Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » ASG - wybór pistoletu

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ASG - wybór pistoletu
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wpadłem na pomysł zakupu pistoletu ASG.
Nie mam zamiaru biegać po lesie, a raczej postrzelać w tarczę czy puszki w przerwie od jazdy rowerem gdzieś w lesie.  Nie chce wydawać za dużo kasy. Nie przeszkadza mi opcja przeładowywania więc może być sprężynowy.

Szukałem czegoś metalowego. Znalazłem taką całkiem fajnie wyglądającą replikę beretty koszt to koło 50zł.

http://www.sklep-asg-rc.pl/data/gfx/pictures/large/8/2/1228_1228.jpg

Wygląda fajnie, ma niezłe komenty użytkowników ale widzę że robi ją kilka firm i nie wiem co wybrać.
Możecie polecić coś taniego i w miarę celnego i niepsującego się.
Co myślicie? Może polecacie coś innego?

Napisane Feb 20, 2013, 8:24 am
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Słuchaj, a nie lepiej pukawkę na co2, w sensie wiatrówkę?
Miałem kiedyś coś takiego, świetna sprawa i daje dużo więcej funu niż replika asg.

Ale jakbyś zdecydował się na asg, to polecam popatrzeć w TYM sklepie. Zamawiałem od nich kilka lat temu, i wszystko było ok. Oferta sprężyniaków też dosyć bogata, i producenci dobrzy.

Napisane Feb 20, 2013, 8:43 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zastanawiałem się czy nie wziąć na co2 ale to przeładowywanie mi nie przeszkadza. Cena gazówki jest troszkę wyższa i nie potrzebuje nic szybkostrzelnego, a z II strony apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Tak czy inaczej chciałbym żeby pistolecik był ciężki i wyglądał w miarę fajnie, a nie plastikowo-tandetny.

Ta beretta wydaje się masywna i konkretna ale może faktycznie dołożyć do co2 i mieć prędkość wylotową dużo większą.

edit / Zyga
A elektryczne? Jak z użyciem baterii? Warto to rozpatrywać. Oczywiście nadal w kategorii zabawki a nie poważnego biegania po lesie.

Napisane Feb 20, 2013, 9:05 am Ostatnio edytowane Feb 20, 2013, 9:12 am przez Zyga
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

AEG'i (elektryki) masz TU. Tylko że jakbyś chciał z metalowymi elementami, albo wogóle fullmetal to troche by kosztowało.

Ty, a jak walenie do puszek i butelek to może wiatrówka na co2? na metalowe bb's. Coś takiego:
KLIK

Napisane Feb 20, 2013, 9:58 am Ostatnio edytowane Feb 20, 2013, 11:26 am przez BlackGang
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Pójdę dziś do sklepu pomacać tę berettę na sprężynkę.

Napisane Feb 20, 2013, 2:49 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga jak na Twoją łapę i zdolności ta replika za 50 zł długo nie potrzyma. O dziwo miałem taką identyczną za 60 zł i rozleciała się szyna która przy przeładowywaniu odbija sprężynę a dziś kupiłem za 430 zł PT-85 Blowback na CO2. Pierwszy arkusz już się skończył bo oczywiście strzelałem w mrozie ale to 2,50 za butelkę gazu to nie majątek a przy dobrym użytkowaniu wystarcza na ok 60 strzałów :)

Napisane Feb 20, 2013, 3:08 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

master9017 powiedział(a):
Zyga jak na Twoją łapę i zdolności ta replika za 50 zł długo nie potrzyma. O dziwo miałem taką identyczną za 60 zł i rozleciała się szyna która przy przeładowywaniu odbija sprężynę a dziś kupiłem za 430 zł PT-85 Blowback na CO2. Pierwszy arkusz już się skończył bo oczywiście strzelałem w mrozie ale to 2,50 za butelkę gazu to nie majątek a przy dobrym użytkowaniu wystarcza na ok 60 strzałów :)

nooooo 430 to nie 60 ;)

Napisane Feb 20, 2013, 3:45 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też zdecydowanie polecam wiatrówkę, w sklepie militaria.pl oglądałem kiedyś świetną replikę Makarova który był po prostu przerobionym prawdziwym pistoletem na wiatrówkę. W perspektywie polecam strzelnicę i prawdziwe zabawki.

Napisane Feb 21, 2013, 2:30 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

No wiadomo ostra to ostra ale tego nie wezmę sobie w plecak żeby postrzelać w terenie :)

Oglądałem wczoraj tę berette sprężynową co jest na militaria. Z daleka ładna ale w ręce  jakaś taka lekka i plastikowa.

Co dziwne te na co2 maja wagę podaną o połowę mniejszą a to już całkiem mi się nie podoba.

Napisane Feb 21, 2013, 8:11 am
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

taki MAKAROV byłby świetny. Ciężki i realistyczny mocno- jeśli na tym ci zależy.

Napisane Feb 21, 2013, 10:10 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Im więcej się zastanawiam tym bardziej nie wiem :D

Przypadkiem znalazłem coś takiego ->

http://www.acmgear.com/tercel-full-metal-colt-m1911-military-gbbp-black-p-805.html

http://www.acmgear.com/army-works-1911-black-p-1604.html

Gdyby było w Polsce wziąłbym bez zastanawiania, a tak z HK to peniam troszkę.

Napisane Feb 21, 2013, 1:36 pm Ostatnio edytowane Feb 21, 2013, 2:28 pm przez Zyga
critist9

critist9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to critist9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli chodzi o elektryki to najtańszym i najrozsądniejszym wyborem jest CM.028. Możesz poszukać w sieci, w komisie na wmasg.pl można wyrwać używkę w cenie ~250 zł. Stockowa bateria po naładowaniu wystarcza na wystrzelenie około 1500 kulek (to dość dużo).

Jeśli jednak chcesz postrzelać troszkę do puszek lepszą opcją będzie klamka.
Polecałbym Ci wziąć coś z na green gaz, najlepiej full metal. Zaleta to realistyczny blow back czyli odrzut, tak samo jak w ostrej wersji cofa się także zamek i w takiej pozycji pozostaje po wystrzeleniu wszystkich kulek.
Tu możesz sobie popatrzeć: o tu.
W razie jakbyś się zdecydował musisz troszkę dowiedzieć się na temat odpowiednich kulek, no i nawet do takiego strzelania do puszek zaopatrz się w jakieś okulary przeciwodłamkowe. Ich cena to jakoś 10 złotych a możesz ocalić oczy. Troszkę trzeba poszukać, ale zdarzy się że do 200 złotych dorwiesz solidną replikę. Jak byś miał jakieś pytania- wal :p

Napisane Feb 21, 2013, 4:16 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W czym lepsze sa wiatrowki na gaz od tych na co2?

Napisane Feb 21, 2013, 7:59 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kup klasyczny gazowy pistolet do ASG :) Gdyby Cię naszła ochota to na strzelankę z nim pójdziesz, natomiast z wiatrówką nie :)

Ja mam taki GLOCK 17 WE i nie dość, że realizm super (odrzut metalowego zamka po każdym strzale, waga, kozacka jakość i wygląd nie do odróżnienia czy to replika) to jeszcze strzela super i ma regulowanego HU.

Napisane Feb 21, 2013, 8:08 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Wojtass powiedział(a):
Kup klasyczny gazowy pistolet do ASG :) Gdyby Cię naszła ochota to na strzelankę z nim pójdziesz, natomiast z wiatrówką nie :)

Racja.

Nie śpieszy mi się bo do wiosny jeszcze chwila wiec na spokojnie sobie pooglądam ale im dłużej patrzę tym chcę lepszy :)

Co myślisz o tych z HK?

Napisane Feb 22, 2013, 8:00 am Ostatnio edytowane Feb 22, 2013, 8:00 am przez Zyga
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O tych z HK? Czyli których? ;]

Napisane Feb 23, 2013, 10:12 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Z hong kongu

http://www.acmgear.com/tercel-full-metal-colt-m1911-military-gbbp-black-p-805.html
http://www.acmgear.com/army-works-1911-black-p-1604.html

Napisane Feb 23, 2013, 10:13 am
Mullen101

Mullen101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukaj czegoś ze 'stajni' KSC/KWA, naprawde solidne, ekonomiczne gaziaki z zadowalającymi osiągami.

Napisane Feb 23, 2013, 5:11 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Dokładnie jak kolega mówi- KSC/KWA lub ewentualnie WE. Kawał dobrej roboty a tak cieszy oko, że chciało by się patrzeć na nie godzinami.

Napisane Feb 23, 2013, 11:33 pm
FOKUSRECON

FOKUSRECON

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FOKUSRECON zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LADNIE ZYGA SIE DOROBIL TERA BEDZIE ZAMIAST BANOW SYPAC Z BERETTY

Napisane Mar 29, 2013, 6:32 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja