Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Słuchawki douszne ok. 50zł Sk...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Słuchawki douszne ok. 50zł SkullCandy
nighthawk331

nighthawk331

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nighthawk331 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

(Nie wiedziałem gdzie dać temat, więc dałem tutaj. Jeśli coś nie tak to proszę o przeniesienie.)  Witam. Mam zamiar zakupić sobie słuchawki douszne. W MediaMarkt znalazłem za 50zł skullcandy Jib. Warto kupić? Czy są dobre jak na tą cenę? Ogólnie co o nich sądzicie? Interesuje mnie jakość dźwięku i tak dalej i tak dalej. Firma sama z siebie się zachwala swoimi produktami, ale czy słusznie? Pytanie szczególnie kieruję do posiadaczy, lub tych, którzy je mieli. Ogólnie szukam słuchawek dokanałowych, więc jeśli ktoś wie gdzie można dostać w podobnej cenie jakieś lepsze/podobne, to chętnie rzucę okiem. Pozdrawiam : )

Napisane Feb 3, 2013, 3:30 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1) Jest temat o słuchawkach na forum, w którym jest wielu pomocnych i ogarniętych ludzi - wystarczy użyć opcji szukaj.
2) O słuchawkach skullcandy można tam poczytać bardzo dużo.

W skrócie - nie, za 50zł nie warto.
Już lepiej Klik + reszte przepić.

Napisane Feb 3, 2013, 3:56 pm
powpow

powpow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to powpow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lub porównywalne do HJE120, Sony mdr ex10lp które mają ciut gorszy dźwięk, ale wytrzymałość jest nieco lepsza.

Napisane Feb 3, 2013, 3:58 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

posiadam je i poza faktem ze latwo wypadaja z ucha graja calkiem wporzadku.

Napisane Feb 4, 2013, 11:42 pm
luxoon

luxoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luxoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Były wporzo, ale łatwo się zepsuły..

Napisane Feb 7, 2013, 6:25 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

666gosc666 powiedział(a):

Stwierdzam po tym, że jedyne porównanie jakie masz, to do jakiś słuchawek od zestawu, z telefonu np.

Napisane Feb 9, 2013, 11:01 am
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):
666gosc666 powiedział(a):

Stwierdzam po tym, że jedyne porównanie jakie masz, to do jakiś słuchawek od zestawu, z telefonu np.

stwierdzam po tym ze mialem pare par skullcandy(rozne modele),senheisery(tak samo rozne), beaty studio hd(kicha) i pare JVC(srednioooo). Audiofilem nie jestem,sluchaweczki mi wystarczaja. Obecnie uzywam skullcandy INK'D i mi wystarczaja.

Napisane Feb 11, 2013, 1:22 am
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Nie trzeba być audiofilem, żeby kierować się zdrowym rozsądkiem i zamiast wywalać 50zł na jakieś Skullcandy, to zaoszczędzić kilka złotych i kupić coś identycznej, jak nie lepszej jakości.

Napisane Feb 12, 2013, 11:29 pm
bzn

bzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam słuchawki bezsprzewodowe Sennheiser; te sa najlepsze moim zdaniem. Kosztują trochę więcej, ale za to mam zajebisty dzwięk. I dobrze pasują do mojego zegarka od Chrono24 - taki mam dobry gust. :D

Napisane Feb 14, 2013, 4:55 pm Ostatnio edytowane Feb 25, 2013, 4:51 pm przez bzn
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobry dzwiek w bezprzewodowych? To mozliwe?

Napisane Feb 14, 2013, 8:38 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

danlancher powiedział(a):
Dobry dzwiek w bezprzewodowych? To mozliwe?

tak, ale nieoczywiste :) Jeśli przykładowo kolega ma na myśli model Sennheiser PXC360 BT jestem w stanie uwierzyć, że grają dobrze, może nawet tak dobrze jak PXC360... które są tym samym co PX360, tyle że z modułem noise cancelling i jakimś tam systemem korekcji wbudowanych bodajże. PXC360 BT nowe kosztują jakieś 1000zł, PX360 nieraz można było dostać używane na allegro za ~200zł. Parę razy pojawiały się uszkodzone PXC360 BT, gdzie nie działał moduł NC lub coś innego było do naprawienia - sprzedawały się na poziomie 400zł.

Uwaga danlanchera jednak jest jak najbardziej na miejscu, stawiać obok siebie technologię bezprzewodową i "zajebisty dzwięk" jest ryzykownie, nie mówiąc o tym, że sugerowałeś @bzn jakby ich bezprzewodowość wpływała pozytywnie na jakość dźwięku, co jest absurdem :) Poza tym chciałbym podważyć aprioryczną zajebistość produktów sennheisera - często wcale takie nie są (wśród tych tanich to praktycznie nigdy).

Napisane Feb 14, 2013, 11:39 pm Ostatnio edytowane Feb 14, 2013, 11:41 pm przez wrq
whitey

whitey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to whitey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te słuchawki są turbo słabe...nie dość ze wypadaja z uszu to jeszcze sie rozwalaja zawsze w tym samym miejscu czyli przy jacku :-(
jedyne co dobre to ze reklamujesz i dostajesz nowe...i tak do smierci:-)

Napisane Feb 15, 2013, 11:29 am
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

whitey powiedział(a):
te słuchawki są turbo słabe...nie dość ze wypadaja z uszu to jeszcze sie rozwalaja zawsze w tym samym miejscu czyli przy jacku :-(
jedyne co dobre to ze reklamujesz i dostajesz nowe...i tak do smierci:-)
jak Ci wypadają tzn, że nie umiesz ich wkładać poprawnie, więc jak możesz wypowiadać się o ich jakości dźwięku bez odpowiedniego ułożenia w uchu?

Napisane Feb 16, 2013, 8:43 pm
darkcore

darkcore

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to darkcore zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te sklullcandy nie mają zbyt zajebistego dzwieku, za tą cenę kupisz coś lepszego.
ja posiadałem je ale nauszne i dzwiekowo i cenowo wymiatały, ale niestety pałąk się złamał, jakoś naprawiłem a potem utraciłem 1 kanał. właśnie teraz szukam coś z nausznych, pełnych do 150zl, max 200 ale to już muszą byc na prawde dobre, no i żeby pałąk był wytrzymały bo do tego mam pecha, może jakieś DJskie??

Napisane Mar 14, 2013, 3:58 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja