Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Techniczne » Bmx

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Bmx, Wybicie supportu mid bb
birds45

birds45

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birds45 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam!
Mam problem z wybiciem supportem?Musze go wybić tylko niewiem jak!
Prosze o pomoc

*Napisane Jan 8, 2013, 7:48 pm
stona22

stona22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stona22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Napisz dobrze temat , Bo jeżeli się nie mylę jest źle . Może jakieś foto ? Bo nie wiem czy to są korby 3pc , 1 pc .

Napisane Jan 8, 2013, 8:57 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak nie wiesz jak, to idź do rowerowego bo tylko coś spieprzysz. I popraw tytuł tematu bo poleci do kosza

Napisane Jan 8, 2013, 11:46 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wkładasz śrubokręt od drugiej strony (od wewnętrznej), walisz w niego 5 razy młotkiem.
Potem zmieniasz strone, żeby wybić 2 łożysko.

Napisane Jan 9, 2013, 9:41 pm
bersone

bersone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bersone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie słuchaj go nie śrubokrętem! musi to być coś płaskiego na końcu żeby nie uszkodzić łożysk! przesuń tą tulejke w środku w dół albo w góre i od razu zrobi ci się miejsce(jeżeli masz mid bb to musi się ruszyc wal w nią w górę albo w dół!) i wtedy zrobi ci się dużo miejsca i jakoś sobie wtedy poraczisz

Napisane Feb 12, 2013, 3:53 pm
arekkaka15

arekkaka15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arekkaka15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pewnie już sobie poradził :)

Napisane Feb 12, 2013, 4:49 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bersone powiedział(a):
nie słuchaj go

Nie pyskuj.

bersone powiedział(a):
nie śrubokrętem! musi to być coś płaskiego na końcu

Ty widziałeś kiedyś człowieku śrubokręt?
Jaki jest na końcu, jak nie płaski? Masz zdjęcie poglądowe, bo to chyba dla Ciebie zbyt trudne.
http://www.dabexprofi-tools.com.pl/img/tools/sdd80pic.gif

Uwierz, że pewnie w ciągu miesiąca wybijałem więcej łożysk, niż Ty przez całe swoje życie.

Napisane Feb 12, 2013, 10:41 pm
bersone

bersone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bersone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiem jak wygląda śrubokręt ale źle zrozumiałes "płaskie" ma być poziomo płaskie jeżeli zrozumiałes? bo jeżeli bedzie wybijał pionowym to uszkodzi łożyska. świetnie że tyle wybiłes :) szczere gratulacje ! ale zbieraj jjuż na nowe bo pewnie wszystkie rozjebane

Napisane Feb 13, 2013, 2:34 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Jak widać - śrubokręt, to zbyt trudna maszyna dla Ciebie, dlatego napisze krótko.

Nie wpadłeś nigdy na pomysł, żeby śrubokręt obrócić?
Nawet rysunkowo Ci to zrobie - możesz go trzymac tak :
-
,lub tak :
|

Jeżdże dłużej, niż Ty umiesz pisać i jeszcze nie rozwaliłem w ten sposób supportu.
Padały mi jedynie kulkowe, co później i tak wyszło w praniu, że oś korb jest krzywa i nie idzie równo - przez co korby szły ciężko i kulki się sypały.

Napisane Feb 13, 2013, 8:02 pm Ostatnio edytowane Feb 13, 2013, 8:04 pm przez Karas93
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):
Jak widać - śrubokręt, to zbyt trudna maszyna dla Ciebie, dlatego napisze krótko.

Nie wpadłeś nigdy na pomysł, żeby śrubokręt obrócić?
Nawet rysunkowo Ci to zrobie - możesz go trzymac tak :
-
,lub tak :
|

:laugh: :thumbsup:

Napisane Feb 14, 2013, 12:38 am
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

,,Boże, daj cierpliwość, bo jak dasz siłe, to ich wszystkich zabije''

Napisane Feb 15, 2013, 12:04 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja