Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Twój aktualny set-up (komenta...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Twój aktualny set-up (komentarze), Tylko komentarze i opinie
koza710

koza710

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koza710 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemano!
W tym temacie komentujemy set-upy innych z tematu : Twój aktualny set-up.
Proszę zamieszczać tutaj tylko opinie i nie tworzyć zbędnego spamu.
Komentowanie zaczynamy od strony 69!
Myślę że wszystkie inne wypowiedzi będą dobrze nagradzane (czyt. WARN)
Jeśli jeszcze jakiś moderator ma coś do powiedzenia to zapraszam :3

Pzdr

Napisane Jan 30, 2013, 8:26 pm Ostatnio edytowane Jan 31, 2013, 4:02 pm przez koza710
MarcinSB

MarcinSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MarcinSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Koza,świetny secik z tym Lignumem :)

Napisane Jan 31, 2013, 4:57 pm
szpady

szpady

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szpady zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tomek550 fajny układ warstw na lenie :)

Napisane Jan 31, 2013, 6:36 pm
deskorolka8

deskorolka8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to deskorolka8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobry temat ..! Też kiedyś miałem takie rozważenia o tym czemu nie mozna komentowac kogos seta : ) A co do twoojego ostatniego seta koza ..To szacun te naklejki do paznokci wyglądają fajnie .; )

Napisane Jan 31, 2013, 7:15 pm
deskorolka8

deskorolka8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to deskorolka8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolejny set Kozy .. Miażdzy !! :D gz

Napisane Feb 18, 2013, 10:09 pm
IWEB

IWEB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IWEB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Koza świetny set

Napisane Mar 2, 2013, 1:53 pm Ostatnio edytowane Mar 2, 2013, 1:53 pm przez IWEB
IWEB

IWEB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IWEB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mrdetonator set mega słaby . Naklejka na trucki krzywo naklejona , deck brzydki . LIPA !

Napisane Mar 5, 2013, 5:57 pm
berlinwood5

berlinwood5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

IWEB powiedział(a):
Mrdetonator set mega słaby . Naklejka na trucki krzywo naklejona , deck brzydki . LIPA !

on decku nie robił więc jak coś nie pasuje to sobie pisz do lena ....

Napisane Mar 5, 2013, 6:04 pm
onedollar

onedollar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to onedollar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

IWEB powiedział(a):
zgadzam się w 110% traczki nie pasują to takiego decku trzeba mieć wyczucie

Napisane Mar 5, 2013, 6:45 pm
IWEB

IWEB

Member
Wyświetl posty

berlinwood5 powiedział(a):
IWEB powiedział(a):

on decku nie robił więc jak coś nie pasuje to sobie pisz do lena ....
Ehh chodzi mi że grafika jest chuyowa i dlatego jest brzydki . Trochę beka typie

Napisane Mar 5, 2013, 6:47 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co do truckow to narazie prowizorka, bo Koza wyslal mi takie krotkie wlepki, Len jak dla mnie zajebisty ( wiem ze ty i tak powiesz ze caly moj stuff jest chujowy) ale wisi mi to. Co do twojego seta, jedyne co mi sie podoba to Alfa, reszta slabo. Wiec reasumujac, kazdy ma inny gust ( tuning na truck'ach poprawie jeszcze w tym tyg.) Pozdro ;)

Napisane Mar 5, 2013, 7:17 pm Ostatnio edytowane Mar 5, 2013, 8:57 pm przez MrDetonator
IWEB

IWEB

Member
Wyświetl posty

MrDetonator powiedział(a):
*****owy) ale wisi mi to. Co do twojego seta, jedyne co mi sie podoba to Alfa, reszta slabo. Wiec reasumujac, kazdy ma inny gust ( tuning na truck'ach poprawie jeszcze w tym tyg.) Pozdro ;)
Set wiem jest słaby i tak nie wygląda już .

Napisane Mar 7, 2013, 7:20 pm
K1CU

K1CU

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to K1CU zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

IWEB secik zaje****y ale te naklejki średnio pasują :/

Napisane Mar 8, 2013, 11:56 am
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Koza, koła kompletnie nie pasuja do całości :/

Napisane Mar 10, 2013, 11:32 am
mushroomFB

mushroomFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mushroomFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

koza... czemu ciagle zmieniasz sety?

Napisane Mar 10, 2013, 6:25 pm
ryma1

ryma1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryma1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

koza set marzenie

Napisane Mar 10, 2013, 7:29 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

tomek550, set kosa ;)

Napisane Mar 10, 2013, 7:41 pm
IWEB

IWEB

Member
Wyświetl posty

Mrdetonator zmień trucki na silver i będzie okej + zdjemij wlepkę nootsa i daj jak masz whitewave czarną lub pete czarnę :) Koza pisałem już na fr

Napisane Mar 10, 2013, 8:44 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

IWEB powiedział(a):
Mrdetonator zmień trucki na silver i będzie okej + zdjemij wlepkę nootsa i daj jak masz whitewave czarną lub pete czarnę :) Koza pisałem już na fr

Wole troche poczekac moze ktos bedzie sprzedawac silvery 32 mm (w co wątpie) i wtedy sobie wymienie. Mam niebieska ww ale szkoda jej naklejac (ostatnia) :P
Thx za rade

Napisane Mar 10, 2013, 9:25 pm
boss124

boss124

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to boss124 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nawet na fbtv.de mówią o polskich setach klik

Napisane Mar 12, 2013, 1:38 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja