to chyba jestem jedyną osobą, która jeździ na desce, no i jeden gość, który jeździ na rolkach - to by było na tyle  :stare: -

Napisane Jan 22, 2006, 12:05 am
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jestem jedynym kolesiem w szkole ktory jezdzi na desce i nikt sie nie smieje ale jak np przyniose deche do szkoly to patrza sie jak na ufo i chca pojezdzic mimo ze nie potrafia stanac na desce... i odrazu afera ze bede jezdzil na desce... jesli chodzi o kumpli z decka to tak samo jak u poprzednikow - ciesza sie jak jakis nowy trick ale tez istnieje rywalizacja;] ja z nikim nie probuje rywalizowac, jezdze dla siebie a nie dlatego ze jest taka moda;]     

#!!!!SKATE or DIE!!!!#

Napisane Jan 22, 2006, 12:18 am
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rychu911 powiedział(a):
czy wasi kumple od decka ciesza sie z waszych postepow aczy szkolni nabijaja sie zwas

qmple sie ceiszą z postępów... ale swoich :P a w szkole juz ise przyzyczaili ze jezdze na desce

Napisane Jan 22, 2006, 12:11 pm
PeRsiL

PeRsiL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PeRsiL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no powiedz kto się nie cieszy z twoich osiągów na desce tak bardzo jak twoi kumple ... co do wyśmiewania się w szkole ze mnie brechtali kiedyś ale mnie to waliło paru przyszło popatrzeć no i stwierdziło że spoko dałem się przejechać ... gleba po 1,5 metrze :D ... no i zmienili zdanie :P

Napisane Jan 22, 2006, 3:53 pm
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moi koledzy to sa jakies cioty

Napisane Jan 22, 2006, 6:55 pm
rads

rads

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rads zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam kumpli tanczacych oni sie jaraja jak robie cos nowego a ja sie jaram podczas ich wystepu Breakdance Deskorolka wazne zeby sie wspierac :D

Napisane Jan 22, 2006, 11:16 pm
repcak

repcak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to repcak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Michaaal powiedział(a):
Moi koledzy sie cieszą gdy ja zrobie jakis nowy trick, chociaz u nas jest rywalizacja o to kto jest najlepszy. A co do szkoly to sie ze mnie i moich kolegów nie śmieją.

u mnie jest to samo ...:)

Napisane Jan 23, 2006, 3:57 pm
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kumple sie cieszą z nowych tricków bo zawsze fajnie zobaczyć u qmpla coś nowego.
hmm a w szkole chyba jeszczenie wiedzą (przynajmniej większość) że jeźdże bo teraz dopiero do gimka przyszedłem 1 rok

Napisane Jan 23, 2006, 4:20 pm
foku

foku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to foku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No kumple jak kumple, zawsze się pogratuluje i się dalej jeździ. Fajnie zawsze jak kumpel zdusi jakiś fajny trick. A jeżeli chodzi o szkołe to chyba też jestem jedyną osobą jeżdżącą (jeden koleś kiedyś jeździł), ale część widziała mnie już na anderze ;)

Napisane Jan 23, 2006, 4:26 pm
armen

armen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to armen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moi 'ziomale' ;) to mnie wręcz zmuszają żebym się uczył nowych tricków i żebym więcej jeździł :cyclops:

Napisane Jan 25, 2006, 6:26 pm
massurek

massurek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massurek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jestem ze wszystkimi w zgodzie, jeżeli są dobre tricki odrazu słychać brawa, jeżeli ktoś się wywruci idziemy mu pomóc i pozniej razem śmiejemy się w zypadku :)

Napisane Jan 25, 2006, 8:03 pm
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A u mnie w miescie jezdzi jedna osoba.
A kumple ze szkoly to sa na to obojetni..

Napisane Jan 25, 2006, 8:23 pm
Gwiazda15

Gwiazda15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gwiazda15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

massurek powiedział(a):
Ja jestem ze wszystkimi w zgodzie, jeżeli są dobre tricki odrazu słychać brawa, jeżeli ktoś się wywruci idziemy mu pomóc i pozniej razem śmiejemy się w zypadku :)

a jak :) najważniejsze jest to żeby się wspierać i niema to jak się pośmiać z bekowej gleby haha :)

Napisane Jan 26, 2006, 8:51 pm
szycha1234

szycha1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szycha1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak jeżdze z kumplem to on albo wpada pod auto albo robi co 10 min. przerwe i taka z nim jazda  :mad:

*Napisane Jan 27, 2006, 9:43 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a tylko ktos by sie sprobowal zasmiac :D hehe, moi kolesie ciesza sie z nowych trickow jakie uda nam sie wydusic. jak komus sie uda albo mi to kazdy odrazu ma mobilizacje... niby rywalizacja ale nie jakas chora

Napisane Jan 27, 2006, 9:48 pm
mute

mute

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mute zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeste CHYBA najleprzy z mojej paczki i narazie nikt się ze mnie nie śmieje

*Napisane Jan 28, 2006, 12:25 pm
Smiechejzi

Smiechejzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Smiechejzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z moich postępów to nikt sie nie cieszy bo nie ma takiego kogoś bo tylko jeden gościu oprócz mnie jeździ w mieści(zadupie) i tak wymiata że.. ale ja sie z nim nie znam

Napisane Jan 28, 2006, 7:47 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja