Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Pete Fingerboards

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pete Fingerboards
fejs1989

fejs1989

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fejs1989 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://img855.imageshack.us/img855/1985/czarnepete.png

Witajcie!

W końcówce ubiegłego roku zacząłem tworzyć mini przeszkody oraz złożone fingerparki dla małej grupki chłopaków z mojego miasteczka, których zapoznawałem z fingerboardem, a oni przez powstały skatepark znaleźli dużo nowej zajawki :)
Stwierdziłem, że mogę udostępnić co nieco też w internecie, nie robiąc myślę większej konkurencji sprawdzonym 'firmom', bo te które mają renomę to ją mają i to się nie zmieni, a wg mnie tego typu rzeczy są mile widziane :)
Daje mi dużo frajdy robienie tego, więc myślę że udostępnienie przeszkód na szersze grono jest dobrym pomysłem.
Jeśli kogokolwiek zainteresują będę zadowolony że ktoś ma jakąś zajawkę dzięki temu.
Chciałbym przesyłać przeszkody wyłącznie paczką (do 2kg najczesciej, duzy ledge na pewno do 5kg, bank byc moze zmiesci się do 1kg) w cenach okolo 13zł za przesyłkę.
Do przeszkód dodaję dwa rodzaje naklejek, w tym logo w kilku wariantach kolorystycznych. Chciałbym też wosk, jeśli nie znajdę jakiejs fajnej opcji to chociaż zwykły kawałek świecy.
To tyle na wstępie. Reszta w trakcie.
Kilka rodzajów przeszkód na razie, więcej widać na filmie. Jak można się domyślić są już gotowe, więc udostępnienie ich very soon.

http://www.youtube.com/watch?v=rFqVxQ4ZpnIhttp://img543.imageshack.us/img543/3137/razem2.jpg

Napisane Jan 16, 2013, 10:35 pm Ostatnio edytowane Apr 13, 2013, 6:16 pm przez fejs1989
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miejscowki sa bardzo estetyczne, jezeli bedzie quater barrier to biore ;)

Napisane Jan 17, 2013, 9:23 am
niewiem98

niewiem98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niewiem98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo fajne wyglądające miejscówki.

Napisane Jan 17, 2013, 10:55 am
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nieźle wyglądają. Mogę napisać recenzje na portal. Sprawdź PM.

Napisane Jan 17, 2013, 2:03 pm
onedollar

onedollar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to onedollar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na kozaku ładne i estetyczne ! props

Napisane Jan 17, 2013, 2:20 pm
Lon333ly

Lon333ly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lon333ly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamek oczywiście chętny na darmowy stuff.
Tak btw. ta recenzja decku FF G13 to fail.

@fejs
Te przeszkody są cudowne. Jestem chętny na quarter barriera na 100%. Na inne miejscówki pewnie też. :D

Napisane Jan 17, 2013, 4:39 pm
onedollar

onedollar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to onedollar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dało by rade zrobić takiego mini quoterka ?

Napisane Jan 17, 2013, 5:00 pm
Azrix

Azrix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Azrix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fejs podaj cennik..

Napisane Jan 17, 2013, 5:01 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Azrix powiedział(a):
Fejs podaj cennik..

Umiesz czytac? Niedługo wystawi pierwsze miejscowki...

Napisane Jan 17, 2013, 5:23 pm
fejs1989

fejs1989

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fejs1989 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zapraszam do giełdy : )

http://forum.andegrand.pl/index.php?a=topic&t=65009#p0

Napisane Jan 17, 2013, 5:39 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lon333ly powiedział(a):
Zamek oczywiście chętny na darmowy stuff.
Tak btw. ta recenzja decku FF G13 to fail.

@fejs
Te przeszkody są cudowne. Jestem chętny na quarter barriera na 100%. Na inne miejscówki pewnie też. :D

Oczywiście, że chętny :) Nie na darmowy ale w zamian za recenzję. O decku możesz napisać mi na PM, mogłem pominąć kilka kwestii ale zamiast wypisywać, że to fail to powiedz mi co poprawić na PM niż zaśmiecać portal postami.
Pozdrawiam!

Napisane Jan 17, 2013, 6:31 pm
IWEB

IWEB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IWEB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamek3 powiedział(a):
To kup i napisz :)

Pies na darmowy stuff a recenzje ujowe

Napisane Jan 22, 2013, 11:46 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

IWEB powiedział(a):
Zamek3 powiedział(a):

Ok kotku, czekam na twoją recenzję. Jak napiszesz to podeślij :D

Napisane Jan 24, 2013, 11:28 am
IWEB

IWEB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IWEB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamek3 powiedział(a):
IWEB powiedział(a):
Zamek3 powiedział(a):

Ok kotku, czekam na twoją recenzję. Jak napiszesz to podeślij :D
Okej :* jak do piątku dostanę miejscówkę pete to w niedziele/poniedziałek będzie :)

Napisane Jan 24, 2013, 7:11 pm
Lowicz

Lowicz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lowicz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

UNBOXING
Daję w linku bo ikonka mi nie działa sorry
KLIKNIJ DO UNBOXINGU

Napisane Jan 24, 2013, 8:21 pm Ostatnio edytowane Jan 24, 2013, 8:22 pm przez Lowicz
fejs1989

fejs1989

Member
Wyświetl posty

Dwie nowe przeszkody w giełdzie, zapraszam!

http://forum.andegrand.pl/index.php?a=topic&t=65009#p3

Napisane Jan 31, 2013, 1:17 pm
Remikkk

Remikkk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Remikkk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dało by rade zrobić barriera ?

Napisane Feb 14, 2013, 7:07 pm
fejs1989

fejs1989

Member
Wyświetl posty

Pierwszeństwo ma fbreloaded, jeśli już się pojawią. Ale spokojnie tutaj też coś mysle zaoferuję.

Napisane Feb 14, 2013, 8:03 pm
niewiem98

niewiem98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niewiem98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fejs1989 powiedział(a):
Pierwszeństwo ma fbreloaded, jeśli już się pojawią. Ale spokojnie tutaj też coś mysle zaoferuję.

A dlaczego mają pierwszeństwo? Nie wszyscy mają konto na tym pseudo eksluzywnym forum.

Napisane Feb 14, 2013, 8:25 pm
onedollar

onedollar

Member
Wyświetl posty

ale tam są bardziej ogarnięci ludzie i nie ma dzieciarni jak tu

Napisane Feb 14, 2013, 8:33 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja