Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Buty - latająca pięta a obcie...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Buty - latająca pięta a obcieranie
Arin11

Arin11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Arin11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, mam taki problem, mam dość dziwną 'budowę pięty' i ostatnio przymierzałem z 4 rodzaje butów na snowboard i każdy z nich gdy próbuję unieść piętę powoduje ból nad piętą zawsze w tym samym miejscu.

Dzisiaj na necie udało mi się zamówić buty które w końcu nie powodują żadnego bólu, jednak pięta delikatnie (ok 4mm. odrywa się od podeszwy) jak mocno naciskam na but palcami.

Dodam że te 4 pary które wcześniej przymierzałem też pięta się unosiła choćby był to super mały rozmiar.

I teraz mam dylemat czy zostawić sobie te buty które kupiłem na necie, czy szukać innych w których pięta była by całkiem sztywna. Tylko skoro przymierzałem już 5 par butów z czego w każdym pięta się odrywała troszkę bez względu na rozmiar a tylko jedne były przy tym wygodne i nie powodowały bólu, to chyba wezmę te co mam z neta.

Co Wy na to ?

Napisane Jan 9, 2013, 11:09 am
998

998

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 998 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widzę że nikt tutaj nie pomaga więc ja spróbuję. Przymierzałeś na cienkiej skarpecie czy grubej w której będziesz jeździł ? To może być przyczyną twoich problemów  :O

Napisane Jan 14, 2013, 8:50 am
michasz123

michasz123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michasz123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

proponuję ci zakupić wkładke do butów i ubrać  ewentualnie  ubrać drugą pare skarpet  powinno pomóc .

Napisane Jan 27, 2013, 7:59 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja