Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Dziewczyna jeżdżąca na desce.

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dziewczyna jeżdżąca na desce.
bangbang

bangbang

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bangbang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem dziewczyną i jeżdżę na desce no i mam wrażenie, że dziewczyna to jakaś gorsza czy cos XD Jest tu jakaś dziewczyna co na desce jeździ ? :D

Napisane Dec 29, 2012, 7:06 pm
sk8ever

sk8ever

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ever zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja

*Napisane Jul 5, 2013, 4:02 pm
Sugan

Sugan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sugan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie tam jarają dziewczyny na deskach bo sam jeszcze, jakbyś wpadla na sp u mnie to bym był mily , nie wiem jak jest gdzie indziej

Napisane Jul 5, 2013, 5:31 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bangbang powiedział(a):
Jestem dziewczyną i jeżdżę na desce no i mam wrażenie, że dziewczyna to jakaś gorsza czy cos

? ?

Napisane Jul 8, 2013, 4:13 pm
Zuf

Zuf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zuf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie, nie jesteś gorsza. Skateboarding jest dla wszystkich, a dziewczyny na deskach są zajebiste.

Napisane Mar 18, 2014, 9:45 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ech, tyle już na forum, a tematy dalej takie same...  :thinking:

Napisane Mar 19, 2014, 6:14 pm
jestememil

jestememil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jestememil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No co? Normalna sprawa, dziewczyna na desce, jak dobrze jeździ to nic do tego nie mam :D

Napisane Mar 31, 2014, 10:03 am
gorilla1995

gorilla1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gorilla1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oby było ich jak najwięcej. A niektóre potrafią naprawdę wymiatać. Nawet Avril Lavigne kiedyś jeździła na deskorolce...

Im więcej będzie jeździć tym większa szansa, że jakiś procent z tegobędzie wymiatać i bardzo dobrze jeździć. :) :D

*Napisane Apr 4, 2014, 12:13 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja