Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Pete Fingerboards

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pete Fingerboards
fejs1989

fejs1989

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fejs1989 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://img855.imageshack.us/img855/1985/czarnepete.png

Witajcie!

W końcówce ubiegłego roku zacząłem tworzyć mini przeszkody oraz złożone fingerparki dla małej grupki chłopaków z mojego miasteczka, których zapoznawałem z fingerboardem, a oni przez powstały skatepark znaleźli dużo nowej zajawki :)
Stwierdziłem, że mogę udostępnić co nieco też w internecie, nie robiąc myślę większej konkurencji sprawdzonym 'firmom', bo te które mają renomę to ją mają i to się nie zmieni, a wg mnie tego typu rzeczy są mile widziane :)
Daje mi dużo frajdy robienie tego, więc myślę że udostępnienie przeszkód na szersze grono jest dobrym pomysłem.
Jeśli kogokolwiek zainteresują będę zadowolony że ktoś ma jakąś zajawkę dzięki temu.
Chciałbym przesyłać przeszkody wyłącznie paczką (do 2kg najczesciej, duzy ledge na pewno do 5kg, bank byc moze zmiesci się do 1kg) w cenach okolo 13zł za przesyłkę.
Do przeszkód dodaję dwa rodzaje naklejek, w tym logo w kilku wariantach kolorystycznych. Chciałbym też wosk, jeśli nie znajdę jakiejs fajnej opcji to chociaż zwykły kawałek świecy.
To tyle na wstępie. Reszta w trakcie.
Kilka rodzajów przeszkód na razie, więcej widać na filmie. Jak można się domyślić są już gotowe, więc udostępnienie ich very soon.

http://www.youtube.com/watch?v=rFqVxQ4ZpnIhttp://img543.imageshack.us/img543/3137/razem2.jpg

Napisane Jan 16, 2013, 10:35 pm Ostatnio edytowane Apr 13, 2013, 6:16 pm przez fejs1989
pawmik75

pawmik75

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawmik75 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pseudo ekskluzywne?napewno jest lepsze od a.pl i nie ma dzieciakow ktorzy nie wiedza jak nakleic tejpa czy nawet skrecic seta.

Napisane Feb 14, 2013, 8:34 pm
niewiem98

niewiem98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niewiem98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale są też ogarnięci ludzie i nie mają możliwości rejestracji na fr.

Napisane Feb 14, 2013, 8:58 pm
fejs1989

fejs1989

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fejs1989 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam kilka przeszkód, chciałbym jutro zdążyc je wystawic, ale myślałem o fbreloaded, a dopiero potem tutaj (jesli tam nie będzie chętnych).
A czy są ogarnięci to nie wiem. Trójkąt który oferowałem wczesniej i który szybko został 'sprzedany' jednak jest do wzięcia, jutro go wystawię także. Zatem szybko się tutaj ludzie potrafią zdecydowac, a potem jednak nie mają pieniędzy. To nie pierwszy taki przypadek u mnie. Także pewnie co niektórzy ogarnięci cierpią przez takie jednostki.

Napisane Feb 14, 2013, 9:12 pm
Qwazis

Qwazis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qwazis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fejs1989 powiedział(a):
Mam kilka przeszkód, chciałbym jutro zdążyc je wystawic, ale myślałem o fbreloaded, a dopiero potem tutaj (jesli tam nie będzie chętnych).
A czy są ogarnięci to nie wiem. Trójkąt który oferowałem wczesniej i który szybko został 'sprzedany' jednak jest do wzięcia, jutro go wystawię także. Zatem szybko się tutaj ludzie potrafią zdecydowac, a potem jednak nie mają pieniędzy. To nie pierwszy taki przypadek u mnie. Także pewnie co niektórzy ogarnięci cierpią przez takie jednostki.
Dokladnie...ale moglbys co jakis czas tutaj tez wystawiac spoty bo przez to lapiemy zajawe..

Napisane Feb 14, 2013, 9:16 pm
Remikkk

Remikkk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Remikkk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale nie każdy tutaj jest dzieckiem, ja nie umiem jeździć na fb bo krótko staram sie progressować, ale podstawowe rzeczy wiem, myśle że nie ma sensu oceniać że całe forum to dzieciaki skoro jest tutaj paru na prawdę świetnych i również "dojrzałych" ludzi.

Napisane Feb 15, 2013, 1:53 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak ja uwielbiam te Wasze zganianie na portal... a.pl to a.pl tamto... Dzieci to dzieci nieważne gdzie mają konto. Koniec offtopu ;)

Napisane Feb 15, 2013, 2:42 pm
samaf

samaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to samaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na fr wszyscy są ogarnięci prócz moderatorów, którzy wlepiają bany i warny za nic.
ale ok koniec. spoty zarabiste.

Napisane Feb 15, 2013, 3:30 pm
fejs1989

fejs1989

Member
Wyświetl posty

Dobra, przeszkody są na reloaded, do 20 + - daję czas, a udostępnię je tutaj (to co zostanie, choc wydaje mi sie że sporo). Kto chętny niech czeka.

Napisane Feb 15, 2013, 6:04 pm
Remikkk

Remikkk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Remikkk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bariery są ? jak tak to jak wysokie i długie !?

Napisane Feb 15, 2013, 7:11 pm
fejs1989

fejs1989

Member
Wyświetl posty

Są barriery. Zapraszam do tematu z giełdy! Tam wszystko opisane.

LINK -  http://forum.andegrand.pl/index.php?a=topic&t=65009#p9

Napisane Feb 15, 2013, 8:07 pm
blackhaawk92

blackhaawk92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blackhaawk92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

IWEB powiedział(a):
Zamek3 powiedział(a):
Nieźle wyglądają. Mogę napisać recenzje na portal. Sprawdź PM.
To kup i napisz :)

Pies na darmowy stuff a recenzje ujowe

Darmowe to wiadomo... -.-

Napisane Feb 20, 2013, 8:24 pm
niewiem98

niewiem98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niewiem98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polecam miejscowki. Dzisiaj dostałem i są zaje.....

Napisane Feb 20, 2013, 9:40 pm
sanchez14

sanchez14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sanchez14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z tego co widać masz krzywe formy. Te miejscówki mają wybrzuszenia i fale więc niewiem co masz zamiar z tym zrobić bo z tego co słyszałem mieszanka jest super.

Napisane Mar 12, 2013, 12:12 am
fejs1989

fejs1989

Member
Wyświetl posty

Jak dobrze pójdzie chciałbym jutro wstawic kilka spotów.

Napisane Mar 15, 2013, 12:09 am
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fejs1989 powiedział(a):
Jak dobrze pójdzie chciałbym jutro wstawic kilka spotów.

Jestem chetny na barrierka :D

Napisane Mar 15, 2013, 12:14 am
szpadyzor1

szpadyzor1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szpadyzor1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tez jestem bardzo chetny na barierka ; D

Napisane Mar 15, 2013, 3:16 pm
fejs1989

fejs1989

Member
Wyświetl posty

Zapraszam do giełdy po przeszkody! http://forum.andegrand.pl/index.php?a=topic&t=65009#p15

Napisane Mar 15, 2013, 5:12 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miejscówki nawet okey ale nie sa równe co do wysokosci i szerokosci. Podstawa jest nie równa. W sumie za tą cene moge polecic ;) W gratisie swieca i wlepki.
Zapomniałem dodac, miejscówki sa zaj*biscie gładkie!

Napisane Mar 25, 2013, 8:04 pm
IWEB

IWEB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IWEB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niewiem98 powiedział(a):
fejs1989 powiedział(a):
Pierwszeństwo ma fbreloaded, jeśli już się pojawią. Ale spokojnie tutaj też coś mysle zaoferuję.

A dlaczego mają pierwszeństwo? Nie wszyscy mają konto na tym pseudo eksluzywnym forum.
CZUJĘ TU BÓL DUPY :*****
Spoty są świetne. Grindy jak po masełku :>

Napisane Mar 26, 2013, 9:27 am
fejs1989

fejs1989

Member
Wyświetl posty

Nowe spoty w giełdzie, zapraszam:

http://forum.andegrand.pl/index.php?a=topic&t=65009&min=20#p3

Napisane Apr 13, 2013, 6:12 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja