Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Moon Trucks

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Moon Trucks
GustawFB

GustawFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GustawFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka, edytuję temat, ponieważ trucki wam się spodobały :P
Cena to 30 złotych z wliczoną przesyłką. Dlaczego 30 ? Ponieważ trucki trochę kosztują, przesyłka też. Palce mam całe w opiłkach, czerwone i bolą. Jeszcze dwie godziny roboty. I odkurzanie do tego... Myślę, że to odpowiednia cena. :>

http://imageshack.us/a/img5/9852/dsc04499ng.jpg

http://imageshack.us/a/img715/8880/dsc04500o.jpg

Napisane Jan 13, 2013, 2:21 pm Ostatnio edytowane Jan 13, 2013, 7:11 pm przez GustawFB
Azrix

Azrix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Azrix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niezłe..

Napisane Jan 13, 2013, 2:42 pm
onedollar

onedollar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to onedollar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiem Ci że traczki są spoko daj komuś na testy.

PS jak wyjdzie jakaś seria to na pewno jakieś wezmę ;)

piona

Napisane Jan 13, 2013, 3:29 pm
deskorolka8

deskorolka8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to deskorolka8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie są złe,lecz skracaj troche te co wchodzą do bejsa i rób wcięcia mimnimalne pomiędzy własnie tym"cypelkiem " a resztą hangera ; )

Napisane Jan 13, 2013, 3:30 pm
ryma1

ryma1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryma1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zacne milordzie

Napisane Jan 13, 2013, 3:35 pm
onedollar

onedollar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to onedollar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

deskorolka8 powiedział(a):
nie są złe,lecz skracaj troche te co wchodzą do bejsa i rób wcięcia mimnimalne pomiędzy własnie tym"cypelkiem " a resztą hangera ; )
ze skróceniem to się zgodzę ale po co robić ten odstęp traczki bez niego wyglądają tak " gładko" mi tak się podoba

Napisane Jan 13, 2013, 3:36 pm
GustawFB

GustawFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GustawFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dodam jeszcze, że to jest prototyp :P

Popiszcie, co byście w tych truckach polepszyli.

Przeczytałem co piszecie i zmniejsze ten szpikulec ;p

Napisane Jan 13, 2013, 3:48 pm
FingerTV

FingerTV

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FingerTV zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cud miód  i malina.

Napisane Jan 13, 2013, 6:28 pm
szokerful

szokerful

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szokerful zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PIĘĘKNĘĘ !
JEŹDZIŁBYM

Napisane Jan 13, 2013, 7:02 pm
GustawFB

GustawFB

Member
Wyświetl posty

UWAGA NIE PISAĆ DO MNIE W SPRAWIE TESTOWANIA TRUCKÓW !! SAM ZNAJDE TESTERA I RIDERA !! :P

Mam do was prośbę zmierzy ktoś mi tą cześć trucka BRR. To takie na ukos  !! :D

http://img545.imageshack.us/img545/71/beztytuumcw.png

Napisane Jan 13, 2013, 7:04 pm
niewiem98

niewiem98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niewiem98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie wyszły jakieś 2mm

Napisane Jan 13, 2013, 7:23 pm Ostatnio edytowane Jan 13, 2013, 7:24 pm przez niewiem98
Lowicz

Lowicz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lowicz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co tu dawać na testy kawałek wyszlifowanego aluminium ?

Napisane Jan 13, 2013, 8:02 pm
K1CU

K1CU

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to K1CU zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lowicz powiedział(a):

bardziej na jakąś recenzje  :P

Napisane Jan 13, 2013, 10:51 pm Ostatnio edytowane Jan 13, 2013, 10:52 pm przez K1CU
szokerful

szokerful

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szokerful zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

K1CU powiedział(a):
Lowicz powiedział(a):

bardziej na jakąś recenzje  :P

chyba raczej dla kogoś kto liczy na DARMOWY staff...

Napisane Jan 14, 2013, 2:57 pm
Azrix

Azrix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Azrix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A bedzie mozliwosc wyslania swoich hangerow na szejp?? Jesli tak to ile bedzie to kosztowalo

Napisane Jan 14, 2013, 3:07 pm
GustawFB

GustawFB

Member
Wyświetl posty

Nie,  będą tylko serie

Napisane Jan 14, 2013, 4:35 pm
sanchez14

sanchez14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sanchez14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GustawFB powiedział(a):
UWAGA NIE PISAĆ DO MNIE W SPRAWIE TESTOWANIA TRUCKÓW !! SAM ZNAJDE TESTERA I RIDERA !! :P

Mam do was prośbę zmierzy ktoś mi tą cześć trucka BRR. To takie na ukos  !! :D

http://img545.imageshack.us/img545/71/beztytuumcw.png

2,2/3 mm  Mierzyłem dokładną suwmiarką .

Napisane Jan 14, 2013, 6:50 pm
GustawFB

GustawFB

Member
Wyświetl posty

Jutro szejpuje moje trucki. Co myślicie o "reaktywacji" i zaczęciu biznesiku ? ;pp
Jeśli wam się spodobają to kupię nowe i zacznę szejpować na seryjkę.

Co do testów hmmm... Myślę, że to jest bez sensu.

5!

Napisane May 7, 2013, 10:46 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak beda, to chetnie kupie podróbke brt ^^

Napisane May 7, 2013, 11:21 pm
GustawFB

GustawFB

Member
Wyświetl posty

Kupię za niedługo trucki do szjepienia. Będe miał 3 pary.

Będzie wybór :

-Podróba BRT

Moon Truck shape Medium

Moon truck shape Hard

Pisać jak ktoś chętny

http://imageshack.us/a/img9/6899/dsc0100ab.jpg

To są  mocno zszejpowane trucki czyli hardy. Trucki prezentują się lepiej w rzeczywistości. ZROBIŁEM JE DLA SIEBIE NIE NA SPRZEDAŻ!

Napisane May 8, 2013, 10:33 pm Ostatnio edytowane May 9, 2013, 7:40 pm przez GustawFB
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja