Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Koszulki #2

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Koszulki #2, Chętni ?
berlinwood4

berlinwood4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema
Mam dla was kolejne pytanie
czyli : chętni byście byli na takie koszulki ?
http://fotoo.pl/show.php?img=471075_ja.png.html
Gdyby były dobre fundusze może bym je robił masowo :)
Piszcie.

Napisane Jan 8, 2013, 6:53 pm
onedollar

onedollar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to onedollar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spoko pomysł koszulki zawsze spoko ale logo proste mogło by być coś bardziej " wyszukanego " ale taki wzór jest ok ;)

Napisane Jan 8, 2013, 6:56 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No spk. koszulki mi sie podobaja, jestem chetny. Tylko nie przesadz z cena ;)

Napisane Jan 8, 2013, 7:11 pm
Lowicz

Lowicz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lowicz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tylko popraw rozmiar bo widocznę są piksele na wydruku może byc to bardzo widoczne

Napisane Jan 8, 2013, 7:20 pm
FingerTV

FingerTV

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FingerTV zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie no zajawa .
Fajnie by było gdyby to było właśnie te logo i na przykład na rękawie napisane
Fingerboard

Napisane Jan 8, 2013, 7:41 pm
Armia1998

Armia1998

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Armia1998 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie spoko i właśnie dobrze było by jakbyś na rękawie dał napis fingerboard i może gdzieś jakiś znaczek fingerboarda?? Może w środku serca??

Napisane Jan 9, 2013, 11:50 am
berlinwood4

berlinwood4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cieszę się że wam się projekt podoba postaram się nadzorować waszymi pomysłami, cena takiej koszulki graniczy z 30zł :)
Postanowiłem coś ulepszyć obczajcie
http://fotoo.pl/show.php?img=471563_ja.png.html

Napisane Jan 9, 2013, 2:53 pm Ostatnio edytowane Jan 9, 2013, 3:17 pm przez berlinwood4
FingerTV

FingerTV

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FingerTV zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cena fajna , a to w środku serca coś rozmazane jest postaraj się ładnie zrobić

Napisane Jan 9, 2013, 4:04 pm
sk8ater

sk8ater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak naprawdę to każdy z nas może mieć taką koszulkę bo w każdym mieście i nie tylko bo np na allegro są firmy, które się tym zajmują jeżeli robisz takie coś to powinieneś podejść do tego profesjonalnie i przygotować metki i inne logo niż te, które można zrobić w paincie......

Napisane Jan 9, 2013, 4:09 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
Wyświetl posty

sk8ater powiedział(a):
tak naprawdę to każdy z nas może mieć taką koszulkę bo w każdym mieście i nie tylko bo np na allegro są firmy, które się tym zajmują jeżeli robisz takie coś to powinieneś podejść do tego profesjonalnie i przygotować metki i inne logo niż te, które można zrobić w paincie......

Szanuje twoje zdanie, może metek nie będzie lecz za to ja nie idę do miasta i proszę o taki nadruk -_- w domu robię to.

Napisane Jan 9, 2013, 5:15 pm
sk8ater

sk8ater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aha no to sorry za to podziw :D

Napisane Jan 9, 2013, 6:09 pm
onedollar

onedollar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to onedollar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem powinieneś zrobić taką koszulkę (dla Siebie ) i ustawić tu foty jak to wygląda. i mam takie pytanie jakiej gramatury będą koszulki na których chcesz to robić ?

Napisane Jan 9, 2013, 7:44 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
Wyświetl posty

onedollar powiedział(a):
moim zdaniem powinieneś zrobić taką koszulkę (dla Siebie ) i ustawić tu foty jak to wygląda. i mam takie pytanie jakiej gramatury będą koszulki na których chcesz to robić ?

Bardzo dobry pomysł, gramatury będą miedzy 140g/m2-120g/m2. Lecz mam pomysł zrobienia 1 koszulki z nadrukiem i

Napisane Jan 9, 2013, 9:23 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
Wyświetl posty

Witam ponownie, koszuleczki możliwe że za tydzień będą :) Nowa grafika robiona przez Legrana, już nie widać pikseli więc jest zajebiście !.http://fotoo.pl/show.php?img=472679_bez-nazwy-1.jpg.html
Subujcie jego kanał.
ENJOY

Napisane Jan 10, 2013, 7:31 pm Ostatnio edytowane Jan 10, 2013, 7:33 pm przez berlinwood4
czubus

czubus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czubus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Naprawde strasznie chujowe projekty : > Dzieciaki w podstawówce lepsze w paincie skrobią :  D
A co do koszulki za 30 złotych to to bedzie szmacianka to sie po 4 praniach rozleci tak na marginesie gramatura koszulek 120-140 to sa szmaty do scierania kurzu tyle sie nadaja po paru praniach.
Jak juz sie czymś zajmujesz to rób to profesionalnie tyle elo

Napisane Jan 10, 2013, 10:39 pm
Legrand

Legrand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Legrand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Racja projekty proste , jakbyś chciał berlinwood to zrobie cos ambitniejszego :)

Napisane Jan 11, 2013, 2:44 pm
onedollar

onedollar

Member
Wyświetl posty

z tym materiałem też prawda lepiej dołożyć troche kaski i mieć gramature 240..

Napisane Jan 11, 2013, 2:58 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
Wyświetl posty

onedollar powiedział(a):
z tym materiałem też prawda lepiej dołożyć troche kaski i mieć gramature 240..

z tego co czytałem to gramatura 140 jest dobra lepsze to niż 20 -_- mam na koszulke wydac 60zl i zarobic 30 ?

Napisane Jan 11, 2013, 3:47 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja